חוק דואר הזבל: מה יקרה ב-27 בנובמבר? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוק דואר הזבל: מה יקרה ב-27 בנובמבר?

huber

Recommended Posts

לא רלוונטי בעליל.. זה סתם מציק לחברות רצינות שבמילא היו מורידות אותך אם היית מבקש (לדוגמה: , ששולחים הזמנות לכל מיני אירועים שלהם לאנשים שנרשמו לאירועים קודמים בעבר), ועל כל ספאמרי הויאגרה למיניהם זה במילא לא משפיע.

מעבר לכך,

ספאם? מה זה?

תשתמשו בג'ימייל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצדי שיפגע בעסקים הקטנים שמבוססים עליו.

ספאם הפך להיות "המכה ה-11"

יש לי תיבת דואר שמפוצצת בכל כך הרבה ספאם (של 012)

תודה לאל שגוגל מצליחה בסינון ספאם שלה... (התיבה השניה שלי)

אתה יכול להעביר או למשוך את הדואר של 012 לחשבון הג'ימייל שלך, וכך ג'ימייל ינקה את הדואר של 012 בשבילך.

(ויעביר אותו לתיקיה\תגית מיוחדת אם תרצה למשל "דואר מ 012")

ואז תוכל לעבוד רק מהג'ימייל ולהמשיך לקבל את הדואר גם מחשבון ה 012 שלך, נקי מספאם.

להעביר = חפש בהגדרות ה webmail של 012 אפשרות להעברת דואר.

למשוך = להגדיר בג'ימייל שימשוך עבורך דואר ב POP3 מהחשבון של ה 012 שלך.

2 השיטות יביאו לאותה תוצאה - כל דואר שמגיע לתיבת ה 012 שלך ידלג משם לתיבת הג'ימייל שלך.

באופן כללי אני ממש לא מבין למה לכל הרוחות להשתמש בחשבון המייל של הספקית

אני תמיד מגדיר העברת דואר מהחשבון הזה לג'ימייל שלי (למקרה שהספקית תשלח לי לשם חשבוניות או משהו בסגנון, שאקבל אותם)

ומעבר לזה לא משתמש בדואר של הספקית.

לגבי החוק של האנטי ספאם - אני לא רואה איך זה יעזור, ספאמרים יקימו חברות וחברות בת ויחליפו בינהם על מנת להמנע מתביעות

וימשיכו לשלוח ספאם דרך זומבים ופרוקסים פרוצים, בלי אפשרות לאתר את המקור, זה לא קשה לעשות כאלה דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רלוונטי בעליל.. זה סתם מציק לחברות רצינות שבמילא היו מורידות אותך אם היית מבקש (לדוגמה: , ששולחים הזמנות לכל מיני אירועים שלהם לאנשים שנרשמו לאירועים קודמים בעבר), ועל כל ספאמרי הויאגרה למיניהם זה במילא לא משפיע.

מעבר לכך,

ספאם? מה זה?

תשתמשו בג'ימייל....

חשבתי שאני היחיד עם כל הזבל הזה עם הויאגרה... :screwy:

בכל מקרה, אני לא מבין למה לאנשים כ"כ מפריע דואר ספאם. מה הבעיה פשוט לא לקרוא הודעה/למחוק אותה כשאין לך מושג מי השולח ובזה נגמר הסיפור.

אנשים שמורידים קבצים מצורפים באימיילים משולחים שלא מכירים... וואלה... לא יודע איך להסביר את התופעה הזו :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, אני לא מבין למה לאנשים כ"כ מפריע דואר ספאם. מה הבעיה פשוט לא לקרוא הודעה/למחוק אותה כשאין לך מושג מי השולח ובזה נגמר הסיפור.

לך כאדם פרטי באמת אין בעיה. לחברות וארגונים ברחבי העולם זה עולה כמה מיליארדי דולרים בשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק? הרי אני לא פותח בכלל את ההודעות, ההודעות נימצאות בתיקייה שאני אף פעם לא פותח אותה והם נמחקות משם אוטומטית אחרי 30 יום.

לך כאדם פרטי באמת אין בעיה. לחברות וארגונים ברחבי העולם זה עולה כמה מיליארדי דולרים בשנה.

מצד שני זה מצמם את האבטלה ע"י יצירת מקומות עבודה חדשים שנלחמים בספאם/מספימים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...