המג"ד המתעלל הורשע רק בהתנהגות לא הולמת. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המג"ד המתעלל הורשע רק בהתנהגות לא הולמת.

Vega

Recommended Posts

על סמך העדויות הוגש נגד שגיא ביולי 2002 כתב אישום, שבו נאמר כי במהלך מבצע "חומת מגן" הוא התעלל בצעיר פלסטיני במהלך חיפוש שערך בביתו. על פי כתב האישום, הורה שגיא לצעיר להתפשט מבגדיו, איים עליו בנשקו האישי והורה לו להתיישב על בקבוק קוקה קולה ולהחדירו לפי הטבעת. במהלך האירוע קירב שגיא נייר טואלט בוער לאיבר מינו של הצעיר הפלסטיני.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2671494,00.html

אינני מתלונן על אותו מג"ד פסיכופט, שכן ידוע שהוא אותו ירק רקוב מתוך שדות ענקיים וגדושים של אנשים אשר עושים עבודת קודש בשמירה על המולדת, אלא על הדרך שבא צה"ל ניסה לטטא את העניין מתחת לשטיח בלי להחמיר בעונש של אותו מג"ד. המג"ד המתעלל הורשע רק בהתנהגות לא הולמת.

תסלחו לי על ההתבטאות הפרובוקטיבית, אבל, המדינה הזו מידרדרת מרגע לרגע.

אנא ממכם, אנשי ימין! הרגיעו אותי, ואמרו לי שהדבר הזה מחליא אותכם ומוציא גם אותכם מדעתכם השפויה.

--Vega

אה כן, ובקשר לזה שאמרתי קודם שאני לא אביא לינקים מ-Ynet... תשכחו מזה. :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע, המעשים שאותו בנאדם ספציפי עשה, בהחלט לא ראוי בנאדם שמשרת בצהל יעשה אותם.

אנחנו מתימרים להיות מוסרים, אבל כשהצד השני הוא ההפך הגמור של ממוסרי, אי אפשר לבקש מאתנו להיות הכי מסורי שבעולם.

צעיר פלסטיני שרצח ילדה בת חמש מקבל על כך שבחים!! לא התעלעל או איים, הוא לקח חיים.

הוא נחשב לגיבור ושיחזור חזרה לשטחים יכבדו אותו במתוקים ועוגות וסוכריות.

אז חייל שלנו נחשף להמון לחצים, וזה לא קל לשרת כאשר הצד השני מלא בשנאה וברוע.

אז קרה מקרה, וחייל סרח. אני לא אומר שכך צריך לעשות! חלילה.

אבל הרוצח מסתובב חופשי, ואת החייל שלמשרת אותנו אתה רוצה לכלוא על מעשה שנבע רק ממעשי הצד השני? (אני חושב שאם הערבים לא היו רוצחים בנו, לחלק מאתנו לא היתה שנאה כל כך עמוקה להם, אתה אל חושב כך?)

אז אתהמצפה מאתנו שניהיה הכי מוסרים שבעולם? לא ככה זה עובד.

אם אתה רוצה צדק,קודם תהרוג את ערפאת שהידים שלו מגואלות בדם של תינוקות יהודים, אחר כך תכניס את החייל לכלא.

אבל שחייל שעשה מעשים כאלה ישב כלוא ורוצחים אמיתים עם שנאה אמיתית וכזה רוע יחיו את חיהם.

לפי דעתי לא צריך להיות הכי מוסרים שבעולם.

אתה יודע מה?בעצם,כל אנשים הימין שלא מוקירים ומעריכים טרוריסטים תשלח לכלא, העצירים הפלסטינים (מתכנני פיגועים ורוצחי תינוקות ואימהות) שלח לחופשי. בא ניהיה "מוסריים" (פריארים) עד הסוף. {בעצם, בא ניהיה טפשים. לדעתי להגן על האזרחי וחילי צהל המסכנים את חייהם!! כדי להגן עליך ועליי, זה מוסריות. אבל שוב, אני בטח טועה.}

לפעמים מדינה צריכה לדאוג לאינטרסים שלה (טיפה)

****עריכה:

אתה לא מציין שמי שדיווח על מעשים שכאלה זה לא פלסטינים, אלה קצינים בצהל! המוסריות הזו היא זניחה נכון?

