Need for Speed: Undercover - כל השאלות כאן - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need for Speed: Undercover - כל השאלות כאן

eladbu

Recommended Posts

יש לי בעיה במשחק . יש לי יחסית מחשב נחמד ורק המשחק הזה לא זז לי חלק

רואים יפה לאלה אבל שאני נוסע יש תקיעות שאני פותח תגי פי אס העכבר זז בתקיעות

מפרט

מעבד Intel 2 Duo E6400 2.13\ 2MB Cache

זיכרונות XMS2 800 MHz 2 giga CL4

כרטיס מסך Radeon HD 4870 512

לוח אם 965P-DS3P PCI-E 1.0

ספק כח HEC 650 W

בהתחלה חשבתי זה דרייבר למשחק למה משחק חדש קודם FARCRY2 ביקש לשדרג ולא היה לי כח וסיימתי אותו עם הדרייבר הקיים שבא לי עם הדיסק באריזה אז הורדתי תדרייבר החדש של ATI 8.11 שבא עם יכולת שליטה עם המאוורר של הכרטיס העלתי תמהירות ל40% הטמפרטורה ירדה ועדין לא הישתנה כלום הורדתי דרייבר חדש לכרטיס קול Realtek HD אמרתי אולי יש קשר ומין הסתם גם זה לא עזר אז אם יש מישהו שחושב על רעיון ויכול לעזור אני אשמח לקבל עזרה ולהבין משהו חדש תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במחשבה שנייה, שכחו מכל הדברים שרשמתי על המשחק...

זה המשחק המפגר ביותר ששיחקתי אי פעם. הרכב כל הזמן "נשאב" לי לקירות, עושה לי 360 בחצי לחיצה על ימינה/שמאלה...

ולמה לעזעזל כשאני שם speedbreaker לחצי שניה, המכוניות שהיו קילומטרים מאחורי פתאום עוקפות אותי?!!! :bash:

פשוט נראה שלא שיחקתי בו מספיק קודם כדי להבין את זה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עכשיו גם אני מצתרף ולאחר כמה דקות של משחק יש לי כמה דברים לציין

1 - הגראפיקה במשחק:

כאמור, המשחק מבוסס על אותו המנוע של PS, אבל! כולם זוכרים את PS בתור משחק עם גרפיקה יחסית טוב... הפעם?! MEH

זוועתי לדעתי, כשראיתי את העצים לראשונה לא האמנתי למראה עיני ולרגע חשבתי על העצים במשחקים שהיו לי בN64.

אצלי המשחק כבד... בדיוק... זה שאני אומר שזה כבד לא אומר שיש לזה גראפיקה טוב... כי זה משחק גם כבד וגם מכוער.

כשנולד ילד חדש להורים כל אחד מהמשפחה "חוטף" חלק גוף, האמא את העיניים האבא את האף וכו'... הפעם נראה כאילו האבא הוא קוקיפלצת והאמא היא ציפי שביט... באמת גרפיקה מאכזבת.

2 - עלילה:

טוב אין לי הרבה מה להוסיף...

חוץ מזה שישר זורקים אותך לאיזה מרוץ בשומקום בלי עלילה מבוססת!

לסיכום...

להתראות NFSUC

SuperEpicFail.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם סתם מזיינים את השכל. המשחק הזה כיף בדיוק כמו כל שאר משחקי הNFS, עם שליטה בדיוק אותו דבר.

לכל מי שמתלונן על שליטה, הגיע הזמן שהוא יקנה GAMEPAD, למרות שאפשר בהחלט לשחק את זה במקלדת.

לגבי הגרפיקה, ללא ספק היא לא מרשימה במיוחד, אבל היא לא חייבת להיות. היא עושה את העבודה. זה לא CRYSIS, ולא כל משחק חדש שיוצא חייב להיות CUTTING EDGE.

