שדרוג המחשב לGTA IV וגם באופן כללי (תקציב של כ1500 ש"ח) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג המחשב לGTA IV וגם באופן כללי (תקציב של כ1500 ש"ח)

QQQ

Recommended Posts

מפרט בצד. חלק לא מעודכן (מסך לדוגמא - עברתי למסך 1680x1050) וגם הכוננים הקשיחים, אבל זה לא ממש משנה.

זכרון 2G זה מעט מדי אז חשבתי לקנות dual channel של 1G (יהיה לי 3G סה"כ). אני לא אקנה 2 כי אני עם מע' הפעלה מקורית, שהיא במקרה 32bit.

מעבד חשבתי או לקנות את ה 6400+ BE או לקנות חזק יחסית ולעשות OC (תגידו מה לדעתכם כדאי)

כרטיס מסך חשבתי להעיף את שלי לשים במקומו משהו כמו 8800gtx משומש.

עם השדרוגים שרשמתי איך IV ירוץ? כרגע הרזולוציה נתקעת לי על 1152x864 (יש בעצם פסים שחורים בצדדים), הכל על low, וגם ככה הוא לא רץ משהו- בקיצור, עובד חרא :pissed: (כמובן הכל הודות לכרטיס מסך "האימתני" שלי)

בקיצור איך העניין נראה לכם? שווה באופן כללי?

ואם אני אשדרג את הרכיביתם שיש לי, לרכיבים שרשמתי, יהיה צורך לפרמט?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש שהמחשב שלי כבר נהיה זקן אז זה לא רק בגלל IV... המשחק הזה פשוט גרם לי להבין כמה הכרטיס מסך שלי לא יודע לעשות כלום (חוץ מBF2 ותכני HD. אבל אני מניח שזה גם משהו..)

XBOX? ת'אמת שזה יוצא יותר יקר. הזכרונות עולים בסביבות ה50 ש"ח (כן כן, בדקתי), מעבד עוד 650, כרטיס מסך עוד 750. הכל יוצא ביחד 1450. עם הכרטיס מסך והמעבד הנוכחיים שיש לי, ועם קצת מזל, אני יוכל להוריד את ההוצאה הכוללת ל1000 ש"ח. ואם אני יעשה OC אז בכלל יוצא זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...