מוסריות זה "הקצינים שהתלוננו נגדו דרשו להשעותו מתפקידו"

אתה לא ציינת שהוא הורד בדרגתו, הושעה, והיום הוא כבר לא קצין.

ואתה לא ציינת עוד דבר יותר חשוב. אומנם הדבר שהוא עשה זה פסול, אבל כדבריו, הוא חקר בן של מבוקש (אני חושב רק על הבחור..

בחור תמים, שומר שלום*ציניות*{בן של רוצח, וכנראאה גם רוצח קטן בעצמו.})

וכשהבן לא שיתף פעולה והקצין רצה להרתיע אותו.

נכון שזה לא דרכי חקירה נאותות ונורא הומניטריות, אבל אל תעז לחשוב שלא עושים בהם שימוש בכל מקום. (אני מבטיח לך שגם ארצות הברית המוסרית כל כך חוקרת טרוריסטים בעינוים, רק כדי להגדיל להם את האגו, אולי לברר איפה איזה טרוריסט קבור, לא שזה ממש משנה)

רק בישראל אנחנו כל כל מוסרים שצו בגץ מונע לפעמים מהשבכ לחקור משהו חקירה מאומצת למרותשמדובר במידע שיכול להציל חיים,

בפצצה מתקתקת.

אני יכול עוד להמשיך ולהראות שאנחנו בין המדינות המתוקנות ביותר, והכי מוסריות, ושאתה ידידי, חיי בסרט. (רק תבקש)

אז אל תבלבל לי את השכל על מוסריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סא"ל גבע שגיא הואשם בהתעללות לאחר שנודע שהורה לצעיר פלסטיני להתפשט ולהחדיר בקבוק קוקה קולה לפי הטבעת שלו. בית דין צבאי קיבל עסקת טיעון שבמסגרתה נמחק סעיף ההתעללות. הפרשה נחשפה לראשונה ב-ynet

com אבל תחשוב על זה, אמרת שהוא בן של טרוריסט, צעיר, אני לא חושב שהוא עדיין נכנס לקטע הזה, אבל תחשוב שאחרי התעללות כזאת, הרצון שלו לעשות פיגוע בישראל נמך? נראה לך שעכשיו הוא יילך וייצטרף ל peace core?

לפני זה היה עוד מצב, סיכוי שהבנאדם הזה היה מצטרף לחמאס בגלל בקשת אביו, והמוטיבצה שלו הייתה ירודה, והוא היה נתפס.

אבל עכשיו? כשאתה תשמע על פיגוע חס ושלום טפו טפו כמובן, אבל למשל, והמג"ד הזה יראה בחדשות את השם של הצעיר הזה

כמפגע, נראה לך שהוא יוכל לחיות עם עצמו?

אני חושב שהמג"ד הזה עשה טעות טיפשית והוא צריך להעינש על כך, וצריך לפרסם את זה בכל העולם, שמי שנותן בתחת,

חוטף בתחת פי שניים. אני לא הייתי מצפה לכזה עונש אם הייתי עושה דבר כזה.

ולהראות שאנחנו בעד שלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשלה את עצמך יותר מידי.

במשפחה של טרוריסטים אין כזו דמוקרטיה.

אם בןשל טרוריסט אומר בטעות שלום עם הציונים, הוא כנראה לי יחיה עוד הרבה

להראות שאנחנו בעד שלום...

אם תתחיל להוציא להורג פושעי מלחמה בסוף לא ישארו לך חילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אבל יש גבול לכל תעלול....

זה חולני לדעתי מה שהמג"ד הזה עשה.... כמה שאפשר לשנוא ערבים זה פשוט להיות ואני ממש מצטער על המילה אבל נאצי...

אתה מתעלל בבן אדם בלי שהוא אישית עשה לך משהו...

אפשר להביא להם מכות אפשר לעשות להם מה שרוצים מתוך כעס אבל זה?! הוא הכריח אותו להתיישב על בקבוק... מה אנחנו פה?!

