שאלה|משתמש ב-paypal - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה|משתמש ב-paypal

tomer_m19

Recommended Posts

שבוע טוב,

פתחתי משתמש ב- e-bay ואני עכשיו לא יודע אם לפתוח משתמש ב-...

זה חובה להשתמש בפייי פאל כאילו זה מומלץ?

זה עולה כסף?

משהו פשוט יכול לתת לי הסבר?

אני פשוט רוצה לקנות cod5 משם...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בPAYPAL קבוע שהתחלתי לקנות באיביי...

בעיקרון יש עוד דרכים לשלם באיביי אבל מנסיון הכי נוחה. זה לא עולה לך כסף, אתה פשוט צריך לפתוח חשבון .

לא פחות חשוב - אם לא יותר - זה לשים לב לאתר שאתה קונה משם: אם אין להם ותק של כמה שנים וציון של 99% +- תתרחק משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קניתי את המשחק...

עכשיו שתי שאלות:

לאן המוצר מגיע, לדואר רשום או לדואר שלי? כאילו בהרשמה כתוב postal code , זה מיקוד נכון?

אז זה כאילו מגיע ישר לתא דואר שלי??

תוך כמה זמן מגיע המוצר?

תודה רבה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו דואר רשום, הוא אמור להגיע לסניף הדואר הקרוב לביתך, ואתה אמור לקבל הודעה מהסניף כאשר הוא יגיע אליהם...

תודה על התגובה.

אבל רשמתי בפרטים את מיקוד הבית שלי ולא את הסניף שלי... זה כאילו מזהה את הסניף הקרוב אלי?

ותוך כמה זמן זה אמור להגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמור לתת את הכתובת שלך, ולא של הסניף דואר, מן הסתם החבילה היא עבורך לא עבור סניף הדואר. כאשר שולחים לך חבילה מחו"ל, לא דרך חברה פרטית (כגון: DHL, UPS, FEDEX וכו'), היא מגיעה ל"דואר ישראל" ("רשות הדואר" לשעבר), ודואר שולח אותה אליך.

המוכר מציין שיקח למשלוח להגיע ליעדו כ- 1-3 שבועות, ואכן זה הזמן שלוקח למשלוח בדואר אויר מארה"ב להגיע ארצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמור לתת את הכתובת שלך, ולא של הסניף דואר, מן הסתם החבילה היא עבורך לא עבור סניף הדואר. כאשר שולחים לך חבילה מחו"ל, לא דרך חברה פרטית (כגון: DHL, UPS, FEDEX וכו'), היא מגיעה ל"דואר ישראל" ("רשות הדואר" לשעבר), ודואר שולח אותה אליך.

המוכר מציין שיקח למשלוח להגיע ליעדו כ- 1-3 שבועות, ואכן זה הזמן שלוקח למשלוח בדואר אויר מארה"ב להגיע ארצה.

מה רציני 3 שבועות!?

טוב תודה רבה שענית לי אפשר לנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...