שירים איכותיים (מותר גם אלקטרונית וטראנסים)... היה ת'דיון כבר "כמה" פעמים... - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירים איכותיים (מותר גם אלקטרונית וטראנסים)... היה ת'דיון כבר "כמה" פעמים...

Tomerico

Recommended Posts

מה עם ה-Diss-ים לבנזינו?

The Sauce & Nail in the coffin

צודק שחכתי אותם באמת שירים ענקיים.... ולכל הרוקרים והפופרים כמו שאתם חושבים שראפ זה זבל ככה אנשים אחרים חושבים שרוק זה זבל ולדעתי רוק זה באמת הזבל הכי גדול שיש חוץ מרעש ,כאב ראש, להתעלל בשבויים עירקיים ובשכנים שלך זה לא עושה כלום!!

פופ שלא נדע.... :eek2: :flushthetoilet: :puke: :puke: :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

oh come on

כולם יודעים שראפ זה לא מוסיקה ! הכושי המטומטם קורא מדפים כי יש לו של אסלה , איך אפשר לקרוא לזה שירים אם הוא לא משתמש בקול שלו ? זה נשמע כאילו הוא מדבר למיקרופון ! זה ?

נ.ב איזה בעיות דקדוק בדיוק יש לי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיות שלך!?!?? מתי ראית פעם ראפר שלא משתמש בקול שלו?!?! מה אתה סתום!?

ראית פעם איך רוקר או פופר מקליטים שירים בדיוק כמו ראפרים הם קוראים מהדף המזורגג!! ולפחות הראפרים כותבים את השירים של עצמם בניגוד לחלק מהרוקרים וכל הפופרים

"כולם יודעים שראפ זה לא מוסיקה ! הכושי המטומטם קורא מדפים כי יש לו של אסלה , איך אפשר לקרוא לזה שירים אם הוא לא משתמש בקול שלו ? זה נשמע כאילו הוא מדבר למיקרופון ! זה ?"

מה זה עוד פעם האמירות האלו "כושי מטומטם" WTF?!!! כדאי שתתחיל לשקול מילים זה כבר מעבר לגבול הטעם הטוב >:( >:(>:( [/[/[/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר שאני לא ממש חובב ראפ, וגם בלי קשר לזה אין לזה שום קשר (פשוט סתום כבר ת'פה ERM)

כושי מטומטם ? לא נשמע טוב אחי... ממש לא. >:(

ד"א

ראיתי פה שמישהו המליץ על HOUSE TRANCE אז זה לא שירים... זה , רעש... יפה אולי אבל אין פה שירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס לרדת על רוק ועל ראפ...

שניהם סיגנונות של מוזיקה!

יש כול מיני סוגים של אומנים ברוק ובראפ...חלקם צורכים כמו מופרעים וסתם מחפשים תשומי וחלק באמת קישורנים ואוהבים את מה שהם עושים והם באמת יודיעם לשיר יפה/לנגן יפה וזכורים את המילים...זה שכמה אומנים בסיגנון צורחים/קוראים מדפים זה לא אומר שכול האומנים אלה והם לא מיצגים את הסיגנון...

כול אחד עושה את המוזיקה שלו בדרך שלו ובצורה שהוא רוצה וזה שהוא עושה סיגנון מסויים זה לא אומר שכול הסיגנון אותו דבר!

כבר נמאס מהאמירות המפגרות האלה שרוק זה רק צרחות וראפ זה בלה בלה בלה...נמאס! תתחילו להיות פתוחים גם לסיגנונות אחרים! ואם הם לא מענינים אותכם אתם לא צריכים להגיד שהם זבל ולרדת עליהם...פשוט על תקשביו להם וזהו

עכשיו זה לא דיון על סיגנונות מוזיקה! זה דיון המלצת שירים אז תחזרו לנושא!

עכשיו כמה שירים איכותים!

yngwie malmsteen - heaven tonight (מציא להוריד כמעט את כול החומר שלו...במיוחד סולוים שלו)

shadow gallery - aleska

royal hunt - ten to life

roxette - listen to your heart

paredise lost - say just word

one seconed

live - run to the water

אחר כך אני עוד יכתוב כמה שירים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Eminem:

8 Mile

Cleanin' Out My Closet

Hailie's song

Lose Yourself

Say Goodbye Hollywood

Soldier

Till I Collapse

2Pac (Tupac Shakur)

All Eyez On Me

California Love

Changes

Hit'em Up

Me Against The World

ויש עוד הרבה טובים שאני לא מכיר את השמות שלהם...

וחוץ מי זה הדיסק של 50 cent

Get Rich Or Die Tryin'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיר איכותי בטירוף

שערך זהב-דן מאיר

טוב אני יודע שאתם לא מכירים את הזמר הזה השיר הושמע 3 פעמים ברדיו. אבל הוא הולך להיות הדבר הבא. יש לו שירים מדהימים שבאמת באו מהלב (ולא קראתי את זה בעיתון או משהו), בקרוב הוא גם יתחיל להיות יותר מושמע ברדיו ואז תכירו את השירים שלו כולכם.

תזכרו מה אמרתי לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל הרשימה שלי בווינאמפ מאד איכותית, יש לי שתי רשימות האמת, אחת של שירים מתחלפים ואחת של שירים שאני יאהב גם בעוד שנה שנתיים. אותם שירים כולם איכותיים מאד (לדעתי) אז קבלו אותה בתופים, לקח לי יותר משנתיים להרכיב אותה ועדיין נבנית.

http://forums.ort.org.il/files/30/1786297/4239286.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...