Need for Speed: Undercover - כל השאלות כאן - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need for Speed: Undercover - כל השאלות כאן

eladbu

Recommended Posts

• תגובות 165
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

GRID זה עדיין משחק המירוצים הטוב ביותר(כמו NFS1 בזמנו).

מכל אלה בישראל שמשחקים GRID, איך זה שאני לא רואה אף אחד מישראל וכבר חצי שנה אני משחק בו ברשת.

למקרה שמישהו משחק שיחפש אותי G-FORCEISR, בדרך כלל אני ב-GLOBAL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לקבל 30 פריימים בשניה הייתי צריך לרדת ל- 1600X1200 (אין אפשרות למסך רחב חוץ מ- 1920X1200 !!!!)

וביטלתי את כל ה- Shadows. המעבד שלי ב- OC על 3120mhz. (המפרט בצד).

בהתחלה קצת התעצבנתי (הייתי תקוע עם הניסאן המסרוחה) אבל אחרי שאתה מנצח,

והכוונה היא לא לנצח את האחרים אלא להשיג דומיניישן, כלומר "You Dominated" ולא "You Won" זה קצת יותר קשה.

ואז אתה יכול לבחור מבין כל מיני מכוניות, ולקנות דברים ולצבוע ולשפר וכו'... וסוף סוף החזירו את ה- Auto Sculpt !

אם המשחק על מקסימום הגדרות + 1920X1200 בלי AA אני מקבל בערך 17~18 פריימים בנסיעה היסטרית בעיר.

קצת בעסה (ולכן אני מחפש 4780X2 בטירוף באי ביי :xyxthumbs:)

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השליטה בגריד ממש ממש קשה לי וזה לא רק במקלדת אלא גם בשלט של הבוקס למחשב כשהטריגרים שולטים בגז והאנאלוגים בהגה ע"פ תחושה.

אגב באיזה כפתור אני עושה הנדברקס בגיימפאד של ה360? במקלדת זה רווח, בג'ויסטיק אין כפתור כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"HF Integrale ":

אם אתה רוצה לשדרג כרטיס מסך, אז אל תעשה זאת מקביעה של המשחק הזה,שהרי הבעיה נובעת ממנו [ולא מחומרת המחשב]

תודה על הדאגה, אבל ברור לי שלא משדרגים רק בגלל משחק אחד, אבל המשחק הזה הוא עוד עוגה בפנים

של המסך המדהים הזה, יחד עם WARHEAD ו- FC2 וגם FALLOUT ... אני חולה על גרפיקה וזה עושה לי חמים ונעים

בגוף נפש והנשמה כשהמשחק Maxed Out בגרפיקה והרזולוציה היא על 1920X1200, ואם אפשר אז גם AAx4 (לא רואים הרבה אלייזינג ברזולוציה כזו, אז זה לא כזה קריטי).

חיכיתי לכרטיס שיעשה בשוק הכרטיסים את מה שעשה ה- 8800GTX הנוכחי שלי לפני שנתיים, ונראה לי שה- 4870x2 יתאים.

אני רק מקווה ש- NFSU לא כזה מבוגבג ודפוק (עוד מישהו ראה מכוניות נוחתות באלימות מהשמיים ?!?) עד כדי כך שגם 4870 לא יסחוב.

אני אחכה לבנצ'ים. אולי מישהו יואיל בטובו.

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה של NFSUC מאכזבת מאוד, המשחק מקרטע בטירוף, לא מבחינת FPS, מבחינת תזוזה, תקיעות כאלה מעצבנות שלא קשורות בכלל זה לא שהמחשב או הכרטיס טוחנים, גם כשמורידים את הרזולוצייה או את ההגדרות זה נמשך.

ולמרות שמכוונים AA על 4X למשל, הצל מלא קווים כאלה ועוד המון אובייקטים, נראה לי שהמשחק לא הושקע בקפידה רבה ויצא דפוק לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את undercover אני ישיג מחר...

