Call of Duty : World at War - הדיון הראשי - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty : World at War - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 962
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי חבר'ה, נראה ששישי הזה הולך להיות שישי ביתי. אופציה טובה להיכנס למולטי שלא נגעתי בו כבר כמה ימים.

מי שמעוניין לשחק יחד במולטי (ואולי גם זומבים)- אני במסנג'ר מעכשיו.

g_u_y@hotmail.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום!

אתמול התחילה לי הבעיה המדוברת, אני שם את את הרזולוציה על 1680X1050 (רזולוציה טבעית של המסך) ב-COD4 וגם ב-COD5 ומופיע טשטוש מוזר...

זה ממש נראה כאילו הוא בכלל לא ברזולוציה 1680X1050... ניסיתי לעדכן , להחליף ולהחזיר רגולוציות, להתקין מחדש את המשחקים, להתקין מחדש את הדרייבר של הכ.מסך.... כלום!!!

הנה תמונת מסך שצילמתי...http://img357.imageshack.us/img357/9396/34447879tp6.jpg

חשוב לציין שבמשחק רואים מעט יותר מטושטש...

בבקשה אני צריך עזרה!! תודה רבה לכל העוזרים!!!! :yelclap: :yelclap: :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלאתי.... תודה! :xyxthumbs: אני אשמח אם תראה אותה ותנסה לעזור לי...

עריכה: ראיתי את התמונה עכשיו וחוץ מהטישטוש של ההמרה של התמונה אני לא רואה אף טישטוש מיוחד... זה ממש מוזר כי במשחק הטישטוש הוא הרבה יותר חזק... מה יכול להיותר הבעיה... נראה שכאשר אני מצלם את המסך לא רואים טישטוש אבל שאני במשחק אני רואה אותו בברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ניזכרתי בבעייה... גם לי הייתה אותה והיא ניגרמה אחרי חיטוט קל בהגדרות ה3D בCCC... הפתרון לכך הוא להחזיר הכל לDEFULT או APPLICATION MANAGED. כמו כן רצוי לבטל את כל ההגדרות ב MORE OPTIONS חוץ מהTRIPLE BUFERING ו SUPPORT DX TEXTURES.

זה מה שאני עשיתי בשביל לפתור את הבעייה.. תנסה ותבדוק גם במשחק שעובד על מנוע אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...