דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 58 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מבטיח לך מה שליאור שוסרד עשה אתה לא יכול לעשות

ליאור סושרד למד איתי בתיכון והטבענו לו את הקטנוע שלו בבריכה באיזו הזדמנות.

תאמין לי שאין לו כוחות על-טבעיים, וגם לא לאורי גלר (מה שהוכח לא פעם ולא פעמיים)

אם אתה נופל בשבי אחיזות עיניים שכאלה, אין פלא שאתה מאמין באלוהים, לחשוב זה לא הצד החזק שלך.

רוצה לדעת איך מרחפים באוויר? איך עושים המון קסמים שאתה לא מבין?

חפש פרקים של סדרה בשם Magics Biggest Secrets (finally) Revealed

http://maskedmagiciansecrets.blogspot.com/2008_09_01_archive.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש כל הכבוד לכם, לקח לי איזה שעתיים להדביק את החומר... ;)

תותח דווקא ממך לא הייתי מצפה לשמוע על קוסמים למיניהם, זה טריקים ותו לא, אם זה ממש מעניין אותך ההודים מעולים בזה

ויש שם בית ספר אחד הטובים לקוסמות. אורי גלר הוא מתחזה במקרה הרע או סתם משהו שמהצל טיפשות המקרה הטוב, היה לפני שנים

באיזה ערוץ גרמני (הם היו חולים עליו) שעשו לו טריק חזרה ובקשו ממנו לכופף כפיות שהם הביאו כמובן שהוא לא הסכים או הצליח אני לא זוכר במדוייק.

כשאני קורא את הוויכוח יש לי הרגשה מוכרת קצת, ואני אסביר, זה נראה כמו וויכוח בין שני החלקים של המוח, אחד מיבני והגיוני והשני יותר רוחני

ומופשט, אני לא בטוח לאן רציתי לקחת את זה אבל זה משהו שהיה חשוב לי לומר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור סושרד למד איתי בתיכון והטבענו לו את הקטנוע שלו בבריכה באיזו הזדמנות.

תאמין לי שאין לו כוחות על-טבעיים, וגם לא לאורי גלר (מה שהוכח לא פעם ולא פעמיים)

אם אתה נופל בשבי אחיזות עיניים שכאלה, אין פלא שאתה מאמין באלוהים, לחשוב זה לא הצד החזק שלך.

מה אתה יודע עלי?. "לחשוב זה לא הצד החזק שלך". ובכן לא רק שאתה מטעה אך ורק את עצמך, אפילו למה שאתה אומר אין לך הבחנה. אני זוכר אותך כבר זמן רב נכנס לדיונים פה וזורק את ההברקות הזולות האלה הלוך ושוב.

אם לא שמת לב מה שאנחנו עושים בדיונים האלה ובמיוחד בדפים האחרונים כאן זה לחשוב ולהעתמק ככל שניתן (ואין סוף לכך). אף אחד פה לא מאמין בקיומו של אלוהים\העדר קיומו של אלוהים סתם כך. להפך - כל אחד מציין את הסיבות שלו ואת מה גרם לו להפוך מאמין או ההפך. אם תשים לב רבים משהצטרפו לדיון זה בתחילת דרכו היו אתאיסטים מוחלטים או לחילופין אברהמיים מוחלטים שטענו שניתן להוכיח את קיומו של אלוהים - כעת כולם מסכימים שלא ניתן להוכיח בוודאות וכי מבטם על אלוהים מוגדר כאמונה - מתוקף בחירה חופשית.

לגבי ליאור שוסרד - מה אכפת לי מה עשיתם לו בתיכון?. ולא רק - זה כלכך טפשי להתגאות בזה. הרי לא סתם בחרת את המקרה הבלתי-נשכח (האכזרי) הזה.

אני לא צריך להאמין לך. אני ראיתי בעיניים את מה שראיתי. מי שרוצה יאמין לי ומי שלא רוצה לא חייב. כולנו חיים פעם אחת ויכולים לסיים ת'חיים האלה גם מחר. אני זוכר את מה שראיתי וככל הנראה זה גם ילך איתי לקבר.

רוצה לדעת איך מרחפים באוויר? איך עושים המון קסמים שאתה לא מבין?

חפש פרקים של סדרה בשם Magics Biggest Secrets (finally) Revealed

http://maskedmagiciansecrets.blogspot.com/2008_09_01_archive.html

תודה!, נעיף מבט.[br]פורסם בתאריך: 18.12.2008 בשעה 00:26:15

טוטא

אתה מאמין בקוסמים ?

לא בקסמים של קלפים או טריקים למינהם - זו אחיזת עיניים!.

אני מדבר רק על דברים כמו שתילת מחשבות וכדומה. זה קיים. אני ראיתי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני שמח שנמצאו האנשים שמודים שאלוהים זה עניין של אמונה שלא דורש הוכחה מבחינתם. אמרו נא לי, אילו עוד דברים בעולם מקובלים עליכם ללא הוכחה וללא ראיה לנכונותם וקיומם?

וקצת בעניין הקודם, לגבי המדע: מה לעשות, ישנו תחום שנקרא גאולוגיה ותחום שנקרא ארכיולוגיה. מה לעשות שקיימים ממצאים שמראים שהעולם קיים מליארדי שנים, ומלא בשלדי יצורים שנכחדו מזמן. לא מקובל עליכם? בסדר גמור. אין שום חוק שאוסר עליכם לא להסכים עם תאוריה מדעית כלשהי, מבוססת ככל שתהיה. אני מבקש דבר אחד ויחיד: תסבירו לי בבקשה למה אתם לא מסכימים עם התאוריה הזו. "כי בתורה כתוב אחרת" זה טעון חלש למדי מבחינתו של כל אדם שאינו מקבל את התורה כאמת, אני מניח שאתם מבינים זאת. הסבר אחר בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתילת מחשבות ?

אתה מתכוון היפנוזה ?

אולי אתה מתכוון למה שאני מתכוון אבל קוסמות זה רק שם של זה אתה מדבר על מיומנות , זה לא משהו שהוא על טיבעי ( למרות שצריך את הכושר להתמודדות עם ה"על טיבעי " ) או בוא נגיד את זה ככה , זה לא הוכחה לכלום , אין בעולם הזה שום דבר ממש שהוא יותר "ניפלא" מהדבר השני , הכל שאלה של כמה עמוק אתה יורד , כלומר כמה הבן אדם מתעמק בזה ( או יותר נכון מסוגל להתעמק בזה ) וכמובן יש דברים שהם בעלי תשואה גבוהה יותר פר השקעה .

עדיין אני לא בטוח למה אתה מתכוון , מניפולציה של חשיבה ? - כי זה מה שהדת עושה לאנשים או אם תרצה שטיפת מוח , לעשות הוקוס פוקס והתחבר אל כוחות בילתי נודעים ואז אתה משנה את הסייקי של האדם השני ?- זה בולשיט .

יש את ההוא המכשף הטנטרי ( הייתה על זה כתבה ) שניסה להרוג את ההודי השני שקורא לעצמו היו"ר של האגודה לרציונליזם העולמי ( או משהו כזה - בהודו - יש לו אתר ) והוא עשה איתו היתערבות טלויזיונית ( ארוע שקרה בשנה האחרונה ) ולפני כל האומה ההודית הוא ניסה לקלל אותו ולמלמל לחשים וההוא היו"ר הרציונלי עומד על הבמה זחוח והקוסם מרקד סביבו ומלמל - זה היה מצחיק חבל"ז . ( זה היה משהו במסגרת הבחירות האחרונות שנערכו בהודו כאשר אחד המועמדים השתמש בשרותי הקוסם הטנטרי שיקלל את המתחרה ) - אם אני אצליח למצא קישור - אתן .

זה תקציר הכתבה מהאתר :

http://www.rationalistinternational.net/article/2008/20080310/en_1.html

והינה הוידיאו : ( תקציר של מספר שעות בשלוש דקות )

http://video.google.com/videosearch?q=The+Great+Tantra+Challenge&hl=en&emb=0&aq=-1&oq=#

וזה מיוטיוב קצת יותר ארוך :

http://www.youtube.com/watch?v=qNoX0XKUZlk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשים לב רבים משהצטרפו לדיון זה בתחילת דרכו היו אתאיסטים מוחלטים או לחילופין אברהמיים מוחלטים שטענו שניתן להוכיח את קיומו של אלוהים - כעת כולם מסכימים שלא ניתן להוכיח בוודאות וכי מבטם על אלוהים מוגדר כאמונה - מתוקף בחירה חופשית.

אולי זה אתה שצריך לשים לב יותר,

אף אחד לא טען (גם לא בתחילת הדיון) שאפשר להוכיח או להפריך את קיומו של אלוהים,

מתחילת הדיון אנשים נותנים כאן בעד ונגד אמונה ודת, קיום האל הושם בצד על ידי 99% אם לא 100% מהמשתתפים,

עוד בדיון הקודם כולם הסכימו שאי אפשר להוכיח או להפריך דבר בקשר לזה.

אני מדבר רק על דברים כמו שתילת מחשבות וכדומה. זה קיים. אני ראיתי את זה.

אתה דיברת על ריחוף באוויר, תעשה לי טובה...

בקיצור, אתה מאמין בכוחות על טבעיים כשזה מגיע לכל דבר שאתה לא יכול להסביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה אתה שצריך לשים לב יותר,

אף אחד לא טען (גם לא בתחילת הדיון) שאפשר להוכיח או להפריך את קיומו של אלוהים,

מתחילת הדיון אנשים נותנים כאן בעד ונגד אמונה ודת, קיום האל הושם בצד על ידי 99% אם לא 100% מהמשתתפים,

עוד בדיון הקודם כולם הסכימו שאי אפשר להוכיח או להפריך דבר בקשר לזה.

אתה דיברת על ריחוף באוויר, תעשה לי טובה...

חזרת על דבריי.

בקיצור, אתה מאמין בכוחות על טבעיים כשזה מגיע לכל דבר שאתה לא יכול להסביר.

אוקיי שכחתי להכניס את התעופה לשם. מחילה.

אני לא מכיר עוד תופעה.

יש רק איזושהיא גלימה שהופכת בנאדם לבלתי נראה. היתה תקופה שכלכך רציתי את זה שהתחלתי לשאול בפורומים שונים על זה. :cool2:

[br]פורסם בתאריך: 18.12.2008 בשעה 02:47:12

שתילת מחשבות ?

אתה מתכוון היפנוזה ?

שתילת מחשבות היא סוג של היפנוזה מהירה. זו דוגמה למה שהיה בהופעה של ליאור שוסרד. אישה אחת מהקהל נתבקשה להסתכל עליו, לחשוב על שם מסוים ולכתוב אותו על דף ריק (ריק משני הכיוונים יא עכביש!). היא כתבה את השם הזה בלי שאף אחד יראה. ליאור אמר את השם וכשהיא הרימה את הדף - אותו שם (זה היה ויקטור נראה לי - זה היה מזמן).

אפילו שמות יכולים להיות קיימים ללא שיאמרו אותם כצליל או יכתבו אותם על דף - הם יכולים לעבור ממוח למוח דרך החשיבה.

אבל נכון להיום יש הבדל בין שתילת מחשבות להיפנוזיס. הפינוזה (היא ככל הנראה מספר תחומים המתקשרים לאותה יכולת). היפנוזה היא תחום שנעזרים בו רופאים ופסיכיאטרים. היא חדירה למוחו של אחר אך לא למען שתילת מחשבה (או שכן) אתה פשוט משחק במערכת העצבים שלו מבלי שום גשמיות. אתה קובע באיזה אזור ירגיש "הרדמה" ובאיזה לא. כמובן שבשביל לעשות את זה עליך להיות ותיק בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישה אחת מהקהל נתבקשה להסתכל עליו, לחשוב על שם מסוים ולכתוב אותו על דף ריק (ריק משני הכיוונים יא עכביש!). היא כתבה את השם הזה בלי שאף אחד יראה. ליאור אמר את השם וכשהיא הרימה את הדף - אותו שם

אני לא יודע אם ראית את הכתבה בערוץ 22 על "ציוד קסמים" בערך 3 ימים אחרי שנגמר "החורש" של אורי גלר, אבל הקליפבורד שהשתמשו בו משאיר סימן של מה שנכתב על הדף, שאפשר לראות רק באור חזק ובזוית מסוימת (כמו נגיד.... זרקורים של אולפן?)

בהפקה של התכנית הודיעו רשמית שזה הציוד שעשו בו שימוש, אני לא מאמין שכזה טריק בגרוש מפיל אותך. אני מבין שאחרי הצטיידות במיטב הטריקים מאיביי ואימון קצר של 3 ימים אתה תאמין שגם אני על טבעי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תותח פה אתה טועה

היפנוזה זה לא "שליחת אנרגיות" או איזה חרטה אחרת

זה סך הכל שימוש של סוגסטיות (השאות) כלפי המהופנט על מנת להכניס אותו לטראנס היפנוטי

למדתי על זה לפני הרבה שנים אז אני לא זוכר במדיוק

מה שאני כן יכול להגיד לך , שאפילו מכניסה אותך לטראנס היפנוטי - לפחות כך הרבה מחקרים מגלים

[br]פורסם בתאריך: 18.12.2008 בשעה 07:21:26

קודם כל אני שמח שנמצאו האנשים שמודים שאלוהים זה עניין של אמונה שלא דורש הוכחה מבחינתם. אמרו נא לי, אילו עוד דברים בעולם מקובלים עליכם ללא הוכחה וללא ראיה לנכונותם וקיומם?

וקצת בעניין הקודם, לגבי המדע: מה לעשות, ישנו תחום שנקרא גאולוגיה ותחום שנקרא ארכיולוגיה. מה לעשות שקיימים ממצאים שמראים שהעולם קיים מליארדי שנים, ומלא בשלדי יצורים שנכחדו מזמן. לא מקובל עליכם? בסדר גמור. אין שום חוק שאוסר עליכם לא להסכים עם תאוריה מדעית כלשהי, מבוססת ככל שתהיה. אני מבקש דבר אחד ויחיד: תסבירו לי בבקשה למה אתם לא מסכימים עם התאוריה הזו. "כי בתורה כתוב אחרת" זה טעון חלש למדי מבחינתו של כל אדם שאינו מקבל את התורה כאמת, אני מניח שאתם מבינים זאת. הסבר אחר בבקשה.

מי אמר שהתיאוריה הזאת לא מתקבלת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...