כמה שאלות בנוגע לשנמוך ל-XP במחשב HP530 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בנוגע לשנמוך ל-XP במחשב HP530

rsigall

Recommended Posts

שלום,

ברשותי מחשב נייד HP530 עם Vista Basic. אני שוקל לעשות שנמוך ל-XP, ויש לי כמה שאלות:

1. כיום מחיצת השחזור (ששם יש את ה-vista המקורי שהגיע - אין לי דיסק של ויסטה) מוגנת למעשה כדי שלא תימחק בטעות. אם אבצע שנמוך ל-XP, ארצה לשמור את המחיצה במצבה, לחירום, האם השנמוך יכול לפגוע במחיצה? (או שמספיק שפשוט לא אגש אליה)

2. כיום, כשהמחשב עולה - קצת לאחר הסמל של ואפשרות כניסה לביוס (ולפני שהויסטה מתחילה לעלות), מופיע מסך שחור עם שורה אחת - לחץ על F11 לשחזור (Recovery) (כמובן שזה באנגלית...) - האם לאחר שנמוך ל- עדיין תופיע לי השורה הזו (וכמובן שהשחזור יהיה לויסטה המקורי...)? שוב, לחירום.

הכוונה של שתי שאלות אלו היא שאוכל לשחזר בקלות חזרה לויסטה, אם ארצה.

בתודה מראש,

רון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון - זה לא בא עם הרישיון, אבל לי יש ביד דיסק חוקי שקניתי למחשב הישן (הנייח) שלי, ועכשיו הוא כבר לא בשימוש (סתם לידיעה - על המחשב הישן ההוא מותקן לינוקס כרגע) ולכן ברצוני להתקין את ה- שיש לי על המחשב הנייד שלי.

אי אפשר להתקין כמו שמתקינים על מחשב רגיל (Boot מ-CD וכו')?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כל עוד אתה לא נוגע במחיצה החוויה (לא מוחק ולא מפרמט אותה), היא תישמר.

האפשרות ללחוץ על F11 כדי להתחיל בשחזור היא חלק מה-, לכן גם היא תישמר.

אפשר להתקין כמו בכל מחשב, הבעיה עשויה להיות בדרייברים של SATA. אם אפשר להעביר ב- את בקר ה-SATA למצב IDE/COMPATIBLE ולהימנע מכל הבעיות האלה, זה עדיף. אם לא, ואם אתה נתקל בבעיות של אי זיהוי דיסק קשיח ע"י ההתקנה של , תצטרך ללכת לפתרון יותר מורכב של הטמעת הדרייבר בתוכנת ההתקנה. הסבר די מפורט ניתן למצוא בקישור, בסוף סטיקי הקישורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...