הם שילבו פה איזון מצויין של הסתובבות חופשית בעיר גדולה (עצומה), ביחד עם מפה ואפשרות מיידית להגיע למירוץ הבא (דבר שאני מאוד אוהב). זה שמדי פעם המשטרה רודפת אחרייך מוסיף עניין, והעובדה שהרכב שלך צובר הרשעות מוסיף צד של אסטרטגיה למשחק שלא היה עד עכשיו.

ודרך אגב, המשחק רץ אצלי חלק לגמרי, ומעולם לא התרסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום...

יש לי שלט של חברת שקניתי ב foxpc..עכשיו התקנתי את הדרייברים שלו...ב pes2009 הכול עובד חלק ואני מצליח לשחק 2 עם השלט והמקלדת...

אבל ב nfs-undercover אני לא מוצא איפה יש את האפשרות לשחק עם השלט המקלדת....איפה זה נמצא?

עוד משהו כשאני משחק לבד אז אני יכול לשחק עם השלט והמקלדת על אותו התקן כאילו אני יכול לשים גז במקלדת ולפנות שמאלה עם השלט...

מישהוא יודע מה אני יכול לעשות?.

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העצים באמת נראים זוועה..גם הצללים נראים לא משו

והכל אצלי על הכי גבוהה + 1280על1024..

אבל אני נהנה מאוד מהמשחק..המוזיקה המכוניות המירוצים החדשים..והשליטה שונתה אבל התרגלתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפיצות ממש הורסות לי .. זה משגע אותי!

ואין בכלל קשר לגרפיקה ..הכי מצחיק זה שאם אני מוריד הגדרות המשחק קופץ יותר :kopfpatsch:

אני כל הזמן מנסה עוד דרכים למצוא פתרונות זמניים לבעיה..

אני חושב שאם סוגרים את כל התוכניות שרצות ברקע זה עוזר איכשהו.. יכול להיות שאם אני אשנה את המשחק לפריורטי יותר גבוה זה יעזור

ניסיתי אפילו לבטל ערכות נושא טסקברים וכו'.. יש שינויים פה ושם

וזה לא שהמחשב שלי חלש

ביטלתי גם צל זה גם עוזר לקפיצות אני חושב שהוא עושה לא מעט באגים במשחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם סתם מזיינים את השכל. המשחק הזה כיף בדיוק כמו כל שאר משחקי הNFS, עם שליטה בדיוק אותו דבר.

לכל מי שמתלונן על שליטה, הגיע הזמן שהוא יקנה GAMEPAD, למרות שאפשר בהחלט לשחק את זה במקלדת.

לגבי הגרפיקה, ללא ספק היא לא מרשימה במיוחד, אבל היא לא חייבת להיות. היא עושה את העבודה. זה לא CRYSIS, ולא כל משחק חדש שיוצא חייב להיות CUTTING EDGE.

הם שילבו פה איזון מצויין של הסתובבות חופשית בעיר גדולה (עצומה), ביחד עם מפה ואפשרות מיידית להגיע למירוץ הבא (דבר שאני מאוד אוהב). זה שמדי פעם המשטרה רודפת אחרייך מוסיף עניין, והעובדה שהרכב שלך צובר הרשעות מוסיף צד של אסטרטגיה למשחק שלא היה עד עכשיו.

ודרך אגב, המשחק רץ אצלי חלק לגמרי, ומעולם לא התרסק.

ההסתובבות בעיר הגדולה היא פשוט חסרת כל טכלית אפשרית אין לך טעם להסתובב בעיר כי אין מה לחפש בה זה לא פותח כלום וזה לא תורם לשום דבר.

המשטרה פה מייגעת ברמות אם בMOST WANTED זה היה כיף פה זה סתם נאחס ועוד משהו איזה צד אסטרטגי אתה רואה בזה שזה מוסיף לך הרשאות?

אתה כולה צריך לעשות ככה שהמשטרה לא תתפוס אותך אין פה שום אסטרטגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...