מעבר מ nvidia ל ati מישהו נתקל בבעיות? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר מ nvidia ל ati מישהו נתקל בבעיות?

haimon_v

Recommended Posts

אם התכוונת להחליף כרטיס מסך בלי לפרמט אחרי זה אז אין שום בעיות..

פשוט תדאג להסיר את הדרייברים של הכרטיס הקודם באופן מלא ותרכיב את הכרטיס החדש..

אני פעם (לפני יותר מ-3 שנים) עברתי מ-X300 של ATI שנתנו לי בטעות ל-6800GT של Nvidia

והמחשב הישן לא עשה שום בעיות עקב כך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

בסדר, אבל זה היה בגלל חוסר תאימות של הלוח שלך.

זה לא היה עובד גם אם היית מתקין עליו ישירות את ה 4870 גם בלי "לעבור" אליו.

לפותח הת'רד- אין שום בעיה לעבור בין אחד לשני.

אם קורה משהו כגון עליה איטית של המחשב הרי שזוהי תקלה שלא אמורה לקרות- וההערכה שלי היא שגם לא קשורה בכלל לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייבר מעודכן ל 8.11 כבר.

מישהו ניסה לרמוז שזה אולי קשור לספק - יש לי 400 של ליברטי - כשהחברה מצהירה שצריך יותר.

אך ראיתי שלהרבה חבר'ה כאן יש את אותו ספק, עם מערכת כבדה יותר משלי ועדיין לא דיווחו על בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם היה לי GF7600GT ואז עברתי לX1950PRO הבעיה היחידה שהציקה לי זה הCATALYST הדפוק הזה כאלו בכרטיסים של לא צריך לשנות כימעט כלום בהגדרות המיתקדמות ובכרטיסים של ATI הCATALYST לא נוח ביכלל וליפעמים גם תוקע תמחשב בצורה עצבנית :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה עליו חרישי ששחכתי תשם שלו :nixweiss: עם 30 מעלות במנוחה ו45 במאמץ מלא עושים בעיות אז אני בטח נידפקתי הכרטיס היה מותקן על המערכת הקודמת שלי E6300,X1950PRO,2GB עם מערכת כזאת אפשר עדין להריץ כל משחק על HIGH ניראה לי בכל זאת זאת איתה בעיה בCATALYST והדריוורים של ATI תמיד דפוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו ממש מוזר - אחרי שהחלפתי כרטיס - הכונן אופטי לא עובד לי בכלל :nixweiss: :nixweiss:

מה זה אמור להיות? הוא בכלל לא מגיב. האופציה היחידה שאני חושב עליה היא שאולי ניתקתי חוט בטעות כשהחלפתי את הכרטיסים (ניצלתי את ההזדמנות לנקות אבק במארז אז אולי משהו שם התנתק....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...