Need for Speed: Undercover - כל השאלות כאן - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need for Speed: Undercover - כל השאלות כאן

eladbu

Recommended Posts

יש לי את הדרייבר הכי חדש..

אשמח לעזרה..

עריכה:

הבעיה הסתדרה...

אבל מישהו יודע מה זה אומר בצדדים למטה נגיד שאני פוגע באוטו כתוב לי בצד שמאל באדום 40...

לפעמים בצד ימין כתוב בכחול גם מספרים..

מה זה אומר כל דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראיתי את המשחק.... (לצערי..) הוא נראה מגעיל! השליטה מגעילה! ה-ANTI ANLISING זה לא זה... זה רק ANLISING - מגעיל!

לסיכום - המשחק מגעיללל!!!

אם אתה מחפש משחק מרוצים טוב ואיכותי - GRID זה בשבילך! אם אתה רוצה ראלי - DIRT הוא הבחירה הנכונה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין מה שאני רואה...

את רובכם מעניינת רק הגרפיקה? מה קרה למשחקיות? מה קרה סתם לחווית הנהיגה? (טוב אני מניח ששני אלו לא ממש שווים משהו בNFS :lol:)

אבל באמת תפסיקו לחשוב שגרפיקה זה הכל המשחק!

סה"כ המשחק נחמד, גרפיקה סבירה, לא הכי טובה, אבל גם לא עד כדי כך גרועה כמו שאתם עושים ממנה.

שליטה סבבה. אולי זה בגלל שאני משחק עם גיימפאד, אבל אני מסתדר מאוד טוב עם השליטה הזאת.

סאונדטראק מעולה. לפחות לדעתי.

אבל רק דבר אחד שלא הבנתי.. מה לעזעזל הקטע עם הסקילים האלו? מה לא מספיק להם שאפשר לשדרג את הרכב, צריך לשדרג גם את היכולת נהיגה שלי כביכול?!

וכמו שאמרו בסקירות שראיתי, המשחק קל מידי, מתחרים לא שווים כלום, משטרה סתם מעיק. מרוצים וסביבות חוזרים שוב ושוב על עצמם וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצחקת לי את התח*.... חחח... איזה משחק מגעיל!!!! ואל תעשו ממני מגזים קבוע... פשוט במקרה גם NFS וגם זה עכשיו ממש גרועים....

ואם מדברים על שליטה ריאליסטית אז Test Drive Unlimited פשוט לא יכול להכלל באותו התרד!!! ממש ככה... שיחקתי המון משחקי מרוצים ושליטה מגעילה כמו ב-Test Drive Unlimited עוד לא ראיתי... שליטה כמו במשחקי מרוצים לגמבויי COLOR...

אין ספק בכלל שהמשחקי מרוצים של CODEMASTERS הם באיכות שלא מתקרבת ל-NFS.... גם בגרפיקה וגם בריאליזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב אומנם לא הצלחתי לשחק כי יש לי מחשב בן יותר מ5

אבל שיחקתי אצל חבר בXBOX360 ואני לא מבין על מה כולם מדברים

לפחות ב360 המשחק דבר ראשון נראה מעולה (אי אפשר להתלונן שם על גרפיקה)

והשליטה ממש נוחה וריאליסטית לדעתי האוטו במהירות גבוהה שם מתחיל לרעוד ולסתות מנסיעה ישרה

וגם המקש הנדברקס מציאותי (כלומר שלא משתמשים בו בכל פניה והשימוש בו לדעתי עושה תנועה ריאליסטית של הרמת הנדברקס - מנסיון)

יכול להיות שזה רק ככה ב360 אבל אני ממש ממש אהבתי את המשחק

אני לא אוהב משחקים כמו גריד שגורמים לך לנסוע עם מלא עצירות והם כביכול ריאליסטי אבל לא כיפי לטעמי

בניד פור ספיד הזה שילבו בין ריאליסטיות גרפיקה והנאה לדעתי באופן מושלם - ב360 לדעתי המשחק הכי טוב בסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה NFS האחרון היה פורש (החמישי), מאז הכל חרא.

עזבו את NFS, אם אתם רוצים מרוצים למחשב כרגע יש רק משחקים של CODEMASTERS בתחילת 2009 יהיה גם BURNOUT, רוצים משהו מתקדם יותר תיקנו XBOX360.

אתה מתכוון BURNOUT למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...