סרטי BABYLON 5 מה הסדר לצפייה? מה ראשון? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטי BABYLON 5 מה הסדר לצפייה? מה ראשון?

harbinger

Recommended Posts

לא מדויק

ה"קריאה לנשק" היה סרט מקשר בין סוף עונת בבילון 5 שהיווה בעצם את סוף הקיום של בבילון 5 כתחנה כלל גלקסית ופתיחת הסדרה קרוסייד.

בסרט ה"קריאה לנשק" שהוא מדהים !!.

יש את האויב (שכרגע אני לא זוכר את שמו הרבה זמן לא ראיתי ..) שמפזר חומר באטמוספירה של כדור הארץ והופך אותו למעין כוכב נגוע במחלה ומבודד ואסורה

הכניסה אליו.בסדרת קרוסייד בפתיחה שלה אתה רואה את הקפטיין גידעון מציג את הקטע הזה מהסרט ומציג את המשימה שלו למצוא תרופה ופיתרון לחומר הזה

כל 13 הפרקים (לצערי הרב :'( :'( :'( :'( :'() הוא והצוות שלו עוסקים בחיפוש אחר התרופה וכמובן בספינת האקסקליבר שהיו 2 כאלה בסרט הקריאה לנשק

ואחת מהן עשתה משימת התאבדות להתפוצץ על תא הפיקוד של ענן\ספינת האויב.

http://www.b5tech.com/isa/excalibur/excalibur.html

הנה תמונה..(סליחה שאני חופר - אני מכור לסדרות האלה.)

חובה צפייה ואחריו לראות את קרוסייד a call to arms

רק אם את רוצה הסברים היסטורים the begining

בינוני the gathering

לא ממליץ ראיתי ואין אף דמות מהסדרה סתם סרט לעשות כסף על המעריצים the legend of the rangers

סרט נחמד לדעתי the river of souls

thirdspace אני חושב שהוא בין עונה שניה לשלישית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון צודק

לא צילמו ואפילו לא סיימו את העונה הראשונה.חברות ההפקה לא היו מוכנות לשלם לתסריטאי מייקל J סטרזניצקי שישלים את הסדרה ( 5 עונות)

היתה איזה פרשה והוא הסתכסך איתן.אז העונה הראשונה היתה רק 13 פרקים מתוך 25.אבל כמה שנים אחרי זה הוא כתב את הסדרה מצויינת ג'רמייה

היא לא בדיוק בדיוני אבל בהחלט ראויה לצפיה.

Jeremiah

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון צודק

לא צילמו ואפילו לא סיימו את העונה הראשונה.חברות ההפקה לא היו מוכנות לשלם לתסריטאי מייקל J סטרזניצקי שישלים את הסדרה ( 5 עונות)

היתה איזה פרשה והוא הסתכסך איתן.אז העונה הראשונה היתה רק 13 פרקים מתוך 25.אבל כמה שנים אחרי זה הוא כתב את הסדרה מצויינת ג'רמייה

היא לא בדיוק בדיוני אבל בהחלט ראויה לצפיה.

Jeremiah

ג'רמייה הייתה סידרה טובה!! היו רק שתי עונות נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר צפיתי לראשונה בבילון 5 אי שם בשנת 98 חשבתי שזו סדרה מדהימה. בצבא ראיתי את הסדרה פעם נוספת, הפעם מנקודת מבט בוגרת וביקורתית יותר. לצערי הסדרה סבלה מתקציב מצומצם ביותר, במיוחד בעונה הראשונה. המשחק של חלק מהשחקנים לא מרשים כמו שזכרתי, למעט סינקלייר, אותו תמיד זכרתי כשחקן גרוע. ג'קאר ולאנדו השחקנים הטובים ביותר, דלן כמעט הגרוע ביותר. פרצופים שהיא עושה... אוי. היו צריכים להעיף אותה יחד עם סינקלייר.

למרות זאת, בבילון 5 ללא ספק סדרת מד"ב הטוב בכל הזמנים. אם רק היה לסדרה יותר תקציב ושחקנים יותר מוכשרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

שתי עונות והיא היתה סדרה טובה.אבל עדיין לא ראיתי סדרה כמו בבילון 5

האמת שאני משוחד , סטארגייט וסטארגייט אטלנטיס מבחינתי הן מס' 1 ומס' 2

בבילון 5 נמצאת אצלי ביחד עם מסע בין כוכבים הדור הבא במקום מס' 3.

