בנוגע להפסקת האש העתידית. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנוגע להפסקת האש העתידית.

udicol

Recommended Posts

ובכן אבו מאזן ברוב מאמציו שלו ושל חברו מוחמד דחלאן מנסים להשיג הפסקת אש (בין הרשות הפלסטינית לבין אירגוני הטרור הפלסטינים), אך אירגוני הטרור דוחים פעם אחר פעם את ההצהרה או את הסוג של הפסקת האש.

למה ? שאלתם את עצמכם מדוע?

ובכן ביומיים האחרונים הם ניסו להוציא שני פיגועים גדולים מאוד(אתמול היה ניסיון אחד של חומ תקני - הנזק הסביבתי היה גדול מאוד)

והיום הצליחו לסקל פיגוע תופת ענקי, כאשר חוסלו שני מחבלים בקו התפר.

רק אחרי פיגוע גדול שהם מנסים לייצר הם מתכוונים להכריז על "הפסקת אש" מבחינתם, שלא כולל את הישראלים בכל מקום.

ואז כמובן כל תגובה ישראלית תפרש אצל אירגוני השלום למינהם כתוקפנות ולא כאל "הגנה עצמית".

שימו לב (אני חוזר על זה שנית) שני פיגועים גדולים נמנעו ביומיים האחרונים, וכולם עוברים על זה בשתיקה.

כשיגיע ניסיון ישראלי לחסל אחד מהבכירים, כדאי שתפנימו כי מדובר בהגנה עצמית לכל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לדאוג לפרסם את זה בכל ערוצי החדשות בעולם.

שתדע לך שכל יום יש ניסיון חדירה מהשטחים, לא ביומים האחרונים, לא בשבועיים האחרונים, מאז תחילת האינטיפאדה, כל יום ניסיון חדירה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע ? זאת השאלה שאני שואל את עצמי כל יום.

למה לעזאזל העם הזה עיוור ?! אבו מזן כמו כל ערבי יודע מה קרה בדולפינריום, מה קרה במצה, מה קרה במלון פארק ומה קורה כל חודש בירושלים קיבינימט, הם יודעים שזה רצח של 20 איש תוך כדאי הרג עצמי, זה טבח ! הם יודעים את זה ולא אכפת להם, עם אנשים שעושים כזה טבח אתה לא בא ומדבר, אתה בא ולוקח לכלא, אתה בא והורג, איך אריק שרון יכול לפגוש איש שלפני כמה ימים בא ופגש את המאסטרו של הטבח הגדול שמתכולל בעם הזה ! איך אפשר ? והתקשורת מתיחסת אל זה כאילו זה לגיטימי... מזה הדבר הזה ? זה בושה.

ואם אתם חושבים שראש ממשלה שחושב שהאמצעי להפסקת טבח יהודים (ולשמאלנים שבנינו, טבח בקו הירוק לא בשומרון !) (אמרתי רק לשמאלנים שבנינו) על ידי דיאלוג זה אמצעי לגיטימי רק מראה שאין דרך מלבד לחימה עד לאחרון הטרוריסטים.

אני בעד לעקוב אחרי פגישה של אבו מזן ולאחר מכן לרצוח את כל מי שהיה בפגישה.

הודנה, הם מנסים לברוח מזה כמו מאש ! הם לא רוצים את זה, הם רוצים איזה הסכם סטייל שמאלני בשביל לאמן טוב יותר את החמאס כדאי שפעם הבאה שתהיה להם הזדמנות להכות בנו זה יהיה בסטייל, כמו בן לאדן... 20 איש זה כבר קטן עלינו מה זה... אם פעם דיברנו על הדולפינריום שבוע + , היום על פיגוע כזה מדברים יום יומיים, זה שיגרה כבר ... אנחנו צריכים משהו כמו להוריד את מגדלי עזריאלי... לפוצץ בניין משרדים, איזה פעולה של כמה טרוריסטים עם רובים, לינץ' המוני... אחרי הכל כבר 20 איש זה לא ביג דיל נכון ?

נראה לכם שאם תהיה הודנה לא יהיו פיגועים ? אני מבטיח לכם שאם לא יהיו פיגועים, שההודנה תיגמר יהיה כזה פיגוע שאתם לא ראיתם בחיים שלכם וכנראה גם שלא רבים יראו (והמבין יבין), יש עוד אפשרות שגם נראית לי סבירה מאוד - יהיו פיגועים רציניים ודגש פוליטי מדיני על ה"שטחים", יש"ע תתוקף בשביל לעורר את המחאה של השמאלנים והמתנדנדים בשביל שאלה יגנו וילחצו את הממשלה לפינוי ה"התנחלויות".

נגיד ותהיה הודנה כולנו יודעים שהחמאס לא יפורק מנשקו, הג'יהד האיסלמי לא ידוכא, יש לכל אירגון כזה אנשים בשטח, משרדים ומחנאות אימונים שאני בטוח במליון אחוז שכל ערבי עם נשק/כל "פוליטיקאי" פלשטינאי יודע איפה הם, אחרי הכל זה שטח קטן וכולם מכירים את כולם, בנוסף לזה אני גם מאמין שעראפת שאם עוד לא שחכתם הוא היושב ראש ברשות שזה המלך, וידוע שהוא מר. טרור. ממן טרור ואני מאמין שגם בקשר ישיר עם מוציאי פיגועים לפועל.

מה שאני אומר לכם פה. תזכרו את זה ותזכרו טוב כי בעוד 4 חודשים מעכשיו אני מביא לכם ציטוט ישיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mortar

אנימסכיםאיתךלחלוטין ומבין ומזדהה עם כל מה שכתבת

אבל שרון מנסה לעשותשלום למרות המצב שקיים.

לפי דעתי הוא יודע שהתהליך נתון מראש לכשלון.. מי כמו שרון יודע את זה.

אבל חיבים לנסות..

לצערי, אחרי שהתהליך הזה יכשל, לא יהיה צאנס לשלום הרבה הרבה שנים.

ואני ממתפלל שתוכלו לצטט אותי עוד זמן ושאני יהיה טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mortar מסכים איתך 99%

אבל אתה צריך להבין את המונח הודנה.

הודנה= הפסקת אש זמנית בשביל להתחזק.

אז ביום שהכל יכשל הם יגידו אמרנו הודנה לא הפסקת אש.

ועוד משהו לא הסכמתי איתך

מה הקשר איפה היהודי חיי אם הוא בתוך הקו הירוק או מחוץ לו. הוא לא צריך למות בגלל שמישהו לא אוהב יהודים. אתה לא רואה את היהודים טובחים ערבי או בכלל בערבים בגלל שהם חיים בתוך הקו הירוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע ? זאת השאלה שאני שואל את עצמי כל יום.

למה לעזאזל העם הזה עיוור ?! אבו מזן כמו כל ערבי יודע מה קרה בדולפינריום, מה קרה במצה, מה קרה במלון פארק ומה קורה כל חודש בירושלים קיבינימט, הם יודעים שזה רצח של 20 איש תוך כדאי הרג עצמי, זה טבח ! הם יודעים את זה ולא אכפת להם, עם אנשים שעושים כזה טבח אתה לא בא ומדבר, אתה בא ולוקח לכלא, אתה בא והורג, איך אריק שרון יכול לפגוש איש שלפני כמה ימים בא ופגש את המאסטרו של הטבח הגדול שמתכולל בעם הזה ! איך אפשר ? והתקשורת מתיחסת אל זה כאילו זה לגיטימי... מזה הדבר הזה ? זה בושה.

ואם אתם חושבים שראש ממשלה שחושב שהאמצעי להפסקת טבח יהודים (ולשמאלנים שבנינו, טבח בקו הירוק לא בשומרון !) (אמרתי רק לשמאלנים שבנינו) על ידי דיאלוג זה אמצעי לגיטימי רק מראה שאין דרך מלבד לחימה עד לאחרון הטרוריסטים.

אני בעד לעקוב אחרי פגישה של אבו מזן ולאחר מכן לרצוח את כל מי שהיה בפגישה.

הודנה, הם מנסים לברוח מזה כמו מאש ! הם לא רוצים את זה, הם רוצים איזה הסכם סטייל שמאלני בשביל לאמן טוב יותר את החמאס כדאי שפעם הבאה שתהיה להם הזדמנות להכות בנו זה יהיה בסטייל, כמו בן לאדן... 20 איש זה כבר קטן עלינו מה זה... אם פעם דיברנו על הדולפינריום שבוע + , היום על פיגוע כזה מדברים יום יומיים, זה שיגרה כבר ... אנחנו צריכים משהו כמו להוריד את מגדלי עזריאלי... לפוצץ בניין משרדים, איזה פעולה של כמה טרוריסטים עם רובים, לינץ' המוני... אחרי הכל כבר 20 איש זה לא ביג דיל נכון ?

נראה לכם שאם תהיה הודנה לא יהיו פיגועים ? אני מבטיח לכם שאם לא יהיו פיגועים, שההודנה תיגמר יהיה כזה פיגוע שאתם לא ראיתם בחיים שלכם וכנראה גם שלא רבים יראו (והמבין יבין), יש עוד אפשרות שגם נראית לי סבירה מאוד - יהיו פיגועים רציניים ודגש פוליטי מדיני על ה"שטחים", יש"ע תתוקף בשביל לעורר את המחאה של השמאלנים והמתנדנדים בשביל שאלה יגנו וילחצו את הממשלה לפינוי ה"התנחלויות".

נגיד ותהיה הודנה כולנו יודעים שהחמאס לא יפורק מנשקו, הג'יהד האיסלמי לא ידוכא, יש לכל אירגון כזה אנשים בשטח, משרדים ומחנאות אימונים שאני בטוח במליון אחוז שכל ערבי עם נשק/כל "פוליטיקאי" פלשטינאי יודע איפה הם, אחרי הכל זה שטח קטן וכולם מכירים את כולם, בנוסף לזה אני גם מאמין שעראפת שאם עוד לא שחכתם הוא היושב ראש ברשות שזה המלך, וידוע שהוא מר. טרור. ממן טרור ואני מאמין שגם בקשר ישיר עם מוציאי פיגועים לפועל.

מה שאני אומר לכם פה. תזכרו את זה ותזכרו טוב כי בעוד 4 חודשים מעכשיו אני מביא לכם ציטוט ישיר.

מעניין מתי יפול לך האסימון שאין בכלל דבר כזה "אחרון הטרוריסטים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב:(הסאגה נמשכת)

גורם בעזה: ביום ראשון - החמאס והג'יהאד יכריזו רשמית על הפסקת אש עם ישראל

החמאס והג'יהאד האיסלאמי יכריזו ביום ראשון רשמית על הפסקת אש בת שלושה חודשים עם . כך מצטטת סוכנות אי.פי. גורם בכיר בעזה.

מתוך חדשות Ynet.

שמתם לב כמה פעמים הם יכריזו, הכריזו ....

אני לא רוצה לחשוב כמה פיגועים יתבצעו/יסוכלו עד יום ראשון.

לקראת סיום:

שרון אשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בכלל, גם אם לא היינו נוגעים בשערה מראש ערבי, הטרור לא היה מסתיים עד שהתיסכול וחוסר התקווה מהכיבוש לא יחלוף, וכולנו יודעים שהוא יחלוף רק כשדבר אחד יקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בכלל, גם אם לא היינו נוגעים בשערה מראש ערבי, הטרור לא היה מסתיים עד שהתיסכול וחוסר התקווה מהכיבוש לא יחלוף, וכולנו יודעים שהוא יחלוף רק כשדבר אחד יקרה...

בדיוק, כאשר הם יעלו (עם קצת עזרה) על אוטובוסים לירדן ;) לא לא זה בסדר הילה אני יודע שזה מה שהתכוונת, אין על מה להודות לי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמו בכל דיון עוד פעם המושג הזה עולה, מזה בדיוק כיבוש ? מי כובש את מי ? איפה ולמה?

למה יהודה ושומרון זה לא שטח ישראלי לגיטימי ? כי טרוריסטים אומרים שזה לא ?

אם אתם אומרים שעל כל ערבי מת קמים עוד כמה, אז כנראה שנצטרך להרוג גם אותם שיבוא היום וחבל בשבילם.

ד"א אודי, אני חושב ששרון אשם אבל אין לו הרבה מה לעשות הוא גם פוליטיקאי... ופה הFUCK.

זה שהוא אמר כיבוש זה בעיה בעיניי.

זה שהוא מסכים למפת הדרכים הנוראית הזאת וגם בגלל שהוא לא נוקט עמדה ברורה וקו מדיני עקרוני זה גם בעיה.

אבל מה שלא יהיה הוא משיג כוח פוליטי מהשמאלנים המתונים וגם מהימנים המתונים וזה רוב העם, 'אמת אולי עכשיו הוא משיג כוח אבל בסוף יש את מבחן התוצאה ונכון לעכשיו הוא נכשל כי מתים פה כמו זבובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה לא הפסקת אש זה "הודנה" ויש הבדל גדול-

הפסקת אש זה כשמפסיקים את האלימות כמחווה לשלום

"הודנה" זה משהו שערבים עושים כדי להתחמש ולהתארגן לקרב הבא כמו שהם עשו בהסם אוסלו כלומר לפני ההסכם הם נלחמו עם אבנים ומקלות עכשיו הם נלחצים עם רובים ופצצות מה יהיה אחרי ההודנה הזאת? טנקים ומטוסים? אני מקווה שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...