הבריטים אנטישמיים או שאנחנו סתם מטומטמים? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבריטים אנטישמיים או שאנחנו סתם מטומטמים?

The Grey Matter

Recommended Posts

תשמע חיפשתי לינק לא מצאתי את האתר שראיתי את זה וגם שמעתי על זה מאנשים שונים לגמרי כולל אמא שלי שחיה ברוסיה באותה תקופה

הרדיו הסובייטי שידר דברי תעמולה אנטי-ישראליים, אולי זה איזה פקציה משם (?)

האמת היא גם לי לא נשמע הגיוני... לא נראה לי שהרוסים היו באים ככה לעזרת הערבים, ממש תוקפים את בעצמם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב אירופה אין גרעיני ואנחנו המדינה היחידה בעולם עם גרעיני שלא מודה בזה

המדיניות הרישמית של היא "אנחנו לא נהיה הראשונים במזרח התיכון עם גרעיני"

עריכה: הפעם היחידה שעשינו איזהשהוא שימוש בנשק הגרעיני הייתה לצורכי הרתעה באחת המלחמות שלנו הצי הרוסי בא לעזור לערבים במצב כזה כמו שידוע לכולנו לא הייתה נשארת על המפה

אז מתוך חוסר ברירה חימשנו שני ראשי נפץ ועשינו את זה ככה שהאמריקאים ידעו מזה והם הזהירו את הרוסים שלא כדאי להם הצי הרוסי על כל עוצמתו עשה אחורה פנה כמו טטלה

וזה למרות שלרוסיה היה הרבה יותר גרעיני מלכל שאר העולם ביחד פשוט כי אפילו הם עצמם לא יכולים להרשות לעצמם פגיעה של טיל גרעיני במוסקבה

אופס! להזכירך אנחנו נמצאים במקום המסוכן העולם שנקרא המזרח התיכון. אנחנו לא לוקסמבורג או שוויץ הקטנה.

בנוגע לרוסיה וישראל- לא היה כדבר הזה. המתיחות שהיתה (או שאולי אתה מתכוון אליה) זה במלחמת יום הכיפורים כאשר קיבלנו נשק מהאמריקאים כיוון שרוסיה התערבה בצורה בוטה וסייעה למצרים לתקוף את . זה פשוט היה מפר את האיזון במזרח התיכון ולכן ארה"ב התערבה.

בדיוק כמו שגבריאלי וחברתה צעקו אלימות כלפי נשים כשאמרו להן פלייבוי, ככה אמרו אנשי משרד החוץ כשהם שמעו את המילים ותחקיר.

לפי מיטב הבנתי, ישראל לא מודה כדי לא לחתום על אמנות שונות, כמו אמנת קיוטו, וגם כדי להשאיר את כולם במתח 8)

וואהו , מאיפה הקשר המדהים הזה !?

ו/או :

לצערי זו השוואה אומללה של חכ"יות עלובות למול מקצועני משרד החוץ. הם באמת מקצוענים, וההשוואה כל כך מפגרת עד כדי גועל.

כן תמשיך לחלום שמידניותינו זה השמדת עמים אחרים, ואנחנו התוקפן. מישום מה אתה שייך לחוג מיוחד ליפי נפש קיצוניים.

לא מפריע לאף אחד שהמידע שהם מציגים בתוכנית (כמו גז שחור שהופעל בגנין- משום מה אוהבים להאמין לבימאים ערבים) הוא שקרי.

ושוב הם מציגים את טבח סברה ושתילה, בתוכנית. כן תמיד יהיה האחד שימצא את הקשר המדהים.

גולת הכותרת:(או מה שהשמאל אוהב תמיד לחשוב).

בסופו של דבר אנחנו אחראים גם לשואה, אנחנו אחראים לטבח של הטורקים בארמנים. אנחנו הורסים ואנחנו השטן של העולם.

אה - ושוב - שרון אשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר להיות שמאלני, אני ימני ואני מסכים עם nice-1 במקרה הזה.

איך הבאת את זה לכך שאנחנו אשמים בכל.

הBBC שאלו שאלה לגיטימית, למה יש לנו גריעיני...אז במקום להתקומם

ולצעוק אנטישמיים.

בואו נביא אותם לכאן, נשים אותם באמצע אומ-אל-פאחם, ונגיד להם לדבר עברית.

הם מן הסתם לא יחזרו חיים, אז כאשר יבינו מה באמת קורה פה, הם לא יעשו כתבות כאילו יותר.

הממשלה והפוליטיקאים שלנו באמת מתנהגים באופן מחשיד, באופן כאילו אנחנו באמת אשמים בכל ההאשמות שלנו.

למה להגיד לכתבי הBBC שהם אנטישמיים כאשר בעצם אפשר פשוט להעמיד אותם על טעותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר להיות שמאלני, אני ימני ואני מסכים עם nice-1 במקרה הזה.

איך הבאת את זה לכך שאנחנו אשמים בכל.

הBBC שאלו שאלה לגיטימית, למה יש לנו נשק גריעיני...אז במקום להתקומם

ולצעוק אנטישמיים.

בואו נביא אותם לכאן, נשים אותם באמצע אומ-אל-פאחם, ונגיד להם לדבר עברית.

הם מן הסתם לא יחזרו חיים, אז כאשר יבינו מה באמת קורה פה, הם לא יעשו כתבות כאילו יותר.

