המג"ד המתעלל הורשע רק בהתנהגות לא הולמת. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המג"ד המתעלל הורשע רק בהתנהגות לא הולמת.

Vega

Recommended Posts

נקודה למחשבה על אנשים שאומרים שישראל רעה וככה וככה:

בבלגיה מתגוררים עדיין ועדיין לא נידונו 14 פושעי מלחמה נאציים שעקרו לשם אחרי מלחמת העולם השנייה.

רשימה ללכידתם ולשיפוטם של פושעי מלחמה אלה הוגשה לממשלת בלגיה בשנת 1990, ועד היום פושעים אלו,

לא נתפסו ולא היו כל ניסיונות להעמיד אותם לדין, בעוד שראש ממשלת בלגיה משווה אותנו לנאצים.

אז פעם באה שהם צועקים משהו, נא להזכר בזה.

להם מותר.

כל חייל ישראלי שנותן סטירה לפלשתנאי נחשב מתעלל מינית בילדיו המסכנים. כל חייל שנכנס לבית של חשודים משתין להם על השטיח החדש (ספק מהיכן הביאו אותו). כן משנתו של ליבוביץ מאומצת ברוב גאון ע"י חברי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בבלגיה מתגוררים עדיין ועדיין לא נידונו 14 פושעי מלחמה נאציים שעקרו לשם אחרי מלחמת העולם השנייה.

רשימה ללכידתם ולשיפוטם של פושעי מלחמה אלה הוגשה לממשלת בלגיה בשנת 1990, ועד היום פושעים אלו,

לא נתפסו ולא היו כל ניסיונות להעמיד אותם לדין, בעוד שראש ממשלת בלגיה משווה אותנו לנאצים.

לא ידעתי על העניין הזה, לדעתי זה מאוד חמור וחבל שלא עושים משהו בנידון.

udicol - כל כך קשה לך "להודות" שאותו מג"ד צריך לשבת בכלא? אינני מבין למה אתה מגונן על אותו אדם מסכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הימניות שלך מעוורת לך את החושים, אני חושב שדיעות פוליטיות כאלה חזקות זה יותר מזיק מסיגריות, סמים ואלכוהול.

תודה! הוא צריך לשבת בכלא לפחות שנה...זאת התעללות לשמה והיא לא מקובלת, זה שאחרים עושים את זה לא נותן לנו תירוץ להתנהג אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי על העניין הזה, לדעתי זה מאוד חמור וחבל שלא עושים משהו בנידון.

udicol - כל כך קשה לך "להודות" שאותו מג"ד צריך לשבת בכלא? אינני מבין למה אתה מגונן על אותו אדם מסכן.

תראה, אתה לא יכול לפתוח ת'רד בנושא מסויים ולצפות מגולשים שיכתבו בדיוק מה שציפת, או מה שאתה רוצה. נכון לא הדגשתי את חיוניות הענישה של אותו מג"ד עקב הערות כאילו ואחרות שלך ושל אחרים(אונס לדוגמא).

אני לא מגונן על אותו בן אדם, אבל אני חושב שהדיון כמה הוא קיבל וכמה הוא ירצה לא צריך לערר את אמות הסיפין שלנו.

בדיוק כמו שאותם ארבעת חיילים שנאשמים בהריגת (רצח) של פלסטינאי בחברון, מה בדיוק אתה מצפה שגולשים יכתבו כאן? שיגזרו על כולם גזרן דין כזה שבחיים לא יצאו מהכלא? אתה מצפה שיגזרו עליהם מוות ? ובכן אני לא מצפה. אני מצפה שכל אחד יישב בכלא במה שנרקא "מאסר עולם" כך שבגיל 37-40 הם ישתחררו ויתחילו חיים חדשים. אתה זועק ":גוואלד!!!" - "איך אתה יכול לחשוב כך " , "אנחנו מוסרים , אנחנו נאורים "- "אסור להם לצאת מהכלא בגלל שרצחו פלסטינאי !" ,"זה פשע!".

