זיכרונות רועשים.... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיכרונות רועשים....

zombie

Recommended Posts

הוספתי קיט:‏2x1GB Upgrade Edition XTC‎ לקיט הקיים(ocz gold 2gb 800Mhz cl5) ועכשיו כשאני מריץ 3d mark או משחק אז יש צליל שבוקע מהזיכרונות....מין צליל צורם כזה הייתי אומר אולי חשמלי...קשה לי לתאר.... :nixweiss:

איך אני משקיט את זה?האם הזיכרונות פגומים?מה הגורם לרעש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט חוצפה הזיכרונות האלו - מגייעים כדיירים חדשים למחשב קיים וישר מתחילים לעשות רעש, קצת תרבות !!

ועכשיו ברצינות - בטוח במאה אחוז שאלו הזיכרונות ושהצליל הזה לא בוקע מהספק כוח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תעודת אחריות...אבל הרעש מעצבן...(וכן זה רק כשהם במעמץ וגם לי יש אותו סיפור עם הכרטיס מסך!בא לי להוציא אותו ולזרוק מהחלון לפעמים)וזה התחיל להישמע רק היום כשהתקנתי את הזיכרונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין לא אומר שזה הזיכרונות.

לדוגמה:

"מאז שהתקנתי את הATI 4870 X2 על המחשב שלי עם הספק 300W שלי התחילו קריסות במחשב שלא היו לפני כן", - האם זה אומר שהבעייה עם הכרטיס מסך ?

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין לא אומר שזה הזיכרונות.

לדוגמה:

"מאז שהתקנתי את הATI 4870 X2 על המחשב שלי עם הספק 300W שלי התחילו קריסות במחשב שלא היו לפני כן", - האם זה אומר שהבעייה עם הכרטיס מסך ?

;)

מה אתה אומר בעצם?שאין מספיק כח להמחשב מהספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הלוח, לא הזכרונות.

לחלק מהלוחות עם חלק מהזכרונות יש קטע כזה שהגשר הצפוני מתחיל לעשות קול גבוה ומעצבן במיוחד שהמעבד במצב C1 (תהרוג אותי מה הקשר.....)

בטל את ה EIST ואת מצב C1E (שניהם בכל מקרה חסרי תועלת.)

זה קרה לי בזמנו עם הזכרונות של , שהחלפתי ל GSKILL זה פסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר בעצם?שאין מספיק כח להמחשב מהספק?

?

מה שאני אומר הוא שאם בעייה נוצרת אחרי הוספת רכיב מסויים זה לאו דווקא אומר שהבעייה נובעת ממנו.

מה זה היה עד כדי כך לא ברור ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שרוב הסיכויים הוא שהרעש מגיע מרכיבי מיצבי המתח על לוח האם - משרנים . מן טבעות עגולות כאלה עם חוט מלופף סביבם....

אם זה משם , מה שאפשר לעשות זה לשפוך כמות מכובדת של דבק אפוקסי עליהם , או לקה מיחדת לשנאים ,אם אתה יכול להשיג.

אם זה באמת בא מהזכרון , נסה להוריד את הגוף קרור , תראה אם זה ממשיך.

עוד דבר שאפשר לעשות הוא לשנות את תדר הזכרונות , מן OC קטן יוציא את הרכיב מתדר התהודה שגורם לרעש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...