צריך להכניס את המג"ד הזה לכלא להרבה שנים כי יש גבול עד כמה רעים אפשר להיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המציל נפש אחת מישראל! - שיחק אותה

זה החתימה שלך?

לא שמים לב

הטרוריסט שאתה מדבר עליו לא הוא שיציל נפש מישראל.

מי שמציל כל יום אותי אותך ובכלל זה רק החילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש אבל ממש לא כואב לי על הבחור המסכן!

צריך כבר להתוערר ולא לעשות מה שהוא עשה עם בקבוק! אלא פשוט לאבא שלו לדפוק כדור בראש ולכל המשפחה! נימאס כבר שאנחנו צריכים להראות לעולם הפרו פלשיתאני הזה שאנחנו הטובים! שהאויבים האמיתים הם הפלתשיאנים.

נכון זה לא יפה! אבל ממש לא מפריע לי!

כי אם האב הלך בדרכי הטרור! הבן בטוח לא יהיה שגריר שלום או בעד שלום! הוא פשוט ילך בדרכי אביו! ועוד כמה שנים תראה את מחסלת אותו.

אנחנו המדינה הכי מפגרת נכון!!!

שאנחנו נותנים לדבר כזה לקרות! שאנחנו נותנים פה לכל שמאלני או ערבי או צרפתי (ימח שמם) שפשוט מראים את באור הכי שלילי.

צרפת לא מוכנה לצרף את החמאס לארגוני טרור! לא החמאס פשוט הוא קייטנה לילדים קטנים ששם מלמדים אותם מה זה איך להפעיל . והמבחנים לקבלה זה להרוג יהודים.

לא אירגון טירור פשוט חברה שמנסים להעביר את הזמן.

אנחנו צריכים לקטוע את זה מהשורש!!!

דבר ראשון טיל ישר לערפאת בלי הרבה שאלות!

דבר שני כל המארגנים והמבוקשים כדור בראש! יש להם דם של יהודים ביידים שלהם! פשוט כדור בראש!

דבר שלישי קודם כל לסתום לשמאלנים את הפה! נזק זה רק מה שהם גורמים! אני מזמין אותם לנגב! יש לנו בדואים פה שגם משתלטים אתם יכולים להפגין נגדם גם.

ודבר 4 לתת להם לחיות בפחד! לתת להם תנאים של כלב! או לעוף מהמדינה!

והידעתם שיש גם התנחליות פלשתיאנות?

כן יש! איפה השמאלנים שהולכים להפגין נגדם גם? לא! קודם כל הם יפגינו על היהודים! אחר כך על הערבים כי לשמאלני הפלשתיאני תמיד צודק!

היה אפשר לפתור ממזמן את המצב! פשוט לעלות כמה מטוסים! בעיה נפתרה.

שיחות שלום! עד היום לא הביאו שום דבר למזרח התיכון רק יותר הרוגים בשתי הצצדים!

יכול להיות שנוכל לעשות איתם שלום! אבל קשה לי להאמין שיקרה משהו כל עוד ערפאת בשילטון.

והדבר שאני הכי אהבתי שאמר אבו מאזן!

שהם לא הולכים לנהל מלחמת אחים מול החמאס.

אם אבו מאזן לא מוכן להילחם נגד החמאס בגלל שהם פלשתיאנים! איך השמאלנים יכולים ללכת נגד המתנחלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש אבל ממש לא כואב לי על הבחור המסכן!

צריך כבר להתוערר ולא לעשות מה שהוא עשה עם בקבוק! אלא פשוט לאבא שלו לדפוק כדור בראש ולכל המשפחה! נימאס כבר שאנחנו צריכים להראות לעולם הפרו פלשיתאני הזה שאנחנו הטובים! שהאויבים האמיתים הם הפלתשיאנים.

נכון זה לא יפה! אבל ממש לא מפריע לי!

כי אם האב הלך בדרכי הטרור! הבן בטוח לא יהיה שגריר שלום או בעד שלום! הוא פשוט ילך בדרכי אביו! ועוד כמה שנים תראה את מחסלת אותו.