עריכה:

אההה , שכחתי כמובן את באטלסטאר גלקטיקה , שלדעתי היא היורשת של בבילון 5 מבחינת סדרת מד"ב שמתרחשת בחלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי כל הסרטים שנעשו היו שווי צפייה, אבל שוב, זה בגלל שמאוד אהבתי את הסידרה המקורית.

קרוסייד הייתה זוועה ועשתה עוול למותג בבילון 5. האפקטים נראו כאילו עשו אותם בשנות השמונים במחשב ביתי, השחקנים משעממים ולא מוצלחים, הדמויות כנ"ל, העלילה מטופשת ומשעממת לרב (לא הרעיון של הסידרה, הפרקים עצמם). לקחו רעיון טוב והרסו אותו, ממש הכרחתי את עצמי לשבת ולראות את הספין אוף הבינוני הזה. פשוט בושה ליוצר הסידרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון האבר

אם ראית את הסרט "הקריאה לנשק" היית מבין יותר.ואני בחלט מצאתי אותה המשך (אמנם לא באותה רמה) מעניין לבבילון 5 ואהבתי כל פרק

היה מאכזב שהיא היתה קצרה יחסית ולא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין נכון או לא נכון - יש טעם אישי. ראיתי את כל הסרטים המשוייכים לבבילון 5, כולל הקריאה לנשק. אהבתי את הסרט אבל את הסידרה ממש ממש לא. מסתבר שאני לא היחיד, הסידרה קיבלה ביקורות ממש פושרות ורייטינג ממשך נמוך ולא סתם.

http://www.imdb.com/title/tt0149437/

http://www.tv.com/crusade/show/1526/episode.html

כאלו ציונים לסדירת בידיוני מבית היוצר של J. Michael Straczynski' זה פשוט בדיחה, בייחוד שהציון גבוה ממה שצריך כי הניקוד ניתן ע"י חובבי בבילון 5. אם היו בודקים את הציון רק אצל אנשים "רגילים" (חובבי SCI-FI אבל לא מעריצי בבילון 5 שרופים כמונו) אני בטוח שהיא הייתה מקבלת ציון הרבה יותר נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, הבעייה שהספין אוף הזה לא כתוב כמו בבילון 5 (כל העונות מראש שבסוף הל מסתדר) אלא נכתב פרק אחרי פרק (וד"א - חלק מהפרקים בכלל לא נכתבו עי היוצר המקורי) ככה שאין קשר.

אני בעד כמה שיותר סדרות SCI FI בתור חובב התחום, אבל הסידרה הזו בהחלט לא הייתה איכותית, בטח לא בקנה מידה של בבילון 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני משוחד , סטארגייט וסטארגייט אטלנטיס מבחינתי הן מס' 1 ומס' 2

בבילון 5 נמצאת אצלי ביחד עם מסע בין כוכבים הדור הבא במקום מס' 3.

עריכה:

אההה , שכחתי כמובן את באטלסטאר גלקטיקה , שלדעתי היא היורשת של בבילון 5 מבחינת סדרת מד"ב שמתרחשת בחלל.

אטלנטיס הייתה נחמדה מאוד בעונה הראשונה, אבל כל מה שבא מאז ועד היום (להזכירך, אנחנו בעונה חמישית)

אלו פרקים סטייל

"כפר נידח בעולם נידח, הצוות מספק ציוד רפואי או סוחר עם תושבי הכוכב, יש מתקפת ריית' או מייקל, מישהו נחטף, מצילים אותו, חוזרים"

וחוזר חלילה.

אני ממשיך לראות את זה רק בגלל הריספקט לסדרה המקורית (SG1) שבאמת הייתה מדהימה, והיא מס' 2 שלי (אחרי בבילון 5).

אטלנטיס שוממת ומשמימה לחלוטין, פעם ב 10 פרקים יש אולי איזה פרק מעניין באמת, אבל אז חוזרים לשגרה (הו לא! עוד ריית'..)

באטלסטאר גלקטיקה בהחלט חביבה ואני אמשיך לצפות בה אבל לא הייתי חושב עליה בחיים כיורשת לבבילון 5, זה כמעט חילול הקודש.

(מה שכן, היא יותר מרתקת מאטלנטיס למשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...