הזמנתי The Raptor של ריי סמואל, עכשו נשאר לחכות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי The Raptor של ריי סמואל, עכשו נשאר לחכות

EAD

Recommended Posts

אז

תמיד רציתי מגבר מנורתי לאוזניות שלי, אז הזמנתי את המגבר הזה.

לכל הדעות ומכל מי ששמעתי שמשתמש בו, הוא נחשב מעולה.

מה עוד שריי ידוע כבחור שבונה מוצרים באיכות בניה מעולה ותמיד מקבל ביקורות מעולות.

המגבר הזה בדומה למגברי מנורות אחרים פועל טוב יותר עם בעלות התנגדות גבוהה, כמו נניח הHD650 שלי (גם כן בדרך) שבעלות 300 אום.

כמו כן, אני מתכון להחליף לו מנורות לכאלו הרבה יותר טובות וחזקות, המליצו לי כבר על כמה וכמה סוגים, ואמרתי לריי שיספק לי אותו עם סוגים שונים של מנורות.

וגם לשים לו "מבודדי רעשים" למנורות (כמו שיש בתמונות, עיגולים קטנים כאלו למניעת ויברציות).

החסרון היחידי - יקח כשבועיים לפחות עד שריי יבנה אותו עבורי :(

למי שרוצה לראות איך ה"חיה" הזאתי נראית, קישור לאתר היצרן:

http://www.raysamuelsaudio.com/products/raptor

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין ספק שאתה מאוהב באודיו

יש הטוענים שכל העניין של מגבר שפורפרות זה סתם גימיק. אני ידבר יותר מאוחר עם אחד עמיתי לעבודה - הוא מהנדס אנלוג ותיק (בן 60 בערך) הוא פעם נתן לי הסבר למה זו שטות מוחלטת. גילוי נאות מהנדס אחר (בן 34) גם כן לאנלוג טוען שקיימם הבדלים.

אני ירשום יותר מאוחר את ההסברים של כל צד. בכל אופן תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה גם כן להסברים, אם כי קראתי המון.

ושאלתי המון וכו'.

דרך אגב, די הבלטתי בין המגבר הזה לבין עוד מגברים.

הסיבות שלקחתי אותו הן:

1) ריי סמואל - שם של אדם ידוע ומכובד, שלא מוכר "זבל" ונותן אחריות של כ3-5 שנים ושירות מלא, וגם עונה בעצמו למיילים כמו שצריך

2) מנורתי

3) בנוי OTL, שאומר שיחסית מכיל מעט מאוד "רעשים", ומצד שני מאוד חזק עם בעלות התנגדות גבוהה.

4) מחיר - לא זול, אבל מצד שני יש כאלו שעולים גם 3 אלף דולר ויותר, אז סה"כ תמורה מלאה למחיר

5) גודל - הייתי לוקח את הזאנה לדוגמא, (שגם עולה קרוב לפי 2 כולל משלוחה והכל!), אבל הוא ענק, פה יש יחידה אחת קטנה של המגבר, ועוד את הספק כוח שגם לא גדול מידי, אין בעיה להציב אותו גם בשולחן מחשב עמוס.

6) יופי - לדעתי גם נראה מאוד יפה ונחמד.

וכמובן יש עוד סיבות.

סה"כ יש שרשור שלם עליו בHEAD FI לגבי החלפת מנורות וכו', וכולם אומרים שבשילוב עם הHD650 או HD600 או דברים דומים (כלומר עם התנגדות של 250 ומעלה), הוא בהחלט עושה פלאים.

אבל אשמח להסברים ודעות והצעות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה לשמוע סוד קטן? חלק גדול מאוד מהסאונד המנורתי הוא השילוב של השנאים ביציאה. הסיבה לכך היא שהשנאים מוסיפים עיוותים בהרמויות שנתפסות כהרמוניות הנעימות שמתחברות לסאונד "המנורתי". נכון, גם במגברי OTL אפשר לקבל מתוק ויפה, אבל כנראה שזה יהיה קצת פחות הסאונד האופייני שכולם חושבים עליו כשהם מדברים על מגבר שפורפרות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לזה התכונתי :)

וגם עוד כמה דברים ;)

ואני מביא איתו גם מנורות נוספות, לא מה שמגיע עם הSTOCK שלו, אלא כאלו שנחשבות טובות יותר ועם יותר עומק וכו'.

ואשמח לעשות .

לא יודע אם עד חנוכה זה יגיע (בכל זאת יקח לו כשבועיים לפחות רק לבנות לי אותו), אבל מזמן לא עשינו , פלוס יש המון ציוד חדש (גם לי וגם לך ולאנטולי), אז הגיע הזמן לארגן משהו נחמד, לא?

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מנורות STOCK.

אני מזמין לי (ישימו לי) בנוסף לSTOCK גם מנורות איכותיות NOS מעולות של מולארד וכאלו, גם יתנו לי יותר באסים וכוח שאני אוהב.

וגם הן יותר גדולות קצת וארוכות.

אני לא זוכר כמה עולה אפילו המשלוח, אבל משהו כמו 100 דולר גג.(אולי קצת פחות)

מה לעשות, זה לא זול, אבל בוא לא נשכח שזה חתיכת דבר גדול וכבד.

ושגם יש ביטוח במשלוחה (לא המשלוח הרגיל)

ושצריך להזהר במיוחד שלא ישברו המנורות וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש! :xyxthumbs:

תגיד, לא מזמן קנית את הפיקו, ועכשיו אתה מזמין רפטור? כמה מגברי כבר צריך?

בכלל, למה לשמוע מוסיקה עם , אם אפשר לשמוע ברמקולים?

דרך אגב, מה נותנות עם 300 אוהם?

יש לי אוזניות HD555 עם התנגדות של 50 אוהם. אני שומע איתן מצויין בחיבור למחשב, למרות שכתוב שמומלץ לחבר אותן למגבר .

מה יתן לי מגבר אוזניות, ואיזה מומלץ לדגם שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PICO נמצא אצלי במשרד.

לשימוש , לא לחיבור ככה למחשב ולDAC וכל זה.

לגבי התנגדות - יש פה אנשים שמבינים יותר ממני בזה, אבל בוא נגיד שזה סיפור שלם.

ובעיקרון יותר התנגדות משמעותו צורך במגבר חזק יותר (אבל זה ממש אבל ממש לא מדויק, אבל בערך נכון).

לגבי האוזניות שלך, הן ישמעו מעולה עם כרטיס קול טוב, לא צריכות מגבר, אם כי מגבר ישפר, אבל לא בהמון.

את הHD650 לחבר ישירות למחשב ישמע פשוט רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה, אז אני לא מבין למה לקנות אוניות עם התנגדות גבוהה שצריכות מגבר, אם אפשר לשמוע מצויין באוזניות עם התנגדות נמוכה.

מה נותנת התנגדות גבוהה באוזניות?

דרך אגב, לריפר יש סוללה? מישהו כאן אמר (אולי אתה) שמגבר שמקבל את המתח שלו מסוללה נותן צליל יותר טוב מכיוון שיש מתח קבוע ופחות הפרעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...