איך אפשר להפוך עיצוב לפונט - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להפוך עיצוב לפונט

ran1809

Recommended Posts

טוב קודם כל מצאתי לנכון לרשום את ההודעה בפורום הזה אם היא אינה מתאימה נא להעביר.

עכשיו לשאלתי: אם מישהוא עיצב לי בכתב יד פונטים של אותיות ואני רוצה להכניס אותם למחשב ובעצם להפוך אותם לפונטים שמישים לכל דבר .

האם יש אופצייה לעשות זאת? ואם כן אז איך?

תודה מראש רן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על מעט הבורות קראתי שם קצת והבנתי שבעצם יש שם איזו תוכנה שעושה את מה שביקשתי אבל לפי מה שרשום שם אין איזה תמיכה בפונטים בעברית וכפי הנראה התוכנה היא או בסינית או ביפנית או בגרמנית?

תקן אותי אם אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FontForge's user interface has been localized for: (English), Russian, Japanese, French, Italian, Spanish, Vietnamese, Greek, Simplified & Traditional Chinese, German, Polish.

אני מקווה שאתה מבין מה זה לוקאליזציה.

אין שום בעיה לעבוד עם כל תו בקוד ascii.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק בתחילת דרכי בתחום התוכנה וקוד ascii זה בעצם איזה טבלה כזו שמפרשת תווים כאלה אז מה מה שאני צריך לעשות זה מין תכנות שכזה?

כאילו התהליך הוא מאד מסובך או שזה סתם נראה לי?

ו..אני לא יודע מה זה לוקאליזציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ASCII code נועד לתת אינדקס לתו.

כיום גפנים של true type, שיש בהם שימוש נרחב, תומכים בצורה מלאה ביוניקוד מה שמאפשר להם לאכסן כל תו בטבלת הקוד של ascii לכן לא קיים כזה דבר תמיכה לעברית או תמיכה לכל שפה אחרת (להוציא את סינית, יפנית והודית שאיתן יש שיטת קידוד מיוחדת).

לוקאליזציה היא תרגום של ממשק התוכנה, כלומר הGUI.

מה שאתה קובע זה ברמת הפיקסלים מה יציג אותו תו באינדקס של ASCII ברגע שיש שימוש באותו גופן.

תוספת: אתה יכול לעיין בעצמך בכמות התווים שנתמכים לגופן ב character map

start>run

charmap

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה הקשבתי לעצתך והורדתי את התוכנה אבל אפילו לא הלחתי להעלות כלום.

אז אם תוכל לכוון אותי טיפה אני אשמח, לתת לי כיוון מסויים של מה עושים בדיוק אם זו ממש תוכנה או לא פחות או יותר את התמונה הכללית?

תודה על העצה באמת תמיד טוב ללמוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...