חברות התקליטים: נתבע מאות משתפי קבצים. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברות התקליטים: נתבע מאות משתפי קבצים.

maverick

Recommended Posts

חברות התקליטים הגדולות מתכוונות לתבוע מאות משתמשים ב-6-8 השבועות הקרובים. חובבי מוזיקה שמבקשים להימנע מתביעה מוזהרים כי עליהם להסיר את תוכנות שיתוף הקבצים או לשנות את ההגדרות במטרה למנוע גישה לדיסקים הקשיחים שלהם .

הסוף ל-P2P?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2670678,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע כשסגרו את נאפסטר אמרו כבר שזה הסוף לP2P אני בספק אם לא ימצאו דרך שכוללת IP Spoofing או משהו בסגנון שימנע מחברות התקליטים לגלות מי המשתמשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת האבולוציה של המחשבים.

זה כמו שלעולם לא יצליחו למנוע מקראקרים לפרוץ למחשבים ולא משנה כמה הגנות יש למחשבים, הטובים מצליחים.

אותו דבר בקשר לתוכנות שיתוף קבצים שתמיד יתקיימו גם כתוכנות לא חוקיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה הם מדברים על תביעה של משתמשים באופן אישי ולא את מפיץ התוכנה. עד כמה שידוע לי בנאפסטר הקבצים היו על השרת ובגלל זה היה ניתן לתבוע את מפיץ התוכנה. בקאזה ומיול הקבצים נמצאים אצל המשתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

הספקים נלחמו והפסידו בימינו ספק חייב להביא להם את שמות המשתמשים אם הם מבקשים קודם היה צורך בצו בית משפט >:(

עריכה: הכוונה שזה ככה בארה"ב כמובן

צריך להעלים את כל קונספט האנונימיות המטורף הזה, פותח דלתות לעבריינים מכל הסוגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה הם מדברים על תביעה של משתמשים באופן אישי ולא את מפיץ התוכנה. עד כמה שידוע לי בנאפסטר הקבצים היו על השרת ובגלל זה היה ניתן לתבוע את מפיץ התוכנה. בקאזה ומיול הקבצים נמצאים אצל המשתמשים.

הקבצים מעולם לא היו על השרת, אם הם כן היו אז זה לא היה p2p. את נאפסטר הצליחו לתבוע מכיוון שהם עודדו הורדת מוסיקה לא חוקית ע"י הצבת לינקים בעמוד ה"Home" של התוכנה (הדף שעולה כשמפעילים אותה). ככה תבעו את נאפסטר, ומזה קאזה נמנעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם רוצים לתבוע מאות מיליונים של משתפי קבצים

קצת לא מעשי

אני חושב שהרעיון הוא לתבוע כמה מאות או אולי אלף משתמשים, ועל ידי כך להפחיד את מאות המיליונים הללו. בכל אופן, אין סיכוי שהם יפעילו תוכנה אשר תגרום נזק למחשבים של משתפי קבצים מכיוון שעליהם להוכיח כי אין לך רישיון להפיץ את השירים ושלא מדובר בשירים עם זכויות יוצרים, דבר אשר ניתן לעשות בצורה ידנית בלבד. (ידני - לוקח הרבה מאוד זמן וכסף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם זה כן ייצא לפועל יפעלו קודם נגד אנשים שמורידים בכמויות, משהו כמו 5 דיסקים ביום של שירים למטרות מסחריות. ואל תשכחו שאנחנו במדינה קטנטה ושמה , אני מתאר שיתמקדו קודם באמריקאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יפחיד אף אחד אם זה יהיה שבריר אחוזון של נתבעים

זה כמו שתשמע שלפני שנתיים היה מקרה בודד שתפסו מישהו על מהירות מופרזת בכביש עוקף קטמנדו עילית.

ככה לא מייצרים הרתעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

זה לא יפחיד אף אחד אם זה יהיה שבריר אחוזון של נתבעים

זה כמו שתשמע שלפני שנתיים היה מקרה בודד שתפסו מישהו על מהירות מופרזת בכביש עוקף קטמנדו עילית.

ככה לא מייצרים הרתעה

ככה מייצרים את ההרתעה הכי טובה, אתה רואה איך מישהו אחר נדפק קשה בגלל שהוא עבר על החוק ואתה מתחיל לפחד בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות. לתבוע אותנו?

חחחחחחחחח כן הם יבואו לבתים של עשרות מיליוני אנשים שמשתמשים במיול וקאזה ויגידו להם הורדתם את כל התוכנות הנ"ל אתם עצורים.

קודם כל חלק גדול מאוד מהמשתמשים הם בני נוער כך שהם לא יוכלו לתבוע אותם כי הם קטינים (הם יצאו בהזהרה) דבר שני תמיד אפשר להגיד לא ידעתי זשה לא חוקי ןדבר שלישי התביעה היא רק בארצות הברית בנתיים עד שדבר כזה יגיע אלינו אם הוא בכלל יצא יקח שנים.

חחחח לתבוע אותי זה מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...