ובכן ידידי! אסף שטיינרמן נרצח סתם, ורוצחיו נשלחו למאסר עולם מתוקף חוק, שיוציא אותם בגיל 37 כך שיתחילו חיים חדשים.

אני מאוד מקווה שאותם חיילים שישבו בכלא מתוקף חוק, יצאו בגיל 37 ויתחילו חיים חדשים. בדיוק כמו שרעי חורב רצח סתם, והחיילים רצחו סתם, הם יענשו אבל יזכו לחיים נוספים (למרות שלדעתי לרעי חורב אין כל סיבה להמשיך עם החיים שלו).

ולגבי המג"ד, לא מעניין אותי, טיפלו בו, משמעיתית וזה לא צריך להזיק לחיינו יתר על המידה. שישב שנה שנתיים לא מעניין אותי.

הימניות שלך מעוורת לך את החושים, אני חושב שדיעות פוליטיות כאלה חזקות זה יותר מזיק מסיגריות, סמים ואלכוהול.

תודה! הוא צריך לשבת בכלא לפחות שנה...זאת התעללות לשמה והיא לא מקובלת, זה שאחרים עושים את זה לא נותן לנו תירוץ להתנהג אותו דבר.

אממ...

לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

udicol, מה הקשר לבלגים? אלוהים. אם רק תצליח להסביר לי מה הקשר בין מג"ד שדוחף בקבוק קולה לתחת של פלסטינאי, קטין, לא חשוד ומקבל עונש של הורדה בדרגה- לבין - 10 פושעי מלחמה שלא עצורים בבלגיה.

אם כל פעם שהיית מקבל סטירה, היו בעצם דוחפים לאחד מבני משפחתך בקבוק קולה לתחת, אני בספק אם היית מגיב ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

udicol, מה הקשר לבלגים? אלוהים. אם רק תצליח להסביר לי מה הקשר בין מג"ד שדוחף בקבוק קולה לתחת של פלסטינאי, קטין, לא חשוד ומקבל עונש של הורדה בדרגה- לבין - 10 פושעי מלחמה שלא עצורים בבלגיה.

אם כל פעם שהיית מקבל סטירה, היו בעצם דוחפים לאחד מבני משפחתך בקבוק קולה לתחת, אני בספק אם היית מגיב ככה.

אממ....

אני חושב שהציטוט למטה ממחיש את הכל.

מי כתב את זה?

אז מה הקשר שלי לבלגים ? אין.

:P :P :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי, הכוונה היתה כמובן לLev, פרט למשפט האחרון.

Lev, מה הקשר לבלגים? אלוהים. אם רק תצליח להסביר לי מה הקשר בין מג"ד שדוחף בקבוק קולה לתחת של פלסטינאי, קטין, לא חשוד ומקבל עונש של הורדה בדרגה- לבין - 10 פושעי מלחמה שלא עצורים בבלגיה.

udicol, אם כל פעם שהיית מקבל סטירה, היו בעצם דוחפים לאחד מבני משפחתך בקבוק קולה לתחת, אני בספק אם היית מגיב ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

udicol, אם כל פעם שהיית מקבל סטירה, היו בעצם דוחפים לאחד מבני משפחתך בקבוק קולה לתחת, אני בספק אם היית מגיב ככה.

מה ? מה אתה רוצה לכל הרוחות ?

אתם עושים דה לגיטמציה לחיילי צהל. בגלל סוטה מין כמו המג"ד האדיוט הזה אתה מתאר את חיילי צה"ל כ-"משתיני שטיחים" ו-"נותני כאפות לפלסטינים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר!

פשוט זה נודע לי ולא היה לי איפה לשים את זה, אבל זה עוד יצוץ :)

עוד דבר, מי שהתלונן על המג"ד הזה היו בכלל הקצינים שלו ולא איזה ערבי, ולא התקשורת העולמית, אז ממי אתה כ"כ מתגונן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...