התקנתי לוח GIGABYTE EP43 DS3L חדש ויש לי 3 בעיות: - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנתי לוח GIGABYTE EP43 DS3L חדש ויש לי 3 בעיות:

avihwz

Recommended Posts

1. יש AUDIO DEVICE לא מזוהה

ב Other devices יש בסימן קריאה:

audio Device on high definition audio Bus

ביצעתי לפי הההוראות שבאתר גיגהבייט (3 פעמים...) ולא פתר הבעייה.

למה יש 2 שורות UAA Bus Driver for high definition audio?

2. לא מזהה כרטיס PCI (מותקן היטב בסלוט)!!!

3. אין BEEP בהדלקת המחשב (רמקול לא עובד)

ה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש AUDIO DEVICE לא מזוהה

ב Other devices יש בסימן קריאה:

audio Device on high definition audio Bus

ביצעתי לפי הההוראות שבאתר גיגהבייט (3 פעמים...) ולא פתר הבעייה.

למה יש 2 שורות UAA Bus Driver for high definition audio?

2. לא מזהה כרטיס PCI (מותקן היטב בסלוט)!!!

3. אין BEEP בהדלקת המחשב (רמקול לא עובד)

לGIGABYTE EP43 DS3L יש כרטיס קול מובנה ואחרי התקנת דריבים הכול עובד פיקס (בתקנתי רק לפני שבוע).

אני מנחש שלך יש כרטיס קול חיצוני שחיברת בנוסף ואותו המחשב לא מזהה... (כמובן שבשבילו אתה צריך דריברים של הכרטיס עצמו ולא של הלוח).

לגבי ה BEEP אני לשמתי לב אבל נראה לי שגם אצלי הוא יושב בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לGIGABYTE EP43 DS3L יש כרטיס קול מובנה ואחרי התקנת דריבים הכול עובד פיקס (בתקנתי רק לפני שבוע).

אני מנחש שלך יש כרטיס קול חיצוני שחיברת בנוסף ואותו המחשב לא מזהה... (כמובן שבשבילו אתה צריך דריברים של הכרטיס עצמו ולא של הלוח).

לגבי ה BEEP אני לשמתי לב אבל נראה לי שגם אצלי הוא יושב בשקט.

אמנם כרטיס קול מובנה. התקנתי הדרייברים מהCD המקורי ולא עבד. חיפשתי ברשת ומצאתי בעיות דומות והפנייה להורדת עדכון מגיגהבייט עם הוראות מפורטות מה לבצע. ביצעתי לפחות 3 פעמים ולא עזר. הבעייה קיימת עדיין. הקול עובד! אבל כל הדלקה מודיע על חומרה חדשה לא מזוהה. ויש 2 שורות UAA Bus Driver for high definition audio

לגבי הרמקול, מוזר שאין הלוח (אבדוק אח"כ) כל הלוחות שהכרתי עד היום היו עם (רובם ...)

לגבי אי זיהוי של כרטיס PCI- לצערי הרב בדקתי במחשב אחר ולא מזהה גם שם.

כנראה ש(אולי הספק) של המחשב הישן פגע בלוח ופגע גם בכרטיס או שהלוח הישן אשם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.תוריד עדכון kb888111.exe תתקין לאחר ההתקנה תעשה ריסט למחשב תתקין את הדרייבר של הכ.קול והבעיה נפתרה.

2.תעשה את מה שאמרתי למעלה וזה יפתר!

3.זאת לא ממש בעיה שאין ביפ גם לי אין ביפ ולמלא אנשים אין ביפ והכל תקין..

נ.ב הבעיה בויסטה לא מופיעה כי בה כבר משולבת תמיכה בכרטיסי hd של קול..

[=

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד עדכון kb888111.exe תתקין לאחר ההתקנה תעשה ריסט למחשב תתקין את הדרייבר של הכ.קול והבעיה נפתרה

הודיע שכבר מעודכן ע"י SP3

מצאתי את הבעיה: הבעיה היתה בכ. מסך ATI שהוא HD ואחרי עשכון מאתר ATI הבעיה נפתרה. בגלל זה היו לי 2 שורות של UAA ולא הבנתי למה.

.זאת לא ממש בעיה שאין ביפ גם לי אין ביפ ולמלא אנשים אין ביפ והכל תקין..

לא בעיה כל עוד הכל עובד, אבל כאשר יש בעיות חומרה שמיעת הביפים עוזרת לדעת שיש בעית חומרה ואפילו כיוון (זיכרון וכו').

לא מבין איך בלוח חדש כמו P43 וחברה כמו GB אין דבר קטן כ"כ וחיוני. מצד שני ישנם הרבה דברים שממש לא בשימוש (לדעתי), כמו פרללי, סריאלי וכונן פלופי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין איך בלוח חדש כמו P43 וחברה כמו GB אין דבר קטן כ"כ וחיוני. מצד שני ישנם הרבה דברים שממש לא בשימוש (לדעתי), כמו פרללי, סריאלי וכונן פלופי....

נראה לי שאנחנו מדברים על BIP שהיה במחשבים של פעם שכל פעם שהייתה מדליק אותם היו עושים BIP בשביל להפגין נוכחות או משהו

לדעתי זה היה מיותר ומעצבן, החיווי הזה אמור לציין רק אם יש בעיות רציניות למשל שלא מזוהה המעבד או הזכרון, אבל מאיפה ללוח אם

לדעת מה מצב של כרטיס קול החיצוני שחיברת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...