ירידה באיכות הסאונד עם הדריוורים החדשים של קריאטיב? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ירידה באיכות הסאונד עם הדריוורים החדשים של קריאטיב?

DiSc@MaN

Recommended Posts

התקנתי לאחרונה WinXP מחדש ואיתו את הדריוורים החדשים של קראיטיב והסאונד (משחקים/DVD/DiVX/MP3) נשמע לי הרבה יותר שטוח, זאת אומרת כמו טרנזיסטור ולא כמו ששמעו (והרגישו..) מקודם. פשוט אין עומק לצליל.

עוד מישהו הרגיש בזה?

המערכת היא:

Klipsch ProMedia 4.1

והכרטיס קול הוא:

Creatve Sound Blaster Audigy MP3+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לירידה באיכות הסאונד,

דוקא להיפך הדריברים החדשים מעלים במקצת את איכות הסאונד אבל יש להם בעיה יותר קשה שהם מלאים בבאגים,

הבאגים שאני נתקלתי בהם הם:

1. ביטול התמיכה במקודד Creative Labs EAX2 (אין לי מושג למה מקודד הזה מצוין לדעתי והרבה מישחקים משתמשים בו).

2. העברת דברים שתומכים ב2 ערוצים (MP3) לתמיכה ב5.1 וזה נשמע גרוע זה ניתן לביטול ע"יי הCreative PlayCenter נכנסים

לתפריט הנרחב ומעבירים את הCmss לOff, למרות שמבטלים את זה כל פעם שאתה שמעבירים מצבים (pop,rock,disco ועוד..) זה

חוזר על עצמו.

3. דבר נוסף לפעמים (בד"כ שעושים Restart) בא לו להשתנה לתמיכה ב2.1 ערוצים במקום 5.1 (אצלי) למרות שבה Surrruond Mixer מראה שהתמיכה היא על 5.1 ואז צריך ללחוץ שוב פעם על 5.1 שישתנה באמת לתמיכה של 5 ערוצים.

אני אישית מחקתי אותם תוך יומיים,

הדרייברים המומלצים לדעתי הם:

1. התקנה מלאה מהדיסק שמקבלים אם הכרטיס קול.

2. Sound Blaster Audigy DriverPack

3. Creative Disc Detector Patch

4. Play Center update for Creative Disc Maker Module

את הדרייברים הנ"ל ניתן להוריד ממפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאג הכי גדול שההתקנה פשוט נתקעת ב-100 אחוז וצריך לסגור אותה ידנית

אני ממש לא יודע על מה אתה מדבר התקנתי את הAudigy כבר לפחות 20 פעם ואני מתקין תמיד את ההתקנה המלאה ואף פעם זה לא נתקע לי אפילו לא פעם אחת לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי ואצל חבר שלי זה נתקע בדיוק באותו מקום (אצלי audigy 1 ואצלו 2)

מה שהכי לא מובן זה למה הם מוציאים רק גירסאות שידרוג ולא את הדריבר המלא

ממש מרגיז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה צודק,

גם לדעתי זה טימטום להוציא 20,000 דריברים במקום אחד נורמלי שכולל את הכל,

לפי זיכרוני בעבר הם היה מוציאים פעם בחצי שנה עידכון של קובץ אחד בלבד (בד"כ 40-60MB),

ד"א

אין לי מושג למה זה עושה לך את זה לי ולדוד שלי יש אתו כרטיס (Creative Adigy 1) ולשנינו זה לא עושה את הבעיה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מרגיש שום ירידה באיכות הסאונד וההתקנה אצלי עברה חלק כרטיס audigy 2 מערכת pro sp1 ,כדי להתקין את הדרייבר

ואת העידכונים צריך להתקין קודם את דיסק ההתקנה ואחר כך להריץ עידכונים קודמים ועליהם להלביש את העידכונים החדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...