אנחנו המדינה הכי מפגרת נכון!!!

שאנחנו נותנים לדבר כזה לקרות! שאנחנו נותנים פה לכל שמאלני או ערבי או צרפתי (ימח שמם) שפשוט מראים את באור הכי שלילי.

צרפת לא מוכנה לצרף את החמאס לארגוני טרור! לא החמאס פשוט הוא קייטנה לילדים קטנים ששם מלמדים אותם מה זה איך להפעיל . והמבחנים לקבלה זה להרוג יהודים.

לא אירגון טירור פשוט חברה שמנסים להעביר את הזמן.

אנחנו צריכים לקטוע את זה מהשורש!!!

דבר ראשון טיל ישר לערפאת בלי הרבה שאלות!

דבר שני כל המארגנים והמבוקשים כדור בראש! יש להם דם של יהודים ביידים שלהם! פשוט כדור בראש!

דבר שלישי קודם כל לסתום לשמאלנים את הפה! נזק זה רק מה שהם גורמים! אני מזמין אותם לנגב! יש לנו בדואים פה שגם משתלטים אתם יכולים להפגין נגדם גם.

ודבר 4 לתת להם לחיות בפחד! לתת להם תנאים של כלב! או לעוף מהמדינה!

והידעתם שיש גם התנחליות פלשתיאנות?

כן יש! איפה השמאלנים שהולכים להפגין נגדם גם? לא! קודם כל הם יפגינו על היהודים! אחר כך על הערבים כי לשמאלני הפלשתיאני תמיד צודק!

היה אפשר לפתור ממזמן את המצב! פשוט לעלות כמה מטוסים! בעיה נפתרה.

שיחות שלום! עד היום לא הביאו שום דבר למזרח התיכון רק יותר הרוגים בשתי הצצדים!

יכול להיות שנוכל לעשות איתם שלום! אבל קשה לי להאמין שיקרה משהו כל עוד ערפאת בשילטון.

והדבר שאני הכי אהבתי שאמר אבו מאזן!

שהם לא הולכים לנהל מלחמת אחים מול החמאס.

אם אבו מאזן לא מוכן להילחם נגד החמאס בגלל שהם פלשתיאנים! איך השמאלנים יכולים ללכת נגד המתנחלים?

מספר התייחסויות:

1) אבא שלי ימני קיצוני תומך ליברמן וחבריו, אני ממש לא, אני לא שמאל אבל גם לא ימין. אז מה הקשר שהוא בן של טרוריסט.

אולי גם תבוא לבן של הבן של הבן של הבן של הבן היטלר ותרביץ לו, למה לא?

2) היה מפריע לך שייתקעו לך כדור בראש? אולי היה מפריע לך שהיו מחריכים אותך לתקוע בקבוק ברקטום?

מה צריך לעשות כדי שתבין שעם כל הכבוד שצריכה להיות לנו מדינה כאן, גם הם בני אדם וגם הם צריכים מדינה.

ולמרות שהם "תומכים" בחמאס (כאילו יש להם ברירה), הם רוצים שלום ולחיות בשקט.

אבל לא!!! תמיד יש איזה קבוצת חיילים שנכנסת אליהם לבית, מתעללת להם בילדים, מה זה?

אני מתבייש בחיילים כאלה, זאת לא הגנה עליי, תסלחו לי אבל להכניס בקבוק לתחת של ערבי שלא עשה כלום לא נקרא להגן עליי!!!!!

אני חושב בכיוון של גבולות 67' בלי ירושלים, עם פינוי מאחזים והתנחלויות ללא זכות השיבה.

בקשר למה שרשמת על החמאס, אני מסכים איתך, זה באמת מפגר שהאו"ם לא מכריז עליהם כאירגון טרור (ארה"ב כן, סוף סוף) וזה באמת דבילי ומעצבן ומרתיח כמה אנטי-ישראלי העולם יכול להיות, אבל, איך זה קשור ללדחוף למישהו ערבי בקבוק לתחת?

ואיך בעזרת הריגת וחיסול של ערבים תראה לעולם שמגיע לנו להיות כאן?

אני אישית, לא רואה את הקשר הזה...אולי אתה איינשטיין כזה, או שהתבלבלתי עם שם גרמני אחר!!! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, זה מזכיר קצת את פרשת קו 300, רק שהמג"ד לא היה איש שב"כ והנער עדיין בחיים.

מה לעשות, הכיבוש משחית.

and another small insignificant difference, the boy wasn't a terrorist caught after taking a whole bus hostage, or even known as someone who has commited any crime (it's foulish to think he didn't, but we have no prove that he did)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שמגיע למג"ד הנ"ל עונש חמוא יותר אבל מה שVEGA פה מנסה לומר זה שהמשטרה הצבאית, צה"ל,הממשלה והמערכת המשפטית תומכים במעשה של המג"ד כי הוא בא ומאשים את כל הממונים והחוקרים של המג"ד והפרשה אבל אני מבין את כי הוא שמלאני והוא עדיין מרגיש מדוכדך על כך שמצנע קיבל שתי קולות באזור הצפון משני זקנים סנילים וזהו!!!.

לא בקט שלרדת על שמלאני זה האמת!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלושה דברים.

ברור שהדבר שהמגד עשה הוא לא בסדר. אין ויכוח על זה

אני לא אומר שהוא עשה מעשה לגיטימי ונכון וככה צריך לעשות

מה שאני אומר שהענישו אותו, ולא צריך כל כך להחמיר! כבר אמרתי למה.

דבר שני, אנחנו לא יודעים מה היה שם בדיוק.

אל תאמינו לכל מה שכתוב בעיתון ובאנטרנט. אנחנו לא יודעים בדיוק את כל הפרטים.

אם המבוקש היה מתכנן מארז לחילי צהל, שהולך להתבצע בדקות הקרובות וצריך לעצור אותו, אני היתי

משתמש בכל דרך חקירה, עד כמה שהיא לא הומניטרית לחקור את הבחור שיודע איפה אביו שהולך לרצוח את חילי צהל. אל תשכחו שאבא שלו הוא רוצח, לא גנב או אנס אפילו והוא מסרב לשתףפעולה הוא יכול לדרום לעוד מוות של יהודים וכך אני יפעל גם בתור חייל בצהל.

אנחנו לא יודעים בדיוק איזו סיטואציה זה היתה.

בקשר לדבר השלישי, שכחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלושה דברים.

ברור שהדבר שהמגד עשה הוא לא בסדר. אין ויכוח על זה

אני לא אומר שהוא עשה מעשה לגיטימי ונכון וככה צריך לעשות

(1) מה שאני אומר שהענישו אותו, ולא צריך כל כך להחמיר! כבר אמרתי למה.

(2) דבר שני, אנחנו לא יודעים מה היה שם בדיוק.

אל תאמינו לכל מה שכתוב בעיתון ובאנטרנט. אנחנו לא יודעים בדיוק את כל הפרטים.

אם המבוקש היה מתכנן מארז לחילי צהל, שהולך להתבצע בדקות הקרובות וצריך לעצור אותו, אני היתי

משתמש בכל דרך חקירה, עד כמה שהיא לא הומניטרית לחקור את הבחור שיודע איפה אביו שהולך לרצוח את חילי צהל. אל תשכחו שאבא שלו הוא רוצח, לא גנב או אנס אפילו והוא מסרב לשתףפעולה הוא יכול לדרום לעוד מוות של יהודים וכך אני יפעל גם בתור חייל בצהל.

אנחנו לא יודעים בדיוק איזו סיטואציה זה היתה.

בקשר לדבר השלישי, שכחתי.

(1) אז בגלל שהצד השני רע, אנחנו צריכים לוותר על צלם האנוש והמוסר שלנו?

(2) גם אתה לא יודע מה בדיוק היה המצב; ואם הבן לא יודע איפה אבא שלו? אז מה, תהרוג אותו כי הוא לא ענה לך?

חוץ מזה, התלונה לא הוגשה ע"י ארגון הומניטרי כלשהו או הפלשתינים אלא ע"י קצינים ונגדים שמשרתים תחת פיקודו של אותו מג"ד ושנכחו בזירת האירוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...