בנוגע להפסקת האש העתידית. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנוגע להפסקת האש העתידית.

udicol

Recommended Posts

שימו לב :

גדודי אל-אקצה: פיגוע הירי בוצע בתגובה להודנה

מתוך Ynet: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2674819,00.html

מה גם עכשיו חיילי צה"ל השתינו על השטיחים של פעילי אל אקצה שהרגו את הישראלי?

אני חושב שמדובר בתרבות הרג, בתרבות שינאה של הערבים הפלסטינאים העלובים. יש סיכוי לשלום ? אני חושב שלא.

עריכה:

"שרון אשם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמו בכל דיון עוד פעם המושג הזה עולה, מזה בדיוק כיבוש ? מי כובש את מי ? איפה ולמה?

למה יהודה ושומרון זה לא שטח ישראלי לגיטימי ? כי טרוריסטים אומרים שזה לא ?

אם אתם אומרים שעל כל ערבי מת קמים עוד כמה, אז כנראה שנצטרך להרוג גם אותם שיבוא היום וחבל בשבילם.

ד"א אודי, אני חושב ששרון אשם אבל אין לו הרבה מה לעשות הוא גם פוליטיקאי... ופה הFUCK.

זה שהוא אמר כיבוש זה בעיה בעיניי.

זה שהוא מסכים למפת הדרכים הנוראית הזאת וגם בגלל שהוא לא נוקט עמדה ברורה וקו מדיני עקרוני זה גם בעיה.

אבל מה שלא יהיה הוא משיג כוח פוליטי מהשמאלנים המתונים וגם מהימנים המתונים וזה רוב העם, 'אמת אולי עכשיו הוא משיג כוח אבל בסוף יש את מבחן התוצאה ונכון לעכשיו הוא נכשל כי מתים פה כמו זבובים.

שרון הוא בובה של בוש, ואני מאוד מסכים איתך בעניין שאני פשוט מתנגד שקוראים לזה כיבוש!

איזה כיבוש? מה? המדינה הזאת שלנו והם באים פה להתנחל ואנחנו בתור טובה נותנים לחיות כאן ולהקים כאן מדינה ואל לנו לשכוח את זה!

הם הולכים איתנו ראש בקיר וקשה לי לוותר על זה ועוד יותר קשה לי לראות אנשים תומכים בטרור ובפלשתינאים, אני מאמין שאם נלך איתם ראש בראש אנחנו נשבור אותם.

לא על ידי השתנה של החיילים או דחיפת בקבוקי קולה למקומות אינטימיים, אלא להטפל לאנשים החשובים באמת, לחסל מבוקשים, לעשות סגר על אבו-מאזן ואבו-עמר ואבו-נאפחה...קיצר, לי אישית יותר מדי גאווה שאני אוכל לוותר על המדינה הזאת כל כך בקלות.

מצד שני אני רואה בהתעללות של חיילי צה"ל כלפי תושבי השטחים דבר חמור שלא ייעשה, הכל יבוצע תחת אמנת ג'נבה, כמובן בתחום רמה אנושית, למשל להשתין על גגות של תושבים או על שטיחים זה משהו לא מקובל ויגרום לכליאת החייל, אבל חיסול מבוקשים, מעצרים של חשודים וכיבוש וסגרים זה משהו שמקובל עליי ואני מקווה גם לקחת חלק מהפעולות הללו כאשר אתגייס :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמו בכל דיון עוד פעם המושג הזה עולה, מזה בדיוק כיבוש ? מי כובש את מי ? איפה ולמה?

למה יהודה ושומרון זה לא שטח ישראלי לגיטימי ? כי טרוריסטים אומרים שזה לא ?

הסבירו לך לפחות עשר פעמים כבר. אם רוצים לספח טריטוריה שכובשים במלחמה צריך לתת אזרחות אחרי משאל עם לכל מי שחי שם כשכבשו את המקום.

אם לא, נחשבים כובשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הסיברו לך על ה10 הסברים הללו 1000 הסברים שהשטחים האלה הם שלנו, אז בגלל זה, אין כאן כיבוש.

נמאס לי להתנצל על זה שאני חי בישראל, אני לא כובש אף אחד, הם מתפוצצים ברחובות, מה הם מצפים? שנבליג?

נראה לכם? הידיים שלי ממש מגרדות כבר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2693714,00.html

האם הפיגוע אתמול הוא בתגובה להפסקת החיסולים מצידה של ישראל?

האם אותם "גרומים מדיניים" שטוענים שהרשות אחראית לפיגוע טועים ומטעים?

הרוצח טוען שהוא הרג מתנחל, בבת ים. ז"א שהם רואים בכל המדינה התנחלות אחת גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד חשבתי שאין סיכוי לשלום עם הפלסטינים, ואמשיך לחשוב כך עד שיקרה פה משהו מזעזע שיצריך "לנקות בצורה יסודית" את השטחים,

(ואח"כ לעשות בשטחים איזה משעל עם לכמה ג'וקים, והינה השטחים שלנו :D) לכן צירך לפעול עכשיו או להמשיך לספוג פיגועים ולהסתכן בזה שיום אחד עלול להיות פיגוע כזה שנצטער מאוד שלא מחקנו אותם. :(

לדעתי להודנה הזאת מטרה אחת בלבד להתחמש לסיבוב הטרור הבא. צה"ל פגע בתשתית של הטרוריסטים הפלסטינים ועכשיו יש להם זמן להתחמש כשאבו מאזן משחק אותה פעיל שלום ולצה"ל אסור לפעול בשטחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...