אבל בכללי תמיד אהבתי את הגראפיקה של סדרת NFS, במיוחד במשחקים שבין nfsu עד ל nfscarbon, המשחקים האלו ואלו שבניהם הציגו אחלה גראפיקה שמאוד מתאימה למשחק.

אבל בפרו סטריט הם שינו אותה וממש לא אהבתי, וכמו שזה נראה מהסקרינס הם המשיכו באותו קו וחבל.

בתכלס גראפיקה זה לא הכל, אני משחק LFS והגראפיקה שם לא מתקדמת בכלל ובכל זאת אני הכי אוהב את המשחק הזה.

אבל כשמדובר בNFS זה יותר משחק arcade ולכן חשובה הגראפיקה.

לגבי GRID, הוא מאוד נחמד לשחק עם השלט של אקסבוקס ונראה שהוא מותאם לו, אבל כשאני משחק עם ההגה משומה זה פחות כיף במיוחד בדריפטים שממש ממש קשים עם ההגה.

ולמי שמחפש משחקי מירוץ טובים נסו את GTR EVOLUTION משחק טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרפיקה זה לא הכל, אבל תלוי עד כמה במצב של המשחק הזה זה מזעזע ,גם ברזולציה מרבית הצללית+AA נחותים,שאר הגרפיקה גם על הפנים,

אבל מי מדבר רק על הגרפיקה? הרי המשחק רץ רע , לכן הוא -Delete

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שגרוע במשחק הזה זו לא רק הגרפיקה. גם המשחקיות נוראית. טיפה לוחצים על ימינה או שמאלה והרכב גולש כאילו זה עתה נכנסנו לסיחרור אדיר בכביש מלא שלוליות שמן.

משהו מאוד דפוק יש במשחק הזה, אי תאימות טוטאלית, פשוט לחזור לGRID ולהגיד תודה שיצרו משחק מירוץ מכוניות שקרוב לשלמות, הן מבחינת הגרפיקה והן מבחינת התנהגות הרכבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד המשחקים הכושלים שראיתי בזמן האחרון..

גרפיקה ברצפה.. AA פשוט מסריח

והמשחקיות פשוט גרועה להחריד. חבל לי להוסיף דברים, אפשר לסכם את זה במילה אחת - DELETED.

שמח שאתה ועוד חושבים ככה, כבר התחלתי לחשוב שמשהו לא בסדר במחשב שלי.

קירטועים לא נורמליים, AA שלא עושה את העבודה.. משחקיות כמו שאמרת בלתי נסבלת.. זה מרגיש יותר כמו סירה לא כמו מכונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סתם קוטלים את המשחק.

הוא נחמד ולא ציפתי ליותר מידי במשחק הזה, אך בקונסולה הוא מעולה הפורט שעשו ל- גרוע.

אין מה לעשות בקטע הזה.

כדי לקבל 30 פריימים בשניה הייתי צריך לרדת ל- 1600X1200 (אין אפשרות למסך רחב חוץ מ- 1920X1200 !!!!)

וביטלתי את כל ה- Shadows. המעבד שלי ב- OC על 3120mhz. (המפרט בצד).

בהתחלה קצת התעצבנתי (הייתי תקוע עם הניסאן המסרוחה) אבל אחרי שאתה מנצח,

והכוונה היא לא לנצח את האחרים אלא להשיג דומיניישן, כלומר "You Dominated" ולא "You Won" זה קצת יותר קשה.

ואז אתה יכול לבחור מבין כל מיני מכוניות, ולקנות דברים ולצבוע ולשפר וכו'... וסוף סוף החזירו את ה- Auto Sculpt !

אם המשחק על מקסימום הגדרות + 1920X1200 בלי AA אני מקבל בערך 17~18 פריימים בנסיעה היסטרית בעיר.

קצת בעסה (ולכן אני מחפש 4780X2 בטירוף באי ביי :xyxthumbs:)

HF

אצלי רץ עם Q6600 + 8800Gtx רוב הזמן על בין 30 ל-40 Fps ויש מקומות שיש לי 50 Fps, וזה כולל Aa והגדרות הכי גבוהות.

תנסה לעדכן את הדרייבר של הכרטיס מסך שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...