Need for Speed: Undercover - כל השאלות כאן - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need for Speed: Undercover - כל השאלות כאן

eladbu

Recommended Posts

^

need for speed undercover

אוקיי שיחקתי במשחק ואני לא מבין מה אתם רוצים.

הגראפיקה סבירה, הכל אצלי על HIGH חוץ מAA שאני אף פעם לא משתמש גם ככה כי הכרטיס שלי לא עומד בזה.

השליטה בסדר עם ההגה, עם המקלדת אפשר לכוון בהגדרות כדי שיהיה יותר נורמלי.

סך הכל משחק בסדר, במיוחד לאור העובדה שהוא סתם משחק arcade.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם סתם קוטלים את המשחק.

הוא נחמד ולא ציפתי ליותר מידי במשחק הזה, אך בקונסולה הוא מעולה הפורט שעשו ל- גרוע.

אין מה לעשות בקטע הזה.

אצלי רץ עם Q6600 + 8800Gtx רוב הזמן על בין 30 ל-40 Fps ויש מקומות שיש לי 50 Fps, וזה כולל Aa והגדרות הכי גבוהות.

תנסה לעדכן את הדרייבר של הכרטיס מסך שלך.

באיזו רזולוציה?

(והמעבד שלי הוא רק דיואל ולא Q)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק סבבה לאלה.. זה MW עם הגרפיקה של PS חח

רק שיש לו אותם קפיצות שהיו לי בPS ואני לא מבין למה! המשחק עובד עם AA2 על 30 FPS ממוצע... גם בלי AA הוא עדין קופץ!

ניסיתי לשים VSYNC כלום לא עוזר..נחכה שיצא PATCH.

אה כן.. זה לא GRID וזה לא אותו משחק למה ציפיתם.. זה ששניהם משחקי מכוניות לא אומר שהם צריכים להיות אותו דבר

אני אפילו מסתכל עליהם כג'נרים שונים GRID יותר מרוצי מסלול ודריפטים.. פה זה בכלל משחק של מרוצי רחוב ומשטרות.. זה דבר אחר לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת grid הרבה יותר טוב..אבל אני לא מבין מה רע במשחק? הגראפיקה ממש יפה חוץ מהפאשלה של הצל ויש קצת קירטועים כמו בFC 2 אין איזה פקודה או משהו שמתקן את זה? כי המשחק רץ חלק וזה לא תקיעות שנובעות ממאמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כל אלה המצחיקים פה שאומרים DELETED הרי לא אכפת לכם כי לא באמת שילמתם על זה(ואתם יודעים למה אני מתקוון). ;D

אבל אחד כמוני וכמו רבים פה שקונים את זה תאמין לי שישחקו בזה.

אני לא אומר שלא.. אבל לפחות ככה אני מזהיר את כל אלה שמתכננים לקנות ואומר שפשוט חבל על הכסף.

בכל מקרה בוא נפסיק לדבר על זה ונחזור לדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חטיבת הספורט של EA

המשחק די נקטל בביקורות ו"זוכה" לממוצע של 60

http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/needforspeedundercover

IGN חתכו את המשחק ונתנו ציון 50

Need for Speed Undercover is a poor game with a ton of problems, both technically and in terms of design.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כל אלה המצחיקים פה שאומרים DELETED הרי לא אכפת לכם כי לא באמת שילמתם על זה(ואתם יודעים למה אני מתקוון). ;D

אבל אחד כמוני וכמו רבים פה שקונים את זה תאמין לי שישחקו בזה.

אם קנית מוצר לפני שבדקת עם הוא שווה את הכסף זה בעיה שלך. לי גם יש משחקים קנויים וכולם ניקנו רק אחרי שבדקתי אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...