מלאי וציוד ליום הגיוס הקרב ובא... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלאי וציוד ליום הגיוס הקרב ובא...

NiTRo37

Recommended Posts

היי חברים (:

ב3 לדצמבר עולים על מדים :yelclap: (סוףסוף!)

אוקיי, בנתיים קניתי:

תרמיל 80 ליטר של חברת Outdoor.

גופיות קצרות/ארוכות בצבעי לבן וירוק זית.

גרביים, תחתונים.

כלי רחצה ותכשירים הגיינים למיניהם.

שעון יד של קאסיו.

אולר רב שימושי.

אשמח אם תאמרו לי מה עוד עליי לקנות, ומה עוד עליי להביא ליום הגיוס(כמו שהבנתי מסמכים מן הסתם, סדין מגבות וכו'...)

תודה רבה :smile1: :smile1:

נ.ב.: אם יש פה עוד חבר'ה שמתגייסים ב3 לדצמבר, השמיעו קול :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם עצה שלדעתי יכולה לעזור ולחסוך זמן:

תכין לך שקיות נפרדות עם גופיה, תחתונים וגרביים וככה כשתקבל זמן למקלחת, תוכל לעוף למקלחת תוך שניה ובאופן כללי זה יותר נוח לסדר את זה בסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים תודה רבה על העצות! :)

אל תשכח נעלי , ואל תביא יותר מדי ציוד בוודאי שלא יקר, יש לדברים נטייה להעלם בטירונות

בקצור אל תביא יותר מדי, תשמור על תיק קל.

נעלי כדורסל גבוהות יתאימו? כי תכלס כל הנעליים שיש ברשותי הם של סקייט או גבוהות(אולסטאר)...

לבוא לגיוס עם הנעליים הספורטיביות עליי או שבתיק?

גם אני עולה על מדים ב3 לדצמבר, מאיפה אתה?

אני אשדודי :hi: אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים תודה רבה על העצות! :)

נעלי כדורסל גבוהות יתאימו? כי תכלס כל הנעליים שיש ברשותי הם של סקייט או גבוהות(אולסטאר)...

לבוא לגיוס עם הנעליים הספורטיביות עליי או שבתיק?

מה שנח לך לרוץ איתו, ולדעתי תבוא איתם עליך, למה לסחוב עוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברים (:

ב3 לדצמבר עולים על מדים :yelclap: (סוףסוף!)

אוקיי, בנתיים קניתי:

תרמיל 80 ליטר של חברת Outdoor.

גופיות קצרות/ארוכות בצבעי לבן וירוק זית.

גרביים, תחתונים.

כלי רחצה ותכשירים הגיינים למיניהם.

שעון יד של קאסיו.

אולר רב שימושי.

אשמח אם תאמרו לי מה עוד עליי לקנות, ומה עוד עליי להביא ליום הגיוס(כמו שהבנתי מסמכים מן הסתם, סדין מגבות וכו'...)

תודה רבה :smile1: :smile1:

נ.ב.: אם יש פה עוד חבר'ה שמתגייסים ב3 לדצמבר, השמיעו קול :hat:

חח אני התגייסתי ב-3 בדצמבר...לפני שנתיים.

אני מניח שאתה מתגייס לתותחנים?.

[אני גוייסתי בכוח למ.צ., משם עברתי להיות חוקר פלילי במצ"ח...משהו שהשתלם בדיעבד]

בכל אופן, אל תגזים בכמויות הדברים...בד"כ יוצאים שבת ראשונה וגם אם לא, אתה כולה 12 יום בפעם הראשונה, ככה שתיקח ציוד בכמות סבירה...אחרי שבועיים בצבא כבר תבין ותדע מה אתה צריך לקחת איתך.

בגדול - חשוב לקחת תיק רחצה [אלא אם תסתפק באחד שתקבל בבקום], עם הדברים החיונים, שמפו,סבון, משחה נגד פטריות, סכין גילוח וקצף [או מכונה אם יש לך], מברשת שיניים וכו'.

חשוב חשוב חשוב לקנות לעצמך אמצעי כלשהו להאיר...אל תיקח פנס, אני ממליץ בחום לקנות מנורת לד קטנה [פנס לד]...אפשר לקנות כאלה בריקושט וגם בThe northface ובכל חנות אחרת שמכבדת את עצמה טיפה.

*סתם ככה - את הטירונות שלי עשיתי בשיא עונת הגשם בתוך אוהל עם חורים בלי תאורה...ככה שתאורה זה חשוב.

וכמובן דברים רגילים - כמה גופיות ארוכות, כמה גופיות קצרות, רצוי גם גטקעס, גופיה טרמית אחת, מכנסי טרנינג וחולצה ארוכה אחת [קפוצ'ון\Sweatshirt].

אם אתה תעשה את הטירונות בשבטא, ממליץ אחרי השבועיים הראשונים שתתאקלם ותראה כמה קר שם, לקנות שקיות חימום בשביל השמירות.

בנוגע לשעון - ממליץ על G SHOCK למיניהם...קניתי אחד לפני הגיוס, וזה היה חכם. משרת אותי נאמנה כבר שנתיים ועדיין בלי שריטה אחת. [למרות כל הדברים המופרעים שהוא עבר, שאני בעצמי לא יצאתי לגמרי שלם מהם]

אולר זה דבר חשוב וגם מצית, אתה לא מאמין כמה שימושים יש לשניים האלה.

ממליץ גם שתקנה מנעול שתרכיב אותו ע"ג התיק...אתה לא מאמין כמה גניבות יש בצבא אם אתה לא שומר על הדברים שלך כמו שצריך - תנעל את התיק שלך כשאתה לא נמצא בקרבתו, אחרת אתה תמצא את עצמך בלי דברים שהיו לך בתיק וחשובים לך.

עוד משהו שאני ממליץ עליו זה לקחת חפיסת אקמולים...זה קצת טפשי, אבל טירונות בחורף זה קר. ממש קר. אני עצמתי חליתי איזה פעמיים במהלך הטירונות וההכשרה. אומנם יש לך חבשים ורופאים, אבל אלוהים, זה לוקח זמן עד שאתה רואה אחד. אקמול תמיד מציל אותך כשאתה מרגיש חרא.

זהו, בקיצור שיהיה לך בהצלחה.

[איזה יופי לראות את הנכדים שלי מתגייסים לצה"ל...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזים עם הדברים. יש כאלה שהתיק שלהם נראה כמו בית מרקחת קטנה (קרמים לשפשפת, עור יבש, טיפות עיניים, כדורים, דאודורנטים). לא צריך להגזים. כל הסבונים והשמפואים תחזיק בכלים קטנים (אם יש לך את הבקבוקונים האלה של הבית מלון זה בכלל ליגה). חבל להיסחב שם ליטר שמפו בתיק שיכול להיפתח (לא לשכוח לשים בשקית!!). חולצות אל תשכח שתקבל גם בבקו"ם אז אל תיקח 800 חולצות.

והכי חשוב לסדר את התיק בצורה כזו שלא תצטרך להוציא חצי תיק בשביל להגיע לדברים השימושיים.

* אהבתי את ההמלצה של אחד מהחבר'ה פה לשים תחתונים וחולצות וגרבים בשקיות נפרדות, באמת רעיון נחמד :) החסרון היחיד שצריך מלא חולצות. אישית אין לי בעיה לשים בטירונות חולצה מסריחה של אתמול כי במילא תוך 10 דקות גם החולצה הנקיה ביותר תסריח כמו של אתמול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...