Dell Inspiron Mini 12 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell Inspiron Mini 12

Milford Cubicle

Recommended Posts

יצא למישהו לראות אותו?

ראיתי אותו היום בתאילנד, במחיר בדיחה, והוא נראה פשוט כמו מחשב אדיר.

לא התעמקתי בפרטים הטכניים (אבל ראיתי שהוא לא בדיוק מפלצת ביצועים, WHO CARES), רק הסתכלתי עליו, על המשקל האפסי שלו, על המחיר הנמוך בצורה מגוחכת שלו - ולא הבנתי איך זה יכול להיות.

באתי עכשיו לגוגל בשביל לבדוק את זה, ומצאתי את זה:

http://blog.laptopmag.com/dell-inspiron-mini-12-first-impressions-the-600-macbook-air

סתם לידיעתכם... נראה כמו מחשב נחמד למדיי. מעניין אם הוא קיים/יגיע לארץ מתישהו.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא זול כלכך בגלל מעבד ה-. הם מקטלגים אותו כ-Netbook (הוא אכן רחוק מאד ממפלצת ביצועים) בהחלט יכול להיות מחשב מעניין כי הוא פותר את הבעיה הגדולה של ה-Netbooks לשימוש משרדי שהיא המקלדת המצומקת. חיי הסוללה גם עושים רושם טוב עד כה בביקורות שונות.

מה שנראה לי דבילי לעומת זאת זה שהוא לא תומך ביותר מ-1gb של והם מוכרים אותו עם . זה, בשילוב עם דיסק קשיח איטי, לא ממש הגיוני. על XP/לינוקס זה יהיה מחשב סביר בהרבה לשימושים קלים.

לא ראיתי אותו בארץ. אם אתה קונה כזה עמרי, אני מבקשת סיבוב :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

לילה טוב

אני יודע שהנושא הזה היה סגור לא מעט זמן אבל חשבתי שעדיף להשתמש בו מאשר לפתוח חדש...

יצא למישהו להתנסות במיני 12?

ראיתי שהמעבד שלו לא כמו כל השאר (wind, acer) והוא משתמש ב Z520 ולא ב N270. מישהו מכיר\שמע?

הוא יותר טוב\ פחות טוב?

ודבר אחרון, מה אתם חושבים בגדול על המחשב?

הצרכים שלי הם ואינטרנט (סטודנט) ויהיה לי מחשב נייח אחר בבית.

מה שחשוב לי הוא המשקל, חיי ושלא ייתקע באמצע (ביישומים הרלבנטיים לא משחקים או כל מיני עיבודים גרפיים...)

תודה ושבוע טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...