שאלה לגבי תאימות לשדרוג קרוב של זכרון למחשב נייד(אחרי קריאה של הFAQ) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי תאימות לשדרוג קרוב של זכרון למחשב נייד(אחרי קריאה של הFAQ)

SoHoN BuChO

Recommended Posts

יש לי מחשב נייד של דגם VostroA860.

יש לו 2 סלוטים 1 תפוס עם 1 ג'יגה והשני לא תפוס ויש קיבולת מקסימום של 4 ג'יגה זיכרון במחשב.

עכשיו האם ידועות בעיות תאימות כאלו או אחרות עם הנייד הזה?אני מעוניין לקנות 2 ג'יגה נוספים למחשב ככה שיהיה 3 ג'יגה כולל במחשב כדי שהוא יוכל לתמרן יותר טוב עם הויסטה,לכן אני שואל אם ידועות בעיות תאימות עם הנייד הזה.

הזכרונות שאני מתכנן לקנות הם SO-DIMM 667mhz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שצריכים להיות בעיות תאימות, אבל מצד שני חכה לעוד תגובות, אין לי כח לעשות בדיקות מקיפות כרגע

אבל פתחתי את ההודעה הזאת, בשביל לומר לך אל תתקרב לKINGSTON, הם לא איכותיים כמו פעם, היום הם כמו כל חבר'ה ג'נרית אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכותיות של קינגסטון מאז ומתמיד הייתה דבר יחסי ונתון למחלוקת.

אבל ללפטופ אין שום סיבה לפחד מדברים "גנריים". זה לא שאתה הולך לעשות לזה . כשמריצים אותן בתדר ובתזמונים שלהם נועדו, נוטים לעבוד ולא מתקלקלים כמעט לעולם. וגם אם כן - יש אחריות לכל החיים לרובם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שהמחירים של החברות כמעט זהים, לא עדיף ללכת על משהו קצת יותר נורמלי?

http://zap.co.il/models.aspx?Sog=C-LapTopMemory&DB167762=222316&orderby=price

סמסונג לא עדיף?

או אפילו G SKILL?

איך TALENT?

http://www.lamir.co.il/product.asp?product=13363

תראו את המחיר

מטורף!!! אני קונה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתלם מאוד, באיזו חנות קנית?

QTTP, פעם הייתה טובה, היום יש להם שבבים, של חברה לא מוכרת, של אותה חברה כמו CEON שIVORY מוכרים...

SAMSUNG עדיפים הרבה יותר, אחרי הכל, שאר החברות משתמשים בצ'יפים שלהם...

וגם GSKILL...

SUPER TALENT לא יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kingston משתמשים גם בשבבים של וגם של חברות אחרות, ותמיד עשו ככה.

אם אתה יכול להוכיח בצורה כלשהי שיש ירידה באיכות שלהם, או אפילו להביא אילושהם ממצאים על כך שעברו להשתמש בצורה יותר מאסיבית בשבבים של חברות זולות יותר, ניחא. אבל אתה לא יכול.

חוץ מזה, לניידים זה לא משנה גם ככה בגלל מה שאמרתי קודם. זה באמת, אבל באמת, לא משנה בכלום. גם Ceon הייתי לוקח למחשב (בתנאי שהייתי בודק תחילה שהוא עבד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בBUG? אני מופתע מהמחיר...

נחמד מאוד.

דרך אגב, אני לא מוצא 2GIGA של באתר שלהם, וGIGA אחד עולה 199 שקל, איך גילית שהם מוכרים את זה?

הדירוג שלי רק 4.7 ללפטופ שלי :P

אם אני לא טועה, לפני שהוא נשלח לתיקון הוא הגיע ל4.9 חח

וQTTP, קנית לאחרונה של KINGSTON? אני מתכוון לסדרת הVALUE שלהם, ראית שבבים של חברות מוכרות עליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהורס את הציון של המחשב זה הממשק הגראפי שלו שמקבל ציון נמוך יחסית לשאר הרכיבים.

ואני גם רציתי לרכוש קינגסון ב200 שקל אבל הוא הביא לי הצעה אחרת אז הלכתי איתה(הסמסונג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...