תקלב מוזרה במזך אסוו MW221C בשילוב עם רדיאון 4870 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלב מוזרה במזך אסוו MW221C בשילוב עם רדיאון 4870

114508534

Recommended Posts

היי חברים

המסך מחובר בחיבור דיגיטלי, הבעיה היא שלפעמים אני מדליק את המסך וזה מציג לי הודעת NO SIGNAL למרות שהמחשב דלוק, ללא ברירה אני נאלץ לעשות איתחול ידני למחשב ורק אז המחשב עולה, מה פשר הבעיה ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד..נסה לעדכן ולבדוק את הגדרות "צריכת החשמל" של המחשב והמסך..

פותח התרד תפרט בבקשה קצת יותר על הבעיה..הבעיה רק בזמן איתחול ? או גם שאתה לא ליד המחשב המסך מציג הודעה דומה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקלה לא בזמן איתחול כאילו אין לזה זמן מוגדר, אני נגיד מכבה ללילה את המסך יכול להיות שבבוקר שאני אדליק את המסך תופיע הודעת NO SIGNAL יכול להיות שנגיד סתם לכמה דקות אני מכבה את המסך וזה קורה,זה לא קורה הרבה אבל עדיין מעצבן, ספק יש לי 550 W של קרוסאייר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקלה לא בזמן איתחול כאילו אין לזה זמן מוגדר, אני נגיד מכבה ללילה את המסך יכול להיות שבבוקר שאני אדליק את המסך תופיע הודעת NO SIGNAL יכול להיות שנגיד סתם לכמה דקות אני מכבה את המסך וזה קורה,זה לא קורה הרבה אבל עדיין מעצבן, ספק יש לי 550 W של קרוסאייר

ניסית את זה?

תנסה לכבות את המחשב

להוציא את כרטיס המסך

להפעיל את המחשב ללא כרטיס מסך-למשך כמה דקות

לכבות אותו

לחבר את כרטיס המסך

להדליק עוד פעם

תגיד עם עזר

או שאתה סתם חושב שזה מסובך מדי ולכן מתעלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד אני מציע שתבדוק את המסך על מחשב אחר..

שכן גם לי הייתה את הבעיה הנ"ל במערכת של אחי (אותו המסך) ומתי שבא לו הוא היה נכנס למעיין STANDBY שרק כיבוי והדלקה היו עוזרים..

החלפתי כבלים/כרטיס מסך וכו..לא עוזר..רק אחרי ששלחתי את המסך ליבואן שוב..התברר שהוא תקול והוחלף במסך חדש..

אני אל אומר שב100% זה המקרה אצלך..אבל הדבר שווה בדיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...