West Vs. East - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

West Vs. East

MishaK

Recommended Posts

אני לא יודע מה עם השאר, אבל אני יודע של Remedy אין קריירה עצמאית. הוא רק ב Wu Tang Clan .

לבן אדם הייתה קריירה עצמאית עוד לפני שהוא הצתרף ל WU TANG הוא הוציא שני דיסקים שגם מכרו דיי הרבה בארה"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצטער שלא הייתי שותף בת'רד בימים האחרונים, הייתי מחוץ לבית אצל חברים ואני עדיין אצלהם עד סוף השבוע. אני רושם מהמחשב של חבר.

בקיצור, West/East רשמית לא בידיוק קיים, אבל זה בנתיים מה שגורם לכל המלחמות. בקרוב אני מאמין שנשמע יותר שירים ודיסים שמפערים את ה-West/East בהתאים לראפר.

WuTang Clan כשמו כן הוא. הלהקה התחילה בתור שבט, כל מי שרוצה להצטרף ולרפרפ קצת מוזמן. האנשים שנכנסים לא נשארים להמון זמן ופורשים אח"כ להמשיך לקריירת ראפ משלהם או אם הייתה להם אחת כבר, אז לעצור לה.

ב-WuTang עברו מינימום 30 ראפרים, אפשר להגיד שזה כמו קבוצת ה-T.A.C.T של סאבלימינאל אם מישהו מכיר.

בקשר ל-Scarface ו-Ludacris להם יש יותר חיבה לכיוון ה-West עד כמה שאני יודע, אבל הם לא בידיוק מנסים לשייך את עצמם לאחד המחנות.

DMX - זה כבר סיפור אחר. הוא אומנם שייך ל-Ruff Rydars אבל הוא עדיין עם חיבה ואהבה ענקית לכיוון ה-West.

משהו לא קשר, מישהו זוכר את Mobb Deep הפאג? הבנאדם נעלם כיאילו בלעה אותו האדמה... הוא מפחד ביותר. לא יוצא לשום מקום, לא מופיע, לא מקליט, Nothing!

הינה עובדה שלא כדאי להתעסק עם West Side Baby!

אגב, אני וחבר שלי אתמול ראינו את Gridlock'd, הסרט האחרון שיצא מטופאק. שמנו לב שבהתחלה יש קטע שלו בלי חולצה, וכל הקעקוע שלו של האישה שמתחת כתוב

2.DIE.4

הרוס לגמרי. עכשיו כמובן שהבנאדם חטף המון כדורים כבר בניו יורק, אבל כל התמונות שלו שיצאו גם אחרי התקרית הראו שהקעקוע לא נהרס למרות שהוא קיבל ליד. עכשיו, אחרי התקרית בלאס ווגאס לפי השמועות הוא קבל שם עוד כדור, שהכדור הזה הוא שהרס את כל הקעקוע.

אני חושב שהוא באמת אכל עוד ניסיון התנקשות ושרד גם אותו, אבל החליט לביים את מותו. הסרט כמובן יצא אחרי המוות ושם יש את התמונה היחידה שבה הקעקוע הרוס. זאת עדיין השארה שאנחנו עובדים עלייה כבר כמה ימים. אחרי הכל מוזר מאוד שהצליחו להסתיר את פאק ברחובות בלי שאף אחד יראה אותו וגם בלי שאף אחד מאנשי צוות ההפקה וכל הסובבים אותו ילשין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בקשר לשניהם. בשיר Ruff Riderz - WW3 (שיר מומלץ מאוד דרך אגב) סנופ אומר שהוא מהווסט, ג'אדקיס אומר שהוא מהאיסט וסאקפיייס אומר

Swiss Beatz (Scarface)

State yo name gangsta (Scarface)

Where you representing (Motherfucking southside)

ולודאקריס בשיר החדש Act a Fool אומר

If anyone talk bad about the dirty south

Tell me whatcha gon do? Act a fool

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוו טאנג זה רק לייבל הם לא עושים דיסקים ביחד (למעט שניים לפני לא מעט שנים)

זה כמו טאקט סאבלימינל והצל יוצאים בדיסק לבד ומארחים ראפרים מטאקט

מבינים?!

אלי אחי הפתעת אותי עם כל הידע שלך

מאיפה זה הגיע?!!!!

אה כן לודאקריס הוא מה"ד'רטי סאות'" אבל הוא לא כמו st. lunatic הוא יותר רגוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה.

Cypress Hill שייכים ל-West Side לא? אז מה הקטע של Westside Connection ששונאים אותם? ולמה לעזעזל הם שונאים אותם? איך אפשר לשנוא חבורת סטלנים שרוטים כאלה? כל השירים שלהם נכתבו כשהם היו על Wee או טריפים ואקסטות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמוך עליי, כל השירים נכתבו על סמים.

יש לי דיסק הופעה שלהם, הם היו כ"כ מסטולים שהם בקושי יכלו לדבר. כל מה שהם יכלו לעשות זה לשיר, למה? כי הם זוכרים את השירים הכי טוב כי הם נכתבו בסוטול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם טופאק נצפה בישראל...

http://www.2paczone.com/news/GroupofpeopleclaimtheysawT.php

לא יודע מה להגיד על זה, שמעתי גם פעם סיפור על מישהו מדימונה, שחור שהגיע פתאום מסתורי כזה שהיה תמיד לבד עם חולצות ארוכות גם בשיא החום, ומאחת הידיים יצאה לו ה-W של הקעקוע Outlaw שיש לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קראתי את התאוריה על זה שהוא לא מת, ואני אומר שזה נכון, אני מאמין שהוא חי והוא עוד יחזור.

בקשר לcypres hil הם תותחים.

בקשר לDMX הוא גם היה בWU TANG CLAN.

תנסה להשיג את כל הדיסקים שלו, במיוחד את כל 11 ה-Makaveli, יש שם מלא שירים שנותנים רמזים על כך שהוא לא מת. ב-All out הוא גם מדבר על כך שמנסים למצוא מי ירה בו ואח"כ על הרצח של קאדפי מה-Outlawz שנרצח אחרי פאק.

Cypress Hill ענקיים, שלושה מקסיקנים מסוממים עם קול שאני משתגע איך הם מצליחים להוציא אותו. שירים לרוב דפוקים, אבל כיף מאוד לשמוע אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nas- איסט

DMX- איסט

פיפטי- אין צד אבל הוא אומר שהוא מייצג את הווסט

B.I.G- איסט

scarface- איסט

ludacris- דירטי סאות'

cypress hill- ווסט

snoop dogg- ווסט

benzino- איסט

busta- לא מייצג אף אחד

dr. dre- ווסט

EAZY E- ווסט

Eminem- לא שייך אבל מייצג את הווסט

ja rule- איסט

N.W.A- הקבוצה של דרה, איזי אי, אייס קיוב, ראן די אם סי ועוד אחד ששכחתי ת'שם שלו (סנופ הצטרף אליהם לא מזמן במקום איזי שמת) הם ווסט

tupac- ווסט

nelly- דירטי סאות' (ביחד עם הסט.לונאטיק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cypress Hill ענקיים, שלושה מקסיקנים מסוממים עם קול שאני משתגע איך הם מצליחים להוציא אותו. שירים לרוב דפוקים, אבל כיף מאוד לשמוע אותם.

צודק, הם גאונים!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...