4850 מאט לאחר כחצי שעת משחק!.... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4850 מאט לאחר כחצי שעת משחק!....

haimon_v

Recommended Posts

יש לי את ה4850 החדש של שפיר. שיחקתי חצי שעה של WARHEAD על ההגדרות הכי גבוהות כולל פילטרים - הכל רץ חלק ויפה בלי שום בעיות - כולי מאושר.

אחרי כחצי שעת משחק התחלתי להרגיש האטה ותקיעות, כאילו הכרטיס התעייף. כשבדקתי טמפרטורות לא ראיתי משהו חריג. מה נראה לכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע שחסר לך זכרון עם המשחק מעט אחרי חצי שעה מאט כי העומס שהזכרון לא מתמודד איתו מצטבר ועובר לכונן קשיח מה המפרט שלך ועל איזה מערכת הפעלה?

(מכיוון שלי זה היה קורה עם המםרט שלי לפני שהוספתי זכרון נראה לי שיש לך 64 עם 2GB )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה גם קורה(רק בוורהד זה קורה). יש לי גם 4850 של סאפיר(הדגם הישן בצבע אדום).

אני גם מפעיל FRAPS תוך כדי, וכשזה קורה הצבע של הFPS הופך מצהוב לאדום ואני שם לב שהנורית חיווי של הHDD דולקת(יעני יש פעילות שם), לפעמים זה עובר אחרי דקה שתיים ולפעמים אני יוצא מהמשחק ונכנס שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח חברה.... אם המספר הופך לאדום אז בוקר טוב... אתם מקליטים וידאו

הדבר הזה גוזל משאבי מערכת ותוקע לכם את ההארד דיסק ובסוף אתם מקבלים גם ששוקל כמויות עצומות של מגה בייטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאט לאט,

א. רק אתמול התקנתי את הכרטיס ושיחקתי שעתיים רק בוורהד - אז לא יודע לגבי שאר משחקים.

ב. אני מריץ אולטימט 32 עם 3 גיגה.

ג. מה פירוש דליפות זיכרון?

ד. לא ניסיתי לצאת להיכנס מהמשחק אבל אני נזכר שבשלב מסויים המשחק "נפל" ויצא לי לווינדוס.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הזה גוזל משאבי מערכת ותוקע לכם את ההארד דיסק ובסוף אתם מקבלים גם ששוקל כמויות עצומות של מגה בייטים

אמת, בטח הוא לוחץ F9 לעשות QUICKLOAD או משהו ואז הוא מתחיל להקליט את מהלך המשחק.

לכן ה-FPS יורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s05:

יצאתי טונה אחושרמוטה ...

12.5 GB של קליפים בכונן של הווינדוס שגם ככה שמתי אותו רק על 32GB ... :s07::kopfpatsch:

טוב תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שלא ראית שום דבר חריג...

תשתמש בתוכנה כמו GPU-Z שתנטר לך טמפ'..

כנס למשחק, שחק קצת... אחרי זה תראה כמה מעלות היו לך בשיא המאמץ כי יכול להיות שעד שיצאת זה כבר לא היה כל כך חם...

הGPUZ נותנת לך גם את ההסטוריה של הטמפ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...