צריך עזרה ב-Vice city - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה ב-Vice city

zag_zag

Recommended Posts

נתקעתי במשימה שנקראת The driver. צריך לנצח שם איזה מישהו במרוץ, אבל אני לא מצליח לנצח אותו. ניסיתי לירות לו בגלגלים (עם M16 וסנייפר) איך שהמרוץ מתחיל, אבל אפילו כשנראה לי שאני פוגע הוא ממשיך לנסוע מהר. ניסיתי אפילו להקים מחסום בנקודה שהוא עובר בה, ואז לפנצ'ר, אבל גם זה לא הלך. למישהו יש רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה מלא פעמים.

תלמד לנהוג, זה לא קשה. כל פעם שיש לך אפשרות כנס בו בצד מאחורה, זה יגרום לו לעוף לצד ותוכל לקחת ממנו מרחק יפה.

עשיתי את המשימה הזאת פעמיים, כל פעם לקח לי בערך שעה וחצי של ניסיונות. אבל היה כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי אותה פעם אחת אם מכונית איטית חחח

התחלתי לינסעו ופשוט ניתקע בוא משאית כזאת קטנה הוא אף לצד ו לא ראיתי אותו כול המירוץ חח והוא גם כן נורא איטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לפתוח ת'ארד על שאלה אחת...יש לי בעייה במשימה שצריך לפזר פרסומות ברחבי העיר בעזרת המטוס... אני בקושי מצליח להמריא איתו ואחרי שנייה הוא מאבד גובה וחוזר למים...מישהו יכול לייעץ לי איך לשלוט עליו טוב?(כפתורים,שיטות, כל דבר)...ניסיתי כבר יותר מדי פעמים ולא הצלחתי)::... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף השארתי לעצמי מכונית מהירה ליד התחנת משטרה (ממש בתחילת המרוץ) וככה ניצחתי

יש לי שאלה אחרת:

אני חושב שסיימתי את כל המשימות באחוזה של diaz, אבל משום מה עדיין מופיעה לי שם האות V (כלומר, יש משימה שעוד לא עשיתי). המשימה האחרונה שעשיתי שם הייתה להשתלט על הקניון. אמורות להיות שם עוד משימות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף השארתי לעצמי מכונית מהירה ליד התחנת משטרה (ממש בתחילת המרוץ) וככה ניצחתי

יש לי שאלה אחרת:

אני חושב שסיימתי את כל המשימות באחוזה של diaz, אבל משום מה עדיין מופיעה לי שם האות V (כלומר, יש משימה שעוד לא עשיתי). המשימה האחרונה שעשיתי שם הייתה להשתלט על הקניון. אמורות להיות שם עוד משימות?

לא..יש לך במקום אספקת ,אליקופטר ומוסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לפתוח ת'ארד על שאלה אחת...יש לי בעייה במשימה שצריך לפזר פרסומות ברחבי העיר בעזרת המטוס... אני בקושי מצליח להמריא איתו ואחרי שנייה הוא מאבד גובה וחוזר למים...מישהו יכול לייעץ לי איך לשלוט עליו טוב?(כפתורים,שיטות, כל דבר)...ניסיתי כבר יותר מדי פעמים ולא הצלחתי)::... ???

אתה משתמש במספר 6 ב-Numpad?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אחרונה... נראה לי ;)

במשימה של האוטו גלידה, איך אני גורם לרכב להשמיע את הג'ינגל? אני לוחץ על RShift/LShift ושום דבר לא קורה...

ניסיתי בנסיעה, בעצירה, לפרק זמן קצר, לפרק זמן ארוך, וכל זה לא עבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אחרונה... נראה לי ;)

במשימה של האוטו גלידה, איך אני גורם לרכב להשמיע את הג'ינגל? אני לוחץ על RShift/LShift ושום דבר לא קורה...

ניסיתי בנסיעה, בעצירה, לפרק זמן קצר, לפרק זמן ארוך, וכל זה לא עבד

אמור היה לפעול , תנסה ללחוץ רצוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...