עזרה|מנסה לעשות ההפך מאוברקלוקיניג למעבד פנטיום 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה|מנסה לעשות ההפך מאוברקלוקיניג למעבד פנטיום 4

R0SSi46

Recommended Posts

טוב שלום לכולם אני חדש לאוברקלוקינג והדבר ראשון שאני מנסה לעשות זה ההפך מאוברקלוקינג למעבד שאני חושב שהוא כבר מתחיל לגסוס

לאחר שבעבר המעבד היה מגיע לחום מטורף של 80 מעלות כרגע המעבד בטפרטורה 60 לפי הביוס ו45 לפי תוכנה center של

ככה שאני לא יודע למי להאמין וזה כאשר המחשב לא מתאמץ המחשב לא נכבה או משהו הוא עובד בלי בעיות בעת גלישה באינטרנט ועבודה פשוטה כאשר משחקים בו הוא קורס לכן אני רוצה לגרום למעבד להתאמץ פחות כמו שאמרתי אין לי ניסיון באוברקלוקינג ולכן גם הייתי רוצה לשאול עם התיאוריה שלי נכונה שעם אני יפחית את המהירות ליבה מ3200 ל2600 עם אכן הוא יתאמץ פחות וגם פחות יתחמם ? ויתן למחשב עוד זמן לחיות בשביל גלישה באינטרנט ועבודה עם

אז ככה הבעיה שלי שאני מאוד רוצה להוריד למעבד את המכפלה מ16 ל13 ואני לא מצליח, כתוב לי בביוס שזה נעול אני לא יכול לעלות או להוריד את המכפלה

אבל ראיתי ביקורות על הלוח שהם הצליחו להוריד את המכפלה באותו גירסה של ביוס שיש לי שזה חדש עידכנתי אותו לא מזמן [את הFSB אי אפשר להוריד אין לי אופציה כזאת אני יכול רק להעלות ]

המעבד זה 4 3200ghz 800fsb ותושבת 478

לוח אם 865pe neo2-p

עכשיו השאלה עם זה יתן למחשב עוד ככה זמן לחיות או שכדי איך שהו למצוא מעבד ל478 שהוא לא מתחמם ולעשות עד קצה היכולת שלו

סתם כדי לילמוד יותר על זה

ועוד דבר קטן אז ככה עשיתי בדיקה עם pcmark למעבד סתם ,עכשיו קיבלתי תוצאה וראיתי איפה זה ביחס למחשבים אחרים בעולם [שדרך אגב הוא במקום גרוע]אבל אני לא יודע עם זה טוב למעבד מסוג זה או מה בכלל אומר המספר הזה שקיבלתי זה התוצאה 1762 מה זה אומר ?

תודה מראש לכל מי שיכול לעזור :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...