שאלה בקשר למאוורר שבא עם המארז computer case 6A19 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר למאוורר שבא עם המארז computer case 6A19

Pc_Ghost

Recommended Posts

לאחר שקיבלתי את המחשב שלי והרכבתי הכל, התקנתי את התוכנה שעוקבת אחרי הטמפרטורה ומהירות המאווררים.

שמתי לב שהמאוורר של המעבד הוא על 3000 סל"ד, ואילו המאוורר שקיבלתי עם המארז שבא עם חיישן טמפרטורה הוא על 1500 סל"ד.

רציתי לשאול האם עוצמת המאוורר קשורה לחיישן הטמפרטורה ואם לא אז איך אני יכולה לשנות את העוצמה?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו חיישן טמפ' אבל מנסיון שלי זה לא משפיע על כלום

1500 סל"ד למאוורר 120מ"מ זה די נורמלי. זה שהגיע עם ה 6A19 שלי הסתובב ב 1300 ועכשיו ב 1500 אחרי שהוספתי עוד אחד של אנרמקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקצר את חיישן הטמפ' ע"י כך שחותכים אותו ומלחימים את 2 החוטים, שמעת שעדיין אחרי זה הוא לא עובר את ה1800. אצלי הוא גם עובד על 1500 והרוח שהוא מוציא חלשה יותר מהרוח של מאוורר 4 לדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיישן לא עושה כלום והמאוורר הזה בקושי מוציא אוויר

רכשתי מאוורר נוסף Vantec Stealth 120mm fan ושמתי אותו מאחור ואת המקורי שמתי מקדימה

אבל עוד לא בדקתי כי בנתיים הלך לי הלוח אם :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה להוציא את כל החום מהמארז

אפשר להוציא יותר או פחות אבל לא את כולו

זה נכון שאנרמקס או וונטק חזקים יותר, אבל הם מרעישים יותר.

הוא מספיק אם לא עושים והוא שקט לחלוטין אז יש לו יתרון בתנאים מסויימים, זה לא שהוא גרוע.

הוא פשוט לא מתאים לכל מטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2.4 יותר חם מהפנטיום 4 2GHZ A ? כי איתו הייתי בלי אף מאוורר (כמובן שאני לא מכללי ספק\היטסינק\כ. מסך) בתוך מארז ג'נרי קטן והטמפ' במעבר לקומפיוקייס עם ה120 ועוד 3 מאווררים ג'נרים לא השתנתה בכלל (גם לא בOC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...