מנהל חדש לפורום אקטואליה. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנהל חדש לפורום אקטואליה.

Vega

Recommended Posts

שלום רב,

בשעה טובה נבחרתי לנהל את פורום אקטואליה. אשמח להיענות לכל בקשה או שאלה שלכם בנושא הפורום, ואשתדל להעלות את רמת הפורום תמיד ולנהל את הפורום בצורה עניינית ומקצועית.

אני מאחל לכל המשתמשים שימוש מהנה בפורומים.

בתודה,

--.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה באמת אתה?

אתה בכל הזדמנות תוקף ימניים ואתה שמאלני די קיצוני, אני לא מאמין שתוכל לשפוט כאן בצורה אובייקטיבית אנשים...הנה מאבריק למשל מביע דיעות, אבל לא פוליטיות ושיפוטו אובייקטיבי...אני לא ידעתי שיש בכלל אודישנים לזה :) או אפילו בחירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה באמת אתה?

אתה בכל הזדמנות תוקף ימניים ואתה שמאלני די קיצוני, אני לא מאמין שתוכל לשפוט כאן בצורה אובייקטיבית אנשים...הנה מאבריק למשל מביע דיעות, אבל לא פוליטיות ושיפוטו אובייקטיבי...אני לא ידעתי שיש בכלל אודישנים לזה :) או אפילו בחירות.

אני מבקש ממך באמת להסתכל ולראות אם אני אעשה אפליות בין שמאלנים וימנים, ואני מבטיח לך שלא תמצא כלום. אני עושה כמיטב יכולתי להיות אובייקטיבי כמה שיותר ולא להכליל את הדיעות הפולטיות האישיות שלי בשיקול הדעת.

--Vega

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מודע לזה שכאשר הוא נכנס לתפקיד הוא צריך להבעיה איזשהיי מידה של אוביקיטיביות.

לא סתם בחרו אותו.

ואין שום דבר רע בלהביע דעה,בשביל קיים הפורום הזה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מנהל חדש? מה קרה לקודם?

עד כמה שאני יודע udicol חיפה על maverick כשהוא יצא למילואים, וגם עזר לו כשהוא חזר. maverick עזב את הצוות, אני הצטרפתי לצוות - ו-udicol חזר לנהל את פורום ואינטרנט מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש ממך באמת להסתכל ולראות אם אני אעשה אפליות בין שמאלנים וימנים, ואני מבטיח לך שלא תמצא כלום. אני עושה כמיטב יכולתי להיות אובייקטיבי כמה שיותר ולא להכליל את הדיעות הפולטיות האישיות שלי בשיקול הדעת.

--Vega

או שפשוט הבנת שהשמאלנים כולם טועים והימניים תמיד צודקים... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...