OC לצורבי לייטאון - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC לצורבי לייטאון

Or ei

Recommended Posts

אין לי שום אינטרס לנסות "להפחיד" אתכם אבל..

שינוי קושחה מסיר אחריות באופן אוטומטי.

זה אומר שאם פתאום נדפק לכם הצורב כשהוא ישב על קושחה של 52X במקום 48X לדוגמא, ואתם מגיעים איתו לחנות להחלפה או למעבדה מסוימת והם רואים את זה, הם לא יחליפו לכם את הצורב ולא יתקנו אותו לפי האחריות.

ודרך אגב, לא ניתן להפוך צורב מהסדרות הנוכחיות ל52X32X כי זה צ'יפ שונה. S7 ולא S6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום אינטרס לנסות "להפחיד" אתכם אבל..

שינוי קושחה מסיר אחריות באופן אוטומטי.

זה אומר שאם פתאום נדפק לכם הצורב כשהוא ישב על קושחה של 52X במקום 48X לדוגמא, ואתם מגיעים איתו לחנות להחלפה או למעבדה מסוימת והם רואים את זה, הם לא יחליפו לכם את הצורב ולא יתקנו אותו לפי האחריות.

ודרך אגב, לא ניתן להפוך צורב מהסדרות הנוכחיות ל52X32X כי זה צ'יפ שונה. S7 ולא S6.

בדיוק מה שאמרתי...

ודרך אגב עם הצורב נידפק ןהוא לא מצליח לצרוב בכל זאת אתה יכול לשנות את הקשוחה בחזרה אז....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סיכון שצריך לקחת וסומכים על זה שיהיה אפשר להחזיר אותו לקדמותו ע"H שינוי קשוחה במידה ויהיה צורך

ולמה עושים OC למעבדים

Speeeeeeeeeeed!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעשות oc לצורב?!

צודק,

בין ה48X ל52 יש הבדל של 20-30 שקל

OC מבצעים על ומעבד שם ההבדל הוא מאות שקלים ושווה

אבל נחמד לדעת שניתן לבצע עדכון לצורב , לא הייתי קורא לזה OC אבל שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעשות OC לצורב?

בשביל הספורט!! ;D

למה קונים מחשב במלא כסף??? בשביל להריץ בנצ'מארקס ולקבל תוצאות גבוהות

אתה !

אני אישית בשביל להריץ משחקים ולגלוש באינטרנט :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הטעם בכל העניין הזה.

אני לא יודע בקשר אליך, אבל אני לא ראיתי עדיין בארץ דיסקים במהירות צריבה של X52. חוץ מיזה, כמה זמן תופסת המעבר הזה ייתן לכם? 5 שניות? ממש אין בזה צורך, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אני לא מבין מה הטעם בכל העניין הזה.

אני לא יודע בקשר אליך, אבל אני לא ראיתי עדיין בארץ דיסקים במהירות צריבה של X52. חוץ מיזה, כמה זמן תופסת המעבר הזה ייתן לכם? 5 שניות? ממש אין בזה צורך, לדעתי.

אפשר להשוויץ עם זה. אם פעם היו מודדים את הגודל אז היום מודדים את המהירות,מי שגומר יותר מהר מנצח, שיטה דפוקה לדעתי, מה עם ההנאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי LiteOn LTR-40125S -> LTR-48125W

כלומר מצורב כפול 40 הוא עבר להיות כפול 48

בזמנו כשעשיתי את זה ופירסמתי בפורום היו אנשים שאמרו שזה לא בריא לצורב וגם מסיר אחריות.

אז היום אחרי הרבה חודשים ומאות דיסקים אני יכול להגיד שאצלי זה עובד נהדר ועם ביצועים נפלאים.

דרך אגב לדעתי הנתון הפנימי של הצריבה על המדיות הרב פעמיות שהיום עומד על 32, נראה לי חסר משמעות

ממילא הכל נצרב על חד פעמיים זולים, השימוש במדיה רב פעמית לטעמי זניח ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...