עצומה - הורדת מחירי המשחקים בישראל ! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצומה - הורדת מחירי המשחקים בישראל !

CraZyStyLe

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הקמתי וועדת בדיקה משלי, עם עצמי בזמן שישבתי על האסלה לפני שנים רבות. מסקנות הוועדה היו ברורות: מחירי המשחקים מוגזמים, ובכדי שאני לא יהיה ילד gameless הפתרון הזמין היחיד שעומד לרשותי הוא אימיול שעם הזמן התפתח לטורנט.

לא צריך שום עצומה ושום נעליים. חברות ההפצה רואות את כמות ההורדות הפיראטיות זו העצומה הכי גדולה שיש. ואם זה לא מזיז להם, שילכו לחפש ממי לגנוב כסף על משחקים. אני ממשיך להוריד.

ולכל החכמים שיאשימו אותי בגנבה: הגנבה היא של חברות ההפצה שגונבת את כספי הקונים. למה שאני אקנה מעושקים שמוכרים את המשחקים במחיר מופקע??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התירוצים שלך ילדותיים ומטופשים במקרה הטוב, איך בדיוק מפיצת משחקים גונבת ממך כסף אם אתה מוריד את כל המשחקים שלה?! אתה פשוט מעדיף לא לשלם עבור מוצר ולהמציא לך תירוץ מוזר, רוב האנשים בישראל עושים זאת כך נראה.

בהתחשב בכך שחברות משחקים פושטות רגל בגלל , לא נראה שהמצב הולך להיות טוב יותר והמשחקים בטח ובטח שלא הולכים להיות טובים יותר שהרי ההשקעה הנדרשת לא תחזיר את עצמה ברוב המקרים. דוגמא קלאסית היא חברת Interplay - אם כל האנשים שהיו משחקים ב-Fallout 1+2 היו רוכשים את המשחק, החברה לא הייתה מגיעה לפשיטת רגל, Black Isle לא היו סוגרים את שעריהם ו-Fallout 3 היה יוצא בתחילת שנות ה-2000. בפועל זה לא קרה וכולנו יודעים את המשך הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הקמתי וועדת בדיקה משלי, עם עצמי בזמן שישבתי על האסלה לפני שנים רבות. מסקנות הוועדה היו ברורות: מחירי המשחקים מוגזמים, ובכדי שאני לא יהיה ילד gameless הפתרון הזמין היחיד שעומד לרשותי הוא אימיול שעם הזמן התפתח לטורנט.

לא צריך שום עצומה ושום נעליים. חברות ההפצה רואות את כמות ההורדות הפיראטיות זו העצומה הכי גדולה שיש. ואם זה לא מזיז להם, שילכו לחפש ממי לגנוב כסף על משחקים. אני ממשיך להוריד.

ולכל החכמים שיאשימו אותי בגנבה: הגנבה היא של חברות ההפצה שגונבת את כספי הקונים. למה שאני אקנה מעושקים שמוכרים את המשחקים במחיר מופקע??

שוב אתה עם הטיעונים המגוכחים שלך? אף אחד לא מאשים אותך בגניבה, מאשימים אותך בהצגת טיעונים שמהווים עלבון לאינטליגנציה.

בנוסף לדבריו הנכונים של תמיד מחייך, אין לי ספק שכבר קראת דיונים קודמים בהם אני ואחרים מסבירים למה היא צורת מחאה ילדותית, מטומטמת ומעוררת גיחוך, ושלהציג כצורת מחאה זה נסיון עלוב להצדיק משהו שלא ראוי להצדקה בשום צורה ורק גורם נזק לתעשיית המשחקים.

וכמו ש cleric אמר - משחקים הם מותרות, אף אחד לא מכריח אותך לקנות אותם. אף אחד לא עושק אותך, לעשוק זה להכריח לקנות.

אם היית יושב שם באסלה עוד קצת זמן ומפעיל שרירים גם למעלה ולא רק למטה, היית מגיע למסקנה שאתה יכול לקנות משחקים שנה-שנה וחצי לאחר שהם יוצאים במחירים זולים בעשרות אחוזים.

ומשחקים באמת טובים, עם תוכן ו replay value מכובד, שווים את ה 220 ש"ח שהם עולים.

כך שאיך שלא תראה את זה - אתה פולט שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק מפיצת משחקים גונבת ממך כסף אם אתה מוריד את כל המשחקים שלה?!

