חברות התקליטים: נתבע מאות משתפי קבצים. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברות התקליטים: נתבע מאות משתפי קבצים.

maverick

Recommended Posts

P2P file sharing זאת שיטת הפצת הwarez הכי לא מכובדת והכי מסכנה ומגעילה בעולם הWAREZ, לאנשים שבאמת בפנים בעסק הזה זה צורת הwarez הכי בזוייה שיש.

במיוחד מבחינת הrelease groups.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אירגון RIAA פשוט מעורר רחמים.(חיים יותר מדי זמן בבועה)

ללכת ראש בראש כנגד משתמשי תוכנות P2P ולגרום לזה להיפסק זה כמו להכחיד גנבה רגילה/שוד/אונס/רצח.

P2Pתמיד יהיה, או שהם ינצלו את זה לטובת כולם(חנויות מקווננות) או שימשיכו לעשות רעש תקשורתי שלדעתי מיותר להתייחס אליו

במציאות של ימינו בתי משפט יעדיפו תמיד להעמיד לדין קודם אנסים/רוצחים/טרוריסטים מאשר להתעסק עם קטינים ששיתפו סרט,

וטענים משהו בסגנון:

"לא ידעתי שזה אסור/לא חוקי"

"לא ידעתי שכל ההרדיסק שלי וכל ה20Gb שירים שלי משותפים :cwm7:"

"יש לי אח בן 6 מתעסק עם זה"

"מיליארד משתמשים עושים את זה גם, ורק אני אשם?! :cwm13:"

"חשבתי שרק נספטר זה לא חוקי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P2P file sharing זאת שיטת הפצת הwarez הכי לא מכובדת והכי מסכנה ומגעילה בעולם הWAREZ, לאנשים שבאמת בפנים בעסק הזה זה צורת הwarez הכי בזוייה שיש.

במיוחד מבחינת הrelease groups.

הסבר/פרט/נמק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סצנת הווארז זה דבר מאוד עמוק, לא קשה להבנה אבל בכל זאת עמוק :)

יש הרבה סוגים של הפצת הווארז, אחת מהן היא ה P2P file sharing.

לאנשים שמנהלים את ענייני הווארז ברמה הרבה יותר גבוהה, כמו למשל אנשים שactually פורצים ומכינים את הווארז על חשבון זמנם החופשי רואים בצורת ההפצה הנ"ל כהבזויה ביותר מבין כל סוגי ההפצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסר...

הם אולי לא צדיקים, אבל הם לא רוצים שהווארז שהם עושים יהיה נחלת הכלל, אלא רק לאנשים מקושרים ביותר, שאדם ייכנס דרך אדם ולא כל אחד שרוצה יוכל לבוא, להוריד איזה משהו וללכת בלי לתרום כלום ובלי לדעת ולהכיר מי זה אותו אחד שמוציא את הווארז.

שיטות הפצה מקובלות שהיו מאוד נפוצות בעבר פחות היום הן אתרי ווארז מבוססי HTTP...אתה נכנס לאתר, קופצים לך מיליון פופאפס ואחרי שאתה נכנס לאיזה פופאף אחרון, אתה יכול להוריד את מבוקשך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...