למפרט שלי במשחקים על איזה ווינדווס הייתם ממליצים? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למפרט שלי במשחקים על איזה ווינדווס הייתם ממליצים?

zombie

Recommended Posts

יש הבדלים משמעותיים בין xp 64-bit ל 64-bit?

וממה שקראתי שכשיש לך 4gb אולי 32bit יזהה 3-3.5 אבל ב64bit הוא יקח הרבה יותר זיכרון אז אני מפסיד פה זיכרונות....אני צודק?

בקיצור העדפה שלי נוטע לvista אבל אם יש הבדל משמעותי בxp אני ישקול לשים גם ...

מישו יכול לענות לי אבל חד משמעית מה יותר טוב למשחקים אם יש 4G ram?

32-bit או 64-bit?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה שום הצדקה לעבור לVISTA

אין שום דבר שהיא נותנת לי יותר מXP

אני מעדיף מערכת קלילה יותר בשביל שהמשאבים יופנו למשחק ולא למערכת ההפעלה

הדבר היחיד שיש בVISTA זה DX10 שכרגע אין משחקים שדורשים אותו בההבדל לא כזה גדול במראה במשחקים שכן תומכים בו

אני לא יודע על מה הוא מדבר שזה לא לוקח יותר משאבים.... עקרונית אם אתה יכול לעבור ל64 אז עדיף 64 במיוחד שיש לך 4GB זכרון

עכשיו קראתי את מספר (4) בלינק - ?.?.?.?.?

איזה 20-40 אחוז?.?.?.?.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDX10 חשוב לי....ונגיד המערכת תופסת בשימוש ג'יגה אז גם כשמשחקים היא תופסת חלק מהRam?

וקראתי את הסטיקי ולא הגעתי להחלטה....אני רוצה לדעת האם אני יקבל ביצועים יותר טובים עם64-bit כשיש לי 4G ram?

והבדלים בביצועים בין לויסטה לא הרגשתי תחלס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנת 32 עובדת באימולציה ומניסיון זה לא משפיע על הביצועים

אני אישית עוד לא נפגשתי בתוכנת 32 שלא עבדה לי על 64

ש-י-ם ל-ב, אני מדבר על תוכנה! חובה שיהיו 64, אם יש לך איזה כרטיס ארכאי שיושב לו במחשב תבדוק שיש לו דרייבר ל64 אחרת אין מה לעבור למערכת הפעלה אחרת אם זה לא תומך לך בחומרה

עריכה:

ההבדל בביצועים בין 32 ל64 לא יהיה מורגש (אם יהיה קיים זה יהיה כנראה פעם לפה ופעם לשם לא משהו חד משמעי), יש יוצאי דופן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא אמרתי לך לעבור לויסטה זה בשביל להמחיש לך

ב. מבחינת זלילת יותר משאבים זה אותו הדבר בערך ב XP

ג. תחשוב על זה ככה אם מערכת 64 ביט לוקחת משאבים כמו 32 ביט למה לא להתקין אותה גם על 2 GB זכרון

בכל מקרה החלטה שלך מקסימום תתקין 64 ביט תראה איך המחשב מתפקד ואז תעשה את ההשוואה

אגב DX 10 יש גם ל XP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא הרגשתי בשינויים בביצועים בין המערכות...אולי אני יעביר בדיקה בשביל לבדוק..וכרגע יש לי על המחשב גם 32 וגם אקס פי 32....

ודיי נמאס לי מאקס פי...מיושן כזה....הרבה יותר נחמד ונעים להשתמש בויסטה עם כל הממש המושך שלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...