מערך Crossfire של 2 כרטיסים ישנים מול כרטיס אחד חדש - תקציב עד 500 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערך Crossfire של 2 כרטיסים ישנים מול כרטיס אחד חדש - תקציב עד 500 ש"ח

wallace

Recommended Posts

לאחרונה יצא לי להתעניין בקניית כרטיס מסך חדש, כדי לשדרג את העגלה שיש לי (פרטים במפרט...)

התקציב שהצבתי לעצמי הוא עד 500 ש"ח, אולם אעדיף לצאת ב"נזק" כמה שיותר קטן, כיוון שאני לא ממש גיימר, אבל אני מרגיש שהכרטיס לא סוחב בעריכות וידאו כאלה ואחרות שאני עושה. כמו כן, אני מחפש כרטיס שתומך בDX10.1.

בחיפושים שונים בפורום הזה וברשת גיליתי שעדיף לי ללכת על כרטיס מבית ATI על מנת להשיג תועלת גבוהה מול עלות נמוכה.

הכרטיס ששמתי את העין עליו הוא, איך לא, HD4670. המחיר הכי נמוך שמצאתי הוא 430 ש"ח בKSP מתוצרת MSI. האם יש הבדל משמעותי בין היצרניות בכרטיס המסך הספציפי הזה? (אני לא ממש הבחנתי במשהו לפי המפרט, ולכן לא ברור למה יש הבדל של יותר מ50 שקלים בין היצרניות השונות)

בנוסף, חשבתי לקחת כרטיס קצת יותר זקן, מדגם HD3650 שיחסוך לי 150 שקלים בערך ביחס לHD4670. האם זה משתלם?

לסיום, מצאתי את ההצעה הבאה בTrading Zone:

http://hwzone.co.il/tradezone/showproduct.php/product/9238/cat/34

איך זה יהיה ביחס לכרטיסים האחרים?

תודה מראש לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעריכת וידאו הרבה אבל הרבה יותר חשוב זה המעבד... ולא הכרטיס מסך... אז אם זה הסיבה שאתה רוצה להחליף אז אל. אבל הזכרת גם תמיכה ב-10.1 שזה דווקא כן קשור.... אני ממליץ לך לקחת HD4670. כרטיס ממש טוב ושווה כל שקל!

אגב -- מתכוונים לאפשר לתוכנות עריכה (לא רק) לנצל את הכח הטמון בסדרה HD4XXX ולשפר את מהירות התהליך די משמעותית.... והנה יש לנו עוד סיבה לקנות HD4670...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מזכיר CF בכותרת ?

על איזה משני המפרטים מדובר ?

לאילו שימושים מיועד הכרטיס ? (מה שאמרו מעלי נכון, עריכת וידא מתבצעת ע"י המעבד)

1. ההתלבטות היא אם לקנות מערך CF של כרטיסים חלשים, מול כרטיס חזק כדוגמת HD4670.

2. מצטער שלא הייתי ברור, הכוונה למפרט הראשון.

3. הכרטיס ישמש בעיקר לעבודה שוטפת ועריכת וידאו (חלק מהפילטרים שמשתמשים בהם דורשים יכולות מסוימות מהכ.מ!!), משחקים מדי פעם (לא משהו רציני) ויישומים שרצים על DX10.

בכל מקרה, הכוונה היא לשדרג למשהו שישמש אותי לשנתיים-שלוש הקרובות.

בעריכת וידאו הרבה אבל הרבה יותר חשוב זה המעבד... ולא הכרטיס מסך... אז אם זה הסיבה שאתה רוצה להחליף אז אל. אבל הזכרת גם תמיכה ב-10.1 שזה דווקא כן קשור.... אני ממליץ לך לקחת HD4670. כרטיס ממש טוב ושווה כל שקל!

אגב -- מתכוונים לאפשר לתוכנות עריכה (לא רק) לנצל את הכח הטמון בסדרה HD4XXX ולשפר את מהירות התהליך די משמעותית.... והנה יש לנו עוד סיבה לקנות HD4670...

אני מסכים בנוגע למעבד, אבל כמו שרשמתי למעלה, יש פילטרים שדורשים יכולות מהכ.מ שהן קצת גדולות על הכ.מ שלי. כמו כן, הייתי שמח לצפות בסרטים הבחנה גבוהה בלי להעמיס 20% על אחת (זו אולי התקטטנות, אבל בכל זאת...).

בעניין התמיכה שAMD מתכוונים להכניס בסדרה הנ"ל, אני חושב שזה יהיה בתוכנות כ"כ ספציפיות ולאו דווקא שימושיות, ולכן אני לא בטוח אם זה עדיף על מערך הCF שמוצע בTZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...