עריכה: דרוש קרור שקט למעבד פנטיום D בתקציב 100 ש"ח - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עריכה: דרוש קרור שקט למעבד פנטיום D בתקציב 100 ש"ח

wta

Recommended Posts

המחשב כל הזמן מרעיש בגלל המאוורר הדבילי, אבל חשבתי על זה שאולי זה בגלל שהמעבד מתחמם יותר מדי אז המאוורר מתאמץ(זה מאוור רגיל של אינטל, ומעבד D)

קיצר אם אני אחליף תמעבד לדואל קור 2 ואוסיף זיכרון גי'גה, זה יעזור? או שצריך לקנות גם מאוורר טוב יותר?

זה הלוח אם שלי Motherboard Name Gigabyte GA-945GZM-S2 (3 PCI, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gig bit LAN)

אפשר בכלל להוסיף דואל קור 2 ללוח הזה?

האם המעבד הזה:Dual E2180 Box יותר טוב מהמעבד הנוכחי שלי : d 925

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Arctic cooling - Freezer 7 pro שקט מאוד וגם יעיל ועולה בסביבות ה100-115 ש"ח

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=3883

ולגבי שתי השאלות האחרות:

על הלוח שלך ניתן להרכיב את כל מעבדי C2D שיצאו ב65NM סדרות 2XXX 4XXX 6X00 6X20

ואחרי עדכון ביוס גם כמה בסדרה 7XXX

ולשאלה השניה:

לא E2180 אינו טוב יותר כמעט במאום מהPD925 (לראשון 1MB קאש לעומת 2X2MB) ועם הקירור שהזכרתי גם תוכל להוסיף לו OC צנוע שישפר אותו עוד קצת.

בוודאי שלא שווה את ההשקעה בהחלפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות מי שאמר שp-d 925 לוקח את ה-e2180 =\

ראיתי בבנצ'ים שהe2140 לוקח את השני אז ה-e2180 לא יקח?!

=\

אין קשר לקאש זה פלפורמה חדשה לגמרי התקשורת בין המעדדים ב-d חרא ובe2180 מצוין גם ה-d זה שני פרסקוטים חמים וה-e2180 קריר לאללה

היכולות של oc של ה-e2180 טובות מי כמה וכמה בגלל המכפלה הנמוכה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד כמו שציינו כבר הפרייזר PRO יהיה אחהל בחירה וגם נכנס בתקציב שלך+-..

לגבי המעבדים הE2XXX ובעצם כל סדרה (גם הנחותות ביותר) ממעבדי הC2D מציגה ביצועים טובים יותר (ואפילו כפולים) מדגמי הP4 D למיניהם..

אבל אין סיבה לשדרג..תחליף וסגור עניין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולשאלה השניה:

לא E2180 אינו טוב יותר כמעט במאום מהPD925 (לראשון 1MB קאש לעומת 2X2MB) ועם הקירור שהזכרתי גם תוכל להוסיף לו OC צנוע שישפר אותו עוד קצת.

בוודאי שלא שווה את ההשקעה בהחלפה.

שימו לב טוב טוב למה שכתבתי לפני שאתם אומרים שטויות.

לצורך העניין בבנצ'ים ובמשחקים E2180 בסטוק נותן ביצועים מעט יותר טובים מPD805 ב2.66 (עם אותו כרטיס מסך ובמקרה במקרה יש לי גישה לשני מחשבים כאלה רק שהPD רץ על 3.6 ומשיג FPS יותר גבוהים מה2180 ואתם עוד יורדים על ה925 לעומתו). רוב המשחקים מאוד אוהבים את הקאש הגדול יותר של הPD ואפילו בטבלאות של הPD מסומנים לפי סדר איכות כלשהו מעל לסדרה 2XXX ומתחת ל4XXX.

לרמוז למישהו שיש לו סיבה לשדרג PD925 לE2180 כי הוא יקבל ביצועים קרובים לכפולים (ועוד על הלוח שיש לו) זה חוסר אחריות.

לא שווה לו את הכסף של השדרוג, ובכל מקרה מדובר בשתי טכנולוגיות שהן נחלת העבר. לכל היותר, אז נכון שהם יותר חמים (ובסטוק זה גם לא כזה משמעותי לגביו)

וC2D עם 2MB קאש באמת יתן ביצועים הרבה יותר טובים בטמפרטורה נמוכה יותר. אבל פה הוא כבר צריך להשקיע קרוב ל550 ש"ח בשביל מעבד סדרה 4

אבל בשביל 5-10 אחוז בביצועים (היחס בין 925 ל2180) (ולא במשחקים) זה לא שווה. ואת סדרה 5XXX הלוח שלו ככל הנראה לא יכול לקחת. ואת ה2180 הוא לא יביא ל3+ עם הלוח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא "רמז"..ציינו כי סדרת הE2XXX מציגה ביצועים עדיפים גם במצב סטוק..ובמיוחד במצב של OC...

אבל פותח התרד לא מעוניין לעשות OC..ככה שהביצועים במצב הזה לא מעניינים אותו...

על כמה מקרה ציינו ולא פעם כי אין צורך לשדרג..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה...

שפתחתי את המארז של המחשב לנקות את המאוורר, ראיתי שיש שני מאווררים...(לא אני הרכבתי את המחשב, אין לי מספיק ידע בזה)

יכול להיות ששניהם מאווררים של המעבד בגלל שהוא מתחמם מהר, או שבכל מחשב יש 2 מאווררים, אחד למעבד ואחד ל...?

יכול להיות שזה המאוורר שהמליצו לי עליו? http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?ProductID=1015 למה פה הוא עולה רק 60??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה אומר "מאוורר" לאיזה אתה מתכוון ? שכן יש "מאוורר" גם בספק כוח/כרטיס מסך/מארז וכו...

והמאוורר שהצענו לך הוא הARCTIC COOLING Freezer 7 PRO והלינק שנתת הוא לArctic - Cooling Alpine 7 Pro..

מכאן ההפרש במחיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...