"יריד המותגים" - מותגים בזיל הזול או סתם יריד שאין מה לחפש בו? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"יריד המותגים" - מותגים בזיל הזול או סתם יריד שאין מה לחפש בו?

ofirr

Recommended Posts

לילה טוב.

סוף החודש יש את "יריד המותגים", השאלה שלי היא האם באמת שווה לי לשרוף יום שלם על נסיעות ליריד, דמי כניסה, ולהנות מפרי המבצעים או שמדובר על עבודה בעיניים ואין טעם בכלל לפזול לשם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדבור על פריטים שנשארו ולא הצליחו למכור אותם בקולקציות קודמות..

לכן אם אתה בן אדם עם טעם בלבוש אין לך מה להתקרב לשם, מצד שני אם אין לך טעם אז כן אתה יכול לסוע לשם ולקנות "מותגים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערסים ופרחות לא מפריעים.

חיקויים מפריעים קצת יותר,

ופריטים מקולקציות קודמות מפריעים הרבה יותר.

טוב לדעת את כל זה, לא ידעתי. חשבתי שמדובר בפריטים שנשארו מהקולקציה האחרונה בחצי מחיר לרוב.

מה שאתם אומרים זה שעדיף ללכת לסלקשיין / CELIO / PULL&BEAR לקנות בגדים, גם לא לשרוף יום שלם, בלי גניבות, וגם לצאת במחירים זולים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לעזאזל אתה משווה את סלקשיין ל PB או סליו?!

הכל שם פשוט זבל.. בגדים זבל שנראים ממש לא טוב בד"כ.

מה גם שמפוצץ בבדואים.. (לא שאני גזען או משהו, אתה פשוט צריך להכנס ולראות, הם לא שמעו על ההמצאה תאי הלבשה כנראה ומרגישים חופשי ללכת עם תחתון בחנות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי שיקפוץ איזה חכמולוג יגיד לי "מה אתה משווה". אז נכון, פול אנד ביר וסליו ברמה אחרת (גם בטיב הבגדים, גם במחירים).

מקודם לא חשבתי שזה נחוץ לההפריד, אז סלקשיין אפשר להגיד ליום יום ולפול אנד ביר וסליו ליציאות.

פעם אחרונה שהייתי בסלקשיין (דימונה) הייתה לפני שנה ומשהו ואני זוכר שהייתה להם סחורה סבירה לחלוטין (גם בגדים של פילה שיחסית למחירים זה סביר).

כל הכתבות שקראתי לאחרונה במקומונים מעידים שהיא החנות הזולה והמשתלמת ביותר בבגדים. אז אני לא רואה סיבה למה לא לקנות שם.

אין לי עודף כסף בבית לקנות רק סליו,פול אנד ביר, זיפ, מאניה, רנואר וכו' ליום יום, וכשאני רוצה לקנות מס' מוצרי הלבשה, לא פריטים בודדים, אני צריך ללכת לחנות שהיא זולה וגם עם בגדים יפים. אגב, זו הסיבה שנפתח האשכול מלכתחילה. חשבתי שיריד המותגים יתנו לי את המענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה מדובר עם מתחם / חנות בהרצליה?

אני מתגורר בדרום, מעדיף לקנות מהאיזור כאן . מכיר? נכון לעכשיו אני אלך לסלקשיין בהזדמנות לראות אם באמת הם מס' 1 כמו שמכתירים אותם כאן המקומונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...