Dead Space - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dead Space - הדיון הראשי

GNR

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך אתם משפרים את הנשקים לעאזזל? קיבלתי אולי 2 NODES כל המשחק...

ואגב מישהו יודע איך אני הורג את המפלצת הזאת ב CHAPTER 6, שתקועה בקיר ויורקת דברים מתפוצצים? (את המפלצות הקודמות מהמין הזה הרגתי עם חבית נפץ כזאת שהעפתי עליהם בטלקינסיס אבל פה אין...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוף חזק,מפתיע ויש גם בוס טוב אז תתכונן לשפר את הנשקים.

דווקא הבוס בסוף היה לי ממש קל,במיוחד השוואה לבוס בסוף Chapter 6.אבל הסוף אכן טוב ומפתיע.

איך אתם משפרים את הנשקים לעאזזל? קיבלתי אולי 2 NODES כל המשחק...

ואגב מישהו יודע איך אני הורג את המפלצת הזאת ב CHAPTER 6, שתקועה בקיר ויורקת דברים מתפוצצים? (את המפלצות הקודמות מהמין הזה הרגתי עם חבית נפץ כזאת שהעפתי עליהם בטלקינסיס אבל פה אין...)

דבר ראשון מוצאים המון Nodes במהלך המשחק.במהלך המשח השקעתי בשדרוגים לפחות 20 Nodes,וקניתי משהו כמו 9 מהם(כאשר חלק גדול קניתי בסוף,לפני הבוס האחרון,כי נשאר לי הרבה כסף אז חבל לא לבזבז על שדרוג).

דבר שני,גם אני הסתבכתי עם המפלצת בסוף שלב 6.מה שאתה עושה זה ככה,דבר ראשון אתה כמובן מוריד לה את 3 הזרועות(אתה עושה את זה ע"י פגיעה בבלון הצהוב הזה שיש לקראת סוף הזרוע).משהו כמו 3 פגיעות מקרוב בצהוב הזה עם הLine Gun או פגיעה אחת עם הContact Beam מספיקות להוריד זרוע.

עכשיו,אחרי שהורדת את הזרועות,הדבר הזה יפתח את הפה שלו שנמצא באמצע ויתחיל לירוק עלייך מין כדורי אש כזה.מה שאתה צריך לעשות לו זה לירות לו לתוך הפה חזרה.

נשק שהתגלה כשימושי מאוד בירייה לתוך הפה שלו זה הירי המשני של הלהביור(אתה מחזיק את הלהביור ואז לוחץ רווח[ברירית המחדל של המשחק].יוצא מין כדור אש כזה).מחסנית שלמה של כדורים כאלה(מחסנית מלאה באש זה נראה לי 125) והוא ימות.את הכדורים שהוא יורד עליך אתה יכול או להתחמק מהם או לתפוס עם טלקיניזיס ולזרוק עליו חזרה,אבל עדיף להתחמק(אתה יכול לנסות לרוץ על הצד כזה ולעשות מין הקפה של הצינור) וכל הזמן לריו לו לתוך הפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהבוס בסוף קשה אבל שווה לשפר מן הסתם את הנשקים לפני הסוף.

נשק שממש אהבתי זה ה FORCE GUN אולי לא חזק כלכך אבל מעיף את המפלצות על הרצפה ויש לו

פגיעה הקפית!

יש מלא NODES במהלך המשחק באמת לא יודע איך מצאת רק 2??? וגם תקנה אם כסף שנותר לך

אני כל המשחק לא קניתי בכלל תחמושת כל תחמושת נוספת שהייתה לי הייתי שומר בחנות ואז מחזיר חזרה אליי

אם הייתי צריך.

אז אחרי שסיימתי שיחקתי שוב רק כדיי להגיע ל 99000 קרדיטים בשביל לראות איך ה MILITARY SUIT והאמת נראית

ממש יפה וטובה אבל חוץ מ10% שריון לא מוסיפה משהו אחר.

אני עכשיו מתבאס שסיימתי את המשחק כי אין לי כח להתחיל מחדש חבל שלא היה קצת יותר ארוך... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הגמפאד של ה360 יתגלה חסר תועלת במשחק הזה

אני כנראה יסיים את זה אם טרינר שיהיה לי כוח

גם ככה לא התחברתי למשחק ודי התמכרתי לפיקמין 2 וגם פלאוט 3 התחיל מאוד נחמד

למה אתה חייב לסיים את זה,אפילו אם זה אומר להשתמש בטריינר?

לא התחברת,אל תמשיך לשחק.לא מבין מה הרעיון של לסיים בכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סוג של מחלה נפשית תקרא לזה מזוכיסטיוסגימרוס אם אתה רוצה

אני סיימתי הרבה משחקים שאני לא אוהב

ואני עדיין לא החלטתי אם לחפש טרינר כרגע או להמשיך בלי גם ככה אני חזק בפיקמין 2 ועד שאני לא יעבור אותו משחקים אחרים פחות מעניינים אותי כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה אחרונה מבחינתי, אנחנו סתם מספימים פה את הדיון וזו לא המטרה שלי, אבל בינינו קירירין, כל מה שתגיד זה תירוצים, לא סיבות, בעיקר להשקטת המצפון. את המשך הדיון הזה נעשה בת'רד שפתחו אז על אם ממש בא לך.

ד"א - כל מי שהגיב עד עכשיו (הרב המוחץ) טוען שהמשחק מהנה ומעניין, וגם בביקורות הוא לא נופל, אז שוב, תירוצים ולא סיבות. אני אישית לא משחק בו כי אני לא חושב שהוא שווה מבחינתי כרגע את ההוצאה, יש משחקים אחרים לפניו ברשימת קניות - ואתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא את הביקורת הזו בעברית, היא די קולעת לטעמי ברובה

http://www.vgames.co.il/article/3290.html

המשחק טוב ומצליח להכניס אותך לאווירה הנכונה.

מרוב המשחקים ששיחקתי לאחרונה, מצאתי את עצמי חוזר אליו שוב ושוב לאיזה שלב או שניים (אני שחקן צב, לא חורש על משחקים עד זוב דם :) )

תוכל לקנות את גירסת ה PC של המשחק באי-ביי בעלות כדאית של של 115 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...