מנהל חדש לפורום אקטואליה. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנהל חדש לפורום אקטואליה.

Vega

Recommended Posts

it's all in good fun dude :)

ת'אמת, אני שמאלני בעצמי...אבל אני סתם אוהב להתווכח.

בבחירות הצבעתי עלה ירוק :)

חבל מאוד. זה לא מקום ל-"סתם" להתווכח. אני משקיע מזמני כאן כדי שאפשר להעביר מסרים אקטואליים ולא הסתות פרועות של דיונים מצידך.

כדאי שתפנים שאין זה מקום להתנגשויות בין ימין לשמאל. גם בדעותיי אני יודע להבדיל בין עוול שנעשה משמאל וגם מימין.

ביקורת מצידי היתה גם לכיוון שבו אני מאמין (ראה ח"כיות זוטרות שממש הורסות את המצב רוח....).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ימני ששונא הומואים ורוסים...המממ....נשמע טוב :)

imma vote 4 him

בכל אופן, אודי זה שאתה לקוח את זה באופן אישי לא צריכה להיות הבעיה שלי, אני חושב שאני לא מסית ולא כלום, אני מתווכח על דברים שאני לא חושב שהם נכונים לשתי הצדדים, למשל האמונה העוורת של השמאל שיש עם מי לדבר ברשות הפלשתינאית.

מצד שאני אני לא אוהב את הקיצוניות של הימניים אשר אומרים כי טרנספר זה פתרון הולם או משהו בסגנון, אני לא ימני ולא שמאלני, אני מציאותי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאני לא חושב שזה עניינו של מישהו מה הן דעותיו הפוליטיות של מנהל הפורום. היו כאלו שחשבו שאני שמאלני (למרות שאני לא) בגלל שסגרתי ת'רדים בעלי אופי ימני מובהק.

בכל מקרה אתה צריך להיות כמו נשיא המדינה - ללא "שיוך".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהל פורום אקטואליה ותרבות לא צריך להיות לא נשיא ולא אובייקטיבי. הוא צריך להיות בן אדם עם דעות משלו. גדולתו של מודר כזה היא במתן במה לכל הדעות (כולל המנוגדות לדעותיו), והמנעות מחיכוחים קשים למול הדעות השונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...