Need for Speed: Undercover - כל השאלות כאן - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need for Speed: Undercover - כל השאלות כאן

eladbu

Recommended Posts

• תגובות 165
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אנשים למי שעדיין תוהה אם הגרפיקה כזו גרועה בגלל השחרור אז..

לאחר שקראתי כמעט את כל התגובות בפורומים של TL, גם הגירסא של רילודד וגם מי שקנה את המקורי, סובל מהגרפיקה הזאת.

אני אישית נכנסתי למשחק ל 5-10 דק', והרגשתי כאילו אני חוזר לכיתה ה', בפלייסטיישן אחד שלי משחק ב NFS פורש ומתלהב מכמה שהמכונית נראת אמיתית,

ואני בטוח שאם אני אראה את המשחק הזה לבנדוד שלי שהוא בן 6 הוא לא ירצה לגעת בזה ובמקום זה ילך לפוצץ עוד כמה תרנגולות בוואלה.

חרא משחק, הצפייה היתה ענקית, כל הפירסומים אומרו שסוף סוף חוזרים לגבולות ה UG ו ה MS שם כל הפורומים בארץ היו מלאים בתגובות ופידבקים טובים על המשחק הזה. למשחק PRO STREET אולי חלקנו סלחנו, כי ניסו לעשות משחק עם נהג מרוצים רשמי כזה.. אבל הבעיה היה שקראו לו NFS, והוא לא היה מספיק טוב.

NFS השם האגדי של כל משחק מכונית הכי טוב שקיים, נהרס תוך שנה אחת, לאחר 8 או אפילו 9 שנות עבודה מוצלחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנדרגראוונד היה השיא ובוא זה נגמר מאז שוחרר MW שהיה בסדר +- למרות שלא אהבתי את כל הקטע עם הניידות בהתחלה אבל אחר כך התמכרתי לעשות באונטי..

crabon קצר מידי

prostreet לא יצא לי לראות

ו undercover הוא אה נו טוב אין משהו אחר לשחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מסכים, לדעתי אנדרגראונד 2 היה יותר טוב אבל מהראשון.

בפרו סטריט הם ניסו לעשות משהו חדש בלי עולם פתוח וזה חרא.

הם צריכים למצוא קוספט חדש למשחקים, לדוגמא שבאנדרגראונד הראשון או השני יכולת לבוא למכונית באמצע הנסיעה בעולם הפתוח ולהתחיל מירוץ רחוב עד שאתה עובר ממנה מרחק מסוים ומנצח, זה היה חידוש מרענן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב, זה נראה לי קצת טכני אז במידה ויש צורך תעבירו את זה לפורום המתאים.

יש לי כמה בעיות טכניות עם NFS אנדרקובר החדש, כולן קשורות לגראפיקה בעיקרון...

קודם כל המשחק פועל בתמונה של 60 הרץ וזה ממש מציק ומרצד וחיפשתי אפשרות לשנות את זה בתוך המשחק ואפילו מבחוץ ואין. (כן, אני עדיין עם מסך CRT)

דבר שני... ניסיתי לשים את המשחק על ההגדרות הכי גבוהות וזה נראה פשוט גרוע. זה נראה כאילו זה פועל בלי פילטרים והכל אבל בעצם שמתי את הרזולציה וכל הפילטרים שיש על הכי גבוהה. זה נראה שהכל מפוקסל כזה (1024*768 עם AA של 6X) כאילו אני על 800*600 בלי שום הגדרה ביחד.

ובכל מקרה, משהו אחרון שנשמע כמו הכי פחות משמעותי אבל הוא דווקא כן- המשחק פועל גרוע, ואפילו על ההגדרות ההכי נמוכות זה עדיין פועל על FPS נמוך.

מישהו יודע למה?

לא נראה לי שזה אמור ליהיות ככה ממש...

הכרטיס מסך זה- GF 8600GT, דרייבר מעודכן.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה קשורה למשחק ולא לחומרת המחשב, יש דיון תשלח שם ,או תתחיל לקרוא........[שם]

בעניין הצללית ו-AA זה גם בעי של המשחק אין לו תמיכה טובה [כן, זה מעצבן שמשחקים של שנות 08 יוצאים במצב כזה]

המשחק לא רץ טוב -כי הוא דפוק!

עצה שלי -אל תשחק בו בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם המשחק שווה את מחירו?[br]פורסם בתאריך: 27.12.2008 בשעה 13:35:26

מישהו מכיר אתר טוב להורדות???? תודה...

זה שהימליץ לו על האתר של טעה... אני חושב שהוא לא רוצה לקנות... הוא רוצה להוריד (בלי כסף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...