אולי הגדרתי לא נכון, אם מוצר עולה 100 שקלים ובארץ גובים עליו 200 זו עשיקה! לעשוק אנשים זה לגנוב מאנשים. מילא אם זה היה מוצר שיש עליו מיסים ושאר ירקות. אבל לא. משחק שעולה 30 דולר בארה"ב צריך לעלות 35 דולר לכל היותר בארץ . אל תשכח ש30 דולר זה אחרי רווח חנות ורווח משווק. הד-ארצי קונה את כל המשחקים שלה במחיר סיטונאות. ההבדל היחיד שצריך לעשות משלוח על משלוח לגבות 50 שקל??

היום אני כבר לא קונה משחקים. אבל לפני כמה שנים עוד הייתי הולך לאופיס דיפו ומשלם מחיר מופקע על משחק. תאמין לי, אין לי בעיה לשלם מחיר הוגן על משחק ישר לחברת המשחקים. לא רוצה לשלם לחברת ההפצה הארצית. למה שאני אשלם לחברת ההפצה כשהיא צוחקת עלי ומנסה לעשוק ממני מחיר כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, אין לי בעיה לשלם מחיר הוגן על משחק ישר לחברת המשחקים. לא רוצה לשלם לחברת ההפצה הארצית.

לא מאמין לך. אם לא הייתה לך בעייה לשלם, היית מזמין מחו"ל כמו רב מי שרוכש כיום משחקים בארץ. תירוצים - כבר דיברנו על זה כ"כ הרבה, וכבר אין לי סבלנות לחזור על עצמי שוב ושוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הגדרתי לא נכון, אם מוצר עולה 100 שקלים ובארץ גובים עליו 200 זו עשיקה!

לא יודע על מה שאתה מדבר, איזה מוצר עולה בארץ 200 ובחו"ל 100?

לעשוק אנשים זה לגנוב מאנשים.

אז, אתה משחק משחק של אתם גונבים לי ואני גונב לכם? למה אתה לא עושה את זה גם במכוניות? ידעת שמזדה 6 בארץ עולה כמעט כפול מבארה"ב? למה אתה לא גונב אותה? זאת עשיקה!

מילא אם זה היה מוצר שיש עליו מיסים ושאר ירקות. אבל לא. משחק שעולה 30 דולר בארה"ב צריך לעלות 35 דולר לכל היותר בארץ . אל תשכח ש30 דולר זה אחרי רווח חנות ורווח משווק. הד-ארצי קונה את כל המשחקים שלה במחיר סיטונאות. ההבדל היחיד שצריך לעשות משלוח על משלוח לגבות 50 שקל??

תפסיק לקשקש. המשחק היחידי אולי שעלה השנה 30$ הוא Crysis Warhead.

30$ = (בהנחה שהדולר היה אז 3.8) 114. עכשיו תוסיף משלוח + רווח של חנות. לאן הגעת? אזור ה160, מה שעלה לי המשחק במדיה גיים.

היום אני כבר לא קונה משחקים. אבל לפני כמה שנים עוד הייתי הולך לאופיס דיפו ומשלם מחיר מופקע על משחק. תאמין לי, אין לי בעיה לשלם מחיר הוגן על משחק ישר לחברת המשחקים. לא רוצה לשלם לחברת ההפצה הארצית. למה שאני אשלם לחברת ההפצה כשהיא צוחקת עלי ומנסה לעשוק ממני מחיר כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בכוח הקנייה בארץ, 50 דולר שווים בערך ל50 ש"ח.

נניח ואדם מרוויח בארץ 10 אלף ש"ח נטו, אז בארה"ב הוא יכול להרוויח על אותה עבודה בערך 10 אלף דולר נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התל"ג לנפש לא מספר את מלוא הסיפור במקרה הזה, כיוון שבארץ, שיעור ההשתתפות בכח העבודה נמוך יחסית. השכר הממוצע בארץ נמוך רק בכ- 25% מהשכר הממוצע בארה"ב. הפער מול רוב מדינות מערב אירופה גדול יותר, אבל בד"כ מחירי המשחקים באירופה יקרים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא רוצה לקנות במחיר מלא (כמוני), או ש:

א. יזמין דרך איביי

ב. באמת, יזמין דרך ודומיו כשמתאפשר

ג. יתאזר בקצת סבלנות - חצי שנה או שנה וייחכה שהמחירים של המשחק ירדו, כמו שאני עושה לפעמים (חוץ מבמקרה של AC, היה לי אז זיכוי ממתנה ;) )

חברות ההפצה מנסות לחסום, אני מניח, את שרותי הקנייה הדיגיטלית כי הם יודעים שזה יכול לגמור אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחכות חצי שנה לא עוזר. רוב המשחקים נמכרים תקופה ארוכה ב220 עד שהמשחק באמת ישן.

ולא צריך לספר לי סיפורים עבדתי ברשת שמוכרת משחקי מחשב ופלייסטישן תקופה ארוכה מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...