הממשלה והפוליטיקאים שלנו באמת מתנהגים באופן מחשיד, באופן כאילו אנחנו באמת אשמים בכל ההאשמות שלנו.

למה להגיד לכתבי הBBC שהם אנטישמיים כאשר בעצם אפשר פשוט להעמיד אותם על טעותם?

שוב פעם עם תופעות ה"חצי קריאה" שלך.

כנראה שלא הבנת, אבל בסרט הם טוענים לשימוש ישראלי בנשק להשמדה המונית. והם מציגים לכאורה גז שחור שהופעל בג'נין ומזכירים שוב ושוב את הטבח בסברה ושתילה. אז אתה שואל עדיין למה אני זועק "אנחנו אשמים"? כיוון שכל הזמן מנסים למצא קשר מפוקפק לאשם הישראלי למוות להרס ואסונות.

בחלק השני של ההודעה שלך אתה שוב סותר את עצמך (מנהג טבעי משום מה). וחוץ מזה מה הקשר "אום אל פאחם"? זה עיר ערבית בתוך

מדינת . אין לזה שום קשר לכתבה ולשקרים המוצגים שם.

דובר משרד החוץ הכחיש שהאשימו את ההפקה של ה- BBC באנטישמיות. משום מה זה שוב פרופוגנדה עלובה של עיתונאי ישראלי שאוהב לחפש את הישראלי האשם בכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev, השאלה שהתוכנית הזאת מעלה היא לא למה לישראל יש נשק גרעיני - התשובה לשאלה זו מובנת לחלוטין.

השאלה שהם שואלים זה למה לא חושפת את הארסנל שלה ולא מאפשרת פיקוח על ייצור להשמדה המונית (אנחנו גם לא חתומים על האמנה למניעת הפצת גרעיני, כך שעד כמה ששאר העולם יודע יכול להיות שאנחנו מוכרים גרעיני למדינות זרות ומסוכנות).

udicol: טוענים שישראל עשתה שימוש בנשק להשמדה המונית?? מאיפה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם עם תופעות ה"חצי קריאה" שלך.

כנראה שלא הבנת, אבל בסרט הם טוענים לשימוש ישראלי בנשק להשמדה המונית. והם מציגים לכאורה גז שחור שהופעל בג'נין ומזכירים שוב ושוב את הטבח בסברה ושתילה. אז אתה שואל עדיין למה אני זועק "אנחנו אשמים"? כיוון שכל הזמן מנסים למצא קשר מפוקפק לאשם הישראלי למוות להרס ואסונות.

בחלק השני של ההודעה שלך אתה שוב סותר את עצמך (מנהג טבעי משום מה). וחוץ מזה מה הקשר "אום אל פאחם"? זה עיר ערבית בתוך

מדינת . אין לזה שום קשר לכתבה ולשקרים המוצגים שם.

דובר משרד החוץ הכחיש שהאשימו את ההפקה של ה- BBC באנטישמיות. משום מה זה שוב פרופוגנדה עלובה של עיתונאי ישראלי שאוהב לחפש את הישראלי האשם בכל.

מה זה חצי קריאה?

אתה ראית את הסרט? עשית אותו?

מאיפה את יודע מה יש בו?

היה ואתה יודע או חושב שאתה יודע אני אענה לך כך.

אני את הסרט לא ראיתי ומעלה וויכוחים רק מנגד תגובות, אל תסתכל על אינפורמציה חסרה בתשובות שלי אלא בנקודה עצמה, משהו שאת אף פעם לא עושה, אולי אתה פשוט לא מבין.

כל עוד אני בישראל אני לא מתרגש מאנטישמיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev, השאלה שהתוכנית הזאת מעלה היא לא למה לישראל יש נשק גרעיני - התשובה לשאלה זו מובנת לחלוטין.

השאלה שהם שואלים זה למה לא חושפת את הארסנל שלה ולא מאפשרת פיקוח על ייצור להשמדה המונית (אנחנו גם לא חתומים על האמנה למניעת הפצת גרעיני, כך שעד כמה ששאר העולם יודע יכול להיות שאנחנו מוכרים גרעיני למדינות זרות ומסוכנות).

udicol: טוענים שישראל עשתה שימוש בנשק להשמדה המונית?? מאיפה זה?

אשרת קוטלר ראיינה מומחה ליחסים בין לאומיים ואחד מדוברי משרד החוץ. שם הוא תיאר את הנקודות הבעיתיות בתוכנית, וחלק מהנקודות היו העובדה שהם דיווחו על שימוש בנשק להשמדה המונית - ואפילו דובר צה"ל לא הגיב להאשמות אילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא להעלות את השאלה האם זה באמת נעשה (הכתבה בBBC) מתוך אנטישמיות ושנאת או פשוט מתוך דאגה שישראל תממש את הנשק הזה...אני באמת בעד התפרקות מנשק אטומי, אבל כל עוד אנחנו במזרח התיכון מוקפים במדינות עויינות (וזה לא מוטל בשום ספק, אפילו מדינות שיש לנו איתן "שלום") ולרוסיה ולארה"ב יש גם כזה (לארה"ב מותר ולנו אסור?) אין מצב שישראל תפרק את הנשק שלה...זה יהיה דבר אבסורדי לעשות, כמו התאבדות, מכיוון זה אחד הדברים שמרתיע אוייבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...