מחפש סדרות חדשות להנעים את הזמן - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש סדרות חדשות להנעים את הזמן

omerha

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה (או מישהו אחר) בעניין קומדיות זה הדירוג שלי:

It's Always Sunny in Philadelphia

seinfeld

southpark

התוכניות היחידות שגורמות לי לצחוק בקול באמת. (ראיתי שאת הראשונה אף אחד לא הזכיר, והיא משודרת ביס, חובה לצפות! פשוט אדירה)

(טרום שליחה: נזכרתי ב The , הוא ממוקם בין שתי הקטגוריות האלו ^V, אבל הוא בעדיפות צפייה של הקטגוריה למעלה)

תוכניות מעלות גיחוכים, תמיד כיף לראות:

My Name Is Earl

Scrubs (למרות שלאחרונה זה נעשה פחות מצחיק / יותר חפרני עם דרמה ומסרים)

How I Met Your Mom

Family Guy

יש עוד כמה שאני לא זוכר כרגע

קומדיות ממוצעות, משעשעות, או מעלות גיחוך במקרה הטוב:

Two and half men

the big bang

Friends

כנ"ל, יש עוד כמה, לא מצליח להיזכר

קומדיות גרועות, רואים רק כשאין משהו אחר לראות בערך.. (אל תטרח להוריד *לדעתי* בו נגיד):

Everybody Loves Raymond

The King Of Queens

King of the hill

יש חוץ מאלה קומדיות טובות שאני לא יכול למקם בדירוג כי עוד לא הצלחתי להתחבר אליהן מהמעט שראיתי:

Weeds

30 Rock

בעניין מותחנים, אין לי כל כך מה להמליץ, די בתחילת הגל קלטתי שהכל אותו שיט (נראה לי שזה הכה בי באבודים, סדרה ממש מפגרת אם מסתכלים עליה באובייקטיביות)

היחידה שאני עדיין רואה זה נמלטים (Prison Break), רק כי אני כבר מכור (למרות שאם יסחבו את זה לעונה נוספת יש מצב שאני אחתוך).

תהנה. שוב אני ממליץ על פילדלפיה זורחת, תוכנית קורעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להיות חתיכת זב-חוטם פתטי בשביל להמליץ על HEROES.. זה לא קשור לטעם, היא פשוט גרועה וכמה שזה אבסורדי אפילו היוצר שלה מודה בזה.

IASIF באמת התחיל חזק להפתעתי הרבה (רוב הסדרות, גם הטובות, מתחילות חלש מהמשכן), הפרק הראשון היה אחד הטובים בעיניי. בהמשך הסידרה תופסת כיוון אפילו עוד יותר אבסורדי ומשוגע, ומנסים להקצין את הדמויות כאינטרסנטיות, אדישות , רדודות, חסרות חוט שידרה וכדומה. לדעתי אותה התחלה מוצלחת שבה הקומדיה נשענה יותר על המצבים (קומדיית מצבים..) היחסית אמינים ופחות מהאקצנטריות של הדמויות (שיוצרות מצבים אקצנטריים בהרבה ולכן גם מעושים למדיי) היא הכיוון הנכון ואני מניח שאם לא יחזרו אליו וימשיכו בכיוון הנוכחי היא לא תשרוד שנים רבות (למרות שבעונה השנייה והשלישית יש פנינות.. הן בעיקר מאופיינות בעליות וירידות באיכות הפרקים מבחינה קומית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שמישו המליץ פה אני גם ממליץ על Entourage

סדרה מעולה באמת. ראיתי פרק אחד ופה נגמר הסיפור מאז ראיתי את כל הפרקים של כל העונות.

באמת שכדאי לך לנסות אתה לא תתאכזב :xyxthumbs: :xyxthumbs:

ראיתי את זה , לא עשה לי את זה.

זאת לא סדרה מבחינתי לעקוב אחריה.אלא לראות במזדמן בלבד

זאת סדרה של חברה שמעבירים את הזמן בלעשות כלום עם הרבה כסף... חביב לא יותר מזה

גם ממש עיצבן אותי אח של הדמות הראשית בסדרה , זה עם השם של בחורה שכחתי איך קוראים לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...