Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 66 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

אני לא מבין על מה אתה מתווכח אמרו לך פה זה אסור ובתאכלס לא אמור לעניין אותך או אף אחד מאיפה משיגים את המשחקים האנשים כאן, ביקשו לא לדבר על ווארז ומשחקים פרוצים באתר הזה כיוון שהוא אתר רשמי שאוסר על כך, לא מבין מה כל כך קשה, 90 אחוז מהאתר הנ"ל לא קונה משחקים, אבל לא מדברים על זה כאן, אתה צריך עזרה תבקש ממישהו באופן פרטי או שתחפש פיתרון באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי בעיה חמורה עם המשחק,מצטער שלא קראתי את כל ה200 עמודים, והחיפוש לא עזר.

אני נמצא ב20% של המשחק ויש לי את המשימה של הסימן (?) במזח ויש לי משימה של PLAYBOY X זה כל מה שיש לי אבל כשאני מתקרב לאייקון של המשולש הצהוב בשביל להיכנס למשימה, הוא לא עושה כלום ואני עובר דרכו... אין לי מה לעשות... יצאתי ונכנסתי למשחק וכלום לא עוזר... יש לכם איזה פתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

יש לי בעיה ממש מציקה, הגעתי ל20% ויש לי שתי משימות על המפה "X" ו"?" אבל כל פעם שאני מנסה להתחיל את המשימה ואני מגיע לחץ הירוק ניקו עובר דרכו והמשימה לא מתחילה... בשתי המשימות.

נסיתי להתקין מחדש מבלי למחוק את השמירות, ולא עובד.

אני לא רוצה להוריד שמירה כי זה יהרוס כל מה שעשיתי עד עכשיו, אבל אני יעשה את זה אם לא יהיה פתרון.

ואם כבר אז כבר, יש לי מקורי, איך אני יכול להעביר את השמירה להתקנה החדשה שאני יעשה?

בפרוץ זה היה בעיה שצריך להוריד את הLIVE משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

יש לי בעיה עם Games for windows live

קיבלתי את 4 לפני יומיים ועד עכשיו לא הצלחתי להתחבר ל - GFWL, משמע, לא שיחקתי עדיין!

כשאני מכניס את הפרטים ולוחץ על התחבר אני מקבל את השגיאה:

"Can't connect to LIVE. You may be using a live ID from a region that is not supported by live."

התחברתי כאדמיניסטרטור וזה לא עזר, פתחתי חשבון חדש בווינדוס לייב אבל הוא בכלל לא מזהה שיש חשבון כזה.

מה אני אמור לעשות?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

קניתי את המשחק מסטים ואחרי שתים שלוש דקות במשחק הסאונד מתחיל להשתגע ומונע ממני לסיים את המשימה הראשונה אפילו.

אני חושב שכל הצלילים נכנסים למעין לופ - יש צפירה של שלא נגמרת, הסאוונד של הרכבת נהיה נוראי, רעש צורם מחריש אוזניים.

בנוסף לכל זה:

ברגע שבן דוד של ניקו בורח מהמועדון הימורים - שניהם (ניקו והבן דוד) יושבים באוטו בשקט ואני לא מקבל הדרכה להמשך המשימה.

גם החבר'ה שרודפים אחרי הבן דוד לא זזים עם הרכב שלהם.

אם אני יוצא מהרכב ונכנס בחזרה מופיעות כתוביות של דיבור בתחתית המסך במהירות (אי אפשר באמת לקרוא אותן, הן מופיעות כמו הבזקים מהירים כאלה) ועדין אין הדרכה להמשך המשימה.

יש למישהו מושג מה קורה כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי את הכרטיס קול. עשיתי verification לקבצים של המשחק.

לא עזר.

תוריד אותו מחדש ותתקין.

לקח לי כמעט יום שלם להוריד את המשחק מסטים. כשאתה כותב להוריד מחדש - אתה כותב מנסיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להתקין אותו מחדש ?

הוא נותן לך שגיאה כלשהי בזמן הפעלת המשחק ?

אין שגיאות - לא בזמן ההתקנה ולא בזמן המשחק.

יש אפשרות להתקין מחדש בסטים מבלי להוריד את המשחק מחדש? 16GB לא באים לבד... :-\

אף פעם לא יצא לי לקנות (ב"ה) מסטים, אבל יש אפשרות לעשות בדיקת MD5 על הקבצים? ככה תדע האם להוריד או לא.

ביצעתי verification לקבצים - הכל תקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, עליתי על משהו.

אם אני מתקין את הדרייבר של הכרטיס קול, מפעיל מחדש את המחשב ומיד נכנס למשחק - הכל עובד פיקס.

ברגע שאני יוצא מהמשחק ונכנס אילו שוב - חוזרות הבעיות...

הזוי משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...