B&W DM580 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

B&W DM580

BeRo

Recommended Posts

קניתי בזול ממישהו את הרמקולים הנ"ל הם נשמעים מעולה - אף פעם לא שמעתי צליל יפה כל כך - וזה היה סתם דיסק צרוב...

מישהו מכיר את הרמקולים האלה אות את החברה ויכול להגיד לי משהו עליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דגם דיי ישן.... אבל זה ממש לא נורא בחברה כזאת מדהימה...

דגם ישן של חברה טובה לדעתי מדי פעם יכול להיות מועדף על דגם חדש.

למשל שמעתי רמקולים של מלפני יותר מ15 שנה לעומת MF500 חדש ואהבתי את הישנים הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, אחרי קצת הכרות איתם אלו המסקנות.

רמקולים רצפתיים איכותיים זה הדבר - עד עכשיו הייתי בטוח שמערכת למחשב זה להיט... חה חה חה

איזה נפלאים, למרות שאת הוופרים האמצעיים החליפו.

התחתונים הם מקוריים.

היה משהו מוזר, באחד שמעתי באס יותר עמוק וחזק, חקרתי את זה, פתחתי אותם וגיליתי שבחזק יותר רק חוט אחד

מחובר לאלמנט האמצעי, ניתקתי גם מהשני והפלא ופלא זה עובד מצויין הבאס מדהים, האיכות כל כך טובה

ואני מרוצה גם כי שלמתי 600 ש"ח :D :D :D חיברתי בינתיים למגבר ישן שקניתי פעם ב100 ש"ח

וגם הוא מספק את הסחורה. כמה נפלא ;D ;D ;D בעתיד יהיו עוד ומגבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, אחרי קצת הכרות איתם אלו המסקנות.

רמקולים רצפתיים איכותיים זה הדבר - עד עכשיו הייתי בטוח שמערכת למחשב זה להיט... חה חה חה

איזה נפלאים, למרות שאת הוופרים האמצעיים החליפו.

התחתונים הם מקוריים.

היה משהו מוזר, באחד שמעתי באס יותר עמוק וחזק, חקרתי את זה, פתחתי אותם וגיליתי שבחזק יותר רק חוט אחד

מחובר לאלמנט האמצעי, ניתקתי גם מהשני והפלא ופלא זה עובד מצויין הבאס מדהים, האיכות כל כך טובה

ואני מרוצה גם כי שלמתי 600 ש"ח :D :D :D חיברתי בינתיים למגבר ישן שקניתי פעם ב100 ש"ח

וגם הוא מספק את הסחורה. כמה נפלא ;D ;D ;D בעתיד יהיו עוד ומגבר.

הגעת לאחלה מסקנה ד.א אין מה להשוות בין פרו סטריו למערכות למחשבים 2.1 4.1 וכדומה, הסאונד בהגברת סטריו עם רמקולים רצפתים מחברה טובה (במקרה שלך מאוד מאוד טובה) הוא איכותי בצורה שנעלת על כל שמופק סטריו או סראונד למחשב.

ד.א תשמרו על הרמקולים האלה!!! (ועם יום אחד ימאס לך ותרצה לתת למישהו תן לי!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...