Grand Theft Auto IV - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

טוב סליחה שאני השליח הרעה אבל מצאתי את זה -

גם שחקני מחשב נתקלים בבעיה הזו. השבוע, למשל, נודע ש- GTA IV, המשחק הכי מצליח של השנה, הולך להמכר בגרסת המחשב החדשה גם דרך מערכת Steam, ויותר מכך - מי שיזמין את המשחק מראש יקבל כבונוס את GTA: Vice City לגמרי בחינם. שווה ביותר, לא?

לא אצלנו. ישראלים יכולים אמנם לבקר בעמוד המשחק באתר של Steam ולראות בעיניים כלות כיצד אמריקאים, בריטים ואחרים יכולים לקנות את המשחק כבר עכשיו במחיר 165 שקלים - נמוך בהרבה מהמחיר בארץ - ועוד לשחק בחינם ב- Vice City. אבל אנחנו בישראל חסומים. גיימרים שרוצים לקנות את המשחק נדרשים לחכות עד שהוא יגיע באופן פיזי לחנויות, לשלם יותר, ועוד להגיד תודה.

מדוע זה קורה? כסף, כמובן. זכויות ההפצה של GTA IV בישראל שייכות באופן בלעדי לחברת "הד-ארצי", שתיפגע אם יתאפשר לנו לקנות את המשחק באופן מהיר, נוח וזול יותר דרך Steam. אז חוסמים אותנו.

http://www.vgames.co.il/article/3626.html

בקיצור כל עוד אין הודעה ששוללת את זה לדעתי צריך לשנות את הכותרת

זה סתם יבלבל אנשים שינסו לקנות את המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 606
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בא נגיד שאני לא מתפלא ואני לא מבין את ההתפלאות.

לא סתם המשחק הזה לא רץ 100% חלק ולא בהגדרות כאלו גבוהות בקונסולות.

תחשבו על זה שזה פורט ואולי בעניין הכרטיסי מסך הקונסולות חלשות יותר ממחשבים (אבל שוב - פיתוח לפלטפורמה אחד שאפשר להוציא ממנה את המיץ) , אבל במעבדים - לא ממש , וגם המהירות (במיוחד בPS3) מהירה יותר.

יהיה מעניין אם כרטיסים הכוללים שבבי פיסיקה יתנו יתרון ביצועי פה כי כמות הפיסיקה פשוט מטמטמת.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליביו לפי מה שהבנתי במחשב יאפשרו לשלוט על מגוון הגדרות

כולל הגדרות של כמות כלי בעיר כה שבעלי מחשבים חלשים יוכלו להריץ את המשחק בגרפיקה פחותה ובלי הרבה כלי

ובעלי מחשבים חזקים יוכלו להריץ בהגדרות גבוהות ועיר מפוצצת בתנועה

אבל מה זה משנה בכל מקרה המשחק בגרסת המחשב אמור לרוץ בהגדרות הרבה יותר גבוהות מגרסת הקונסולות

ואני לא חושב שלQ6600\4 גיגה\8800GT שלי תהייה בעיה רצינית להריץ את המשחק בהגדרות טובות

גם ככה אני לא זונת גרפיקה ככה שאני יוכל להתפשר על חלק מהדברים

וליביו דרך אגב אם השליטה תהייה מותאמת יותר לקונסולות אז יש לי את זה -

xbox360controller.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מברר עם חנויות, אני לא רוצה גרסה של הד ארצי, אני דווקא התרחק מהגרסה שלהם.

בינתיים אף אחד לא יודע אם זה שלהם או של רוקסטאר מקורי.

והשליטה תהיה מותאמת יותר למחשב, פשוט הגיימפד יהיה אותו דבר כמו בגרסה של הXBRICK360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל תזכור שיש הרבה נהיגה במשחק

אולי תהייה אפשרות לזיהוי אוטומטי בחלקים של היריות למי שמשתמש בגימפאד

ואז זה יהיה נוח יותר ובנוסף יש את הרטט כמובן

קרירין, צא מזה שחווית המשחק שלך תשתפר עם שלט, במשחקי יריות פשוט עדיף עכבר, וכבר הבנת את זה בדד ספייס.

כיוון עם שלט זה פשוט בדיחה, נכון שלנהיגה שלט עדיף בהרבה על מקלדת אבל במשחקי יריות פשוט אין על עכבר.

אני מדבר על זה אחרי ששיחקתי במשחק הזה ב 360, תוך 5 דקות קלטתי את כל העיניין והצלחתי לכוון בלי בעיה, אתה בסה"כ בוחר במי אתה

רוצה לפגוע וה - AUTO AIM עושה לך הכול לבד..פשוט מצחיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולל הגדרות של כמות כלי רכב בעיר כה שבעלי מחשבים חלשים יוכלו להריץ את המשחק בגרפיקה פחותה ובלי הרבה כלי רכב

ובעלי מחשבים חזקים יוכלו להריץ בהגדרות גבוהות ועיר מפוצצת בתנועה

אם החלק של המכוניות נכון אז זה פשוט עלוב והורס חצי מהנקודה במחשחק.

בקשר לאיך ירוץ - נחכה כמה ימים ונראה - מאוד מסקרן אותי.

בקשר לשלט - עושה לי כאבים ביד רק מלהזכר בו.

זה בהחלט אחד השלטים שאני פחות אוהב ועוד סיבה למה אין לי עכשיו גם (שנשקל בשלב מסוים, אבל ירד בגלל סיבות מהותיות משמעותית)

בקשר לשליטה בGAMEPAD , בGTA4 אין ספק שהם סוף סוף הצליחו לעשות שליטה מדהימה בגיימפאד , אם בקודמים חשבתי שהגירסאות קונסולה הן זבל עופות וכדאי אפילו לחכות ולהיתקע עם הבאגים של הגירסאות מחשב והדרישות הלפעמים שערורייתיות לזמנו - הפעם - הם שיחקו אותה.

אני באמת לא רואה ערך מוסף בלשחק עם עכבר ומקלדת.

זה לא משחק יריות FPS ולשחק בו כאחד ולחשוב שזה מהות המשחק זה פשוט לפספס את GTA4.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליביו הגימפאד של ה360 מאוד מזכיר גימפאד של גימקיוב רק שבגימפאד של ה360 יש יותר כפתורים

לדעתי זה נוח לדברים מסוימים ולא נוח לאחרים

במשחק שהרבה מימנו זה נהיגה אני חושב שיהיה מאוד נוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...