הוספת מקום למחיצה מסויימת - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת מקום למחיצה מסויימת

VolTAge

Recommended Posts

תודה רבה. :)

עשיתי את זה, וזה הוציא 4GB כמו שרציתי מהמחיצה של D, אבל שהוא הגיע לפעולה של להעביר אותם אל C ( כל זה היה במסך של ה scandisk של ווינדווס אחרי ריסטראט ) הוא נתן לי שגיאה כזאת:

Error 321: The specified file system has no file I/O functions

ואז הוא כתב לעשות ריסט ידנית, ואז נכנסתי לווינדווס וזה מה שאני רואה בתוכנה.

http://demo.ort.org.il/clickit2/files/forums/309917992/449852430.JPG

ניסיתי כל מיני דברים, אבל לא הצלחתי להוסיף את ה 4GB ה unallocated לכונן C..

מה לעשות עכשיו .? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי זה בגלל שהמחיצות לא מאותה מערכת קבצים. { או שהוא לא מכיר את סוג המחיצה או שאי אפשר על כונן מלא, איך המחיצה מלאה המגה האחרון ?!?!}

רק בשביל להיות בטוח, אתה רוצה להעביר {מדיסק 1} את החלק האפור לC, נכון?

איזו מערכת קבצים יש בC ??!

תראה מה שצריך לעשות {לדעתי} תמחק את האפור הזה, ואחרי זה תשתמש ב redistribute free space.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המערכות קבצים במחשב שלי הם FAT32, גם כונן C. וכן, אני רוצה להעביר את החלק האפור ( unalocated ) לכונן C..

מה אני אמור לעשות ?

זה גם בפרטישן מגי'ק, אני חושב שיאיר יעזור לך יותר טוב מאשר אני, רק עצה ידידותית:

תגבה דברים חשובים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, יצרתי כונן חדש עם ה 4GB, אבל זה לא נותן לי בכלל את האפשרות לצרף את הכונן החדש לכונן C, אלא רק לכונן D.. כנראה משום מה הוא מחשיב את כונן C לא ככונן FAT32..

דברים מוזרים הולכים לי במחשב.. מה זה הType 07 הזה בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ב4G הם FAT32 ?

תפנה טיפה מקום בC... באיזו מחיצה הוינדוס מותקן ?

כשאתה עושה merge אז נראה לי שאתה בוחר להעביר את C ל4G {ואז זה בלתי אפשרי} תנסה הפוך...- כשאתה בוחר בחר {באשף} קודם את C ואז את המחיצה עם ה4G...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ה 4GB ב FAT32.

בכונן C יש בערך 1GB פנויים.

באפשרות של ה merge יש לי רק 2 כוננים שאני יכול לבחור מהם, D שיש בו 66GB, ו L שזה החדש עם ה 4GB, ולא חשוב מה שאני בוחר, או את D או את L, בחלק הראשון או השני, לא מוצג לי בכלל כונן L. אם אני בוחר את D בשלב הראשון, אז בשלב השני אני יוכל לבחור רק את L, ולהיפך.

.. ? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...