אני מחפש תוכנה מסויימת שקשורה לזיכרון הפיזי - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מחפש תוכנה מסויימת שקשורה לזיכרון הפיזי

p-o-i

Recommended Posts

היי שלום לכלום לא ידעתי היכן להכניס את השאלה הזאת ..אז אם זה לא מתאים לכאן תעבירו אותי...

אני בעיקרון מחפש דרך להכניס תוכנות לתוך הזיכרון הפיזי...(לא לצמיתות אלא כל עוד המחשב דולק כמובן) והבנתי שיש תוכנה כזאת...אני פשוט לא יודע איך קוראים לה ולא מוצא אותה מישהו יכול לומר לי שמות של תוכנות המסוגלות לבצע את זה?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ כן בערך RAMDRIVE ישנה מאוד לא?...והיא מוגבלת גם או משהו...אני ראיתי איפושהו בנט תוכנה להורדה אבל לא יכולתי להוריד כי לא היה לי זמן והיתי בטוח שאני ימצא אותה שוב אבל לא הצלחתי.. הקטע פה יש לי 4 GB ויש לי כל מיני דברים שהייתי רוצה לראות איך הם יגיבו כאשר הם יהיו על הזיכרון הפיזי ישירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן RAMDRIVE שייך לתקופת הדוס הישנה והטובה אך קיימים ישומים כאלו גם למערכת חלונות

אם איזו אתה משתמש - ואני ממש לא בטוח כי דבר זה יאיץ לך את הביצועים (מכיוון שזה נורא תלוי במערכת ההפעלה) אבל זה שווה בדיקה

בכל מקרה עם יש לך כסף SPARE חפש מידע על IRAM - הדבר הזה מדהים (מנסיון)

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יחפש ויש לי vista ultimate sp1 מה אתה אומר אתה מכיר תוכנות?...[br]פורסם בתאריך: 6.11.2008 בשעה 15:24:10

אהה אני מכיר את זה...אני רוצה להביא משהו כזה אבל אני מחכה (אם זה בכלל יקרה) שיגיע אחד של ..כי מה שאני מצאתי היה רק DDR1...ומה אתה אומר זה שיפור משמעותי?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב כפי שאמרתי אין לי נסיון לדבר הזה במערכת - אשמח מאוד אם תתנסה ותשתף כאן בפורום את רשמיך (הפריה הדדית)

:smile1:

גגל - ramdisk - יש לא מעט תוצאות

לגבי IRAM זה לא רק שיפור משמעותי - זה משהו אחר לגמרי אין מה להשוות בין ביצועים של IRAM לבין ביצועי דיסק קשיח סטדנדרטי או . הרבה הרבה יותר מהיר. התקנתי את זה פעם אחת עבור מישהו עם דרישות מיוחדות לביצועים גבוהים ב-IO (אני לא יכול לפרט יותר מזה). הדבר הזה פשוט טס. לגבי האמינות - אני רואה בזה דבר יותר אמין מאשר דיסק קשיח רגיל (אין חלקים נעים - וזה מגובה ע"י - ואם בכלל אתה מחבר את המחשב ל-UPS אז ממש אין לך שום